zimowy śłub


Zimowy ślub

Uroczystość ślubna kojarzy się nam przede wszystkim z miesiącami letnimi lipiec, czerwiec, sierpień to miesiące najbardziej „popularne na ślub”. Iza i Jacek zdecydowali się jednak na zimowy ślub. Świat pokryty białym puchem, romantycznie padający śnieg, kościół wypełniony zapachem choinek to wprost idealna sceneria na romantyczny i oryginalny ślub. Zimą dostępność kwiatów nie jest tak duża jak latem ich cena też jest zdecydowanie wyższa, ale my w naszych dekoracjach postanowiłyśmy wykorzystać bogactwo otaczającej nas natury i mocno nawiązać do zimowej pory roku.

Bukiet ślubny Izy wykonałyśmy z biały róż z dodatkiem gipsówki bruni i szyszek sprawiających wrażenie oprószonych śniegiem. W mniejszym bukiecie dla świadkowej dodatkowo użyłyśmy barwionego lnu, który nawiązywał kolorystycznie do sukienki świadkowej i odróżniał jej bukiet od bukietu Panny Młode. Dla Jacka przygotowałyśmy butonierkę z bruni, szyszki i gipsówki, dla świadka przypinkę pasującą do bukietu świadkowej.

Dekoracja kościoła również nawiązywała do zimy. Do ołtarza Państwo Młodzi szli po czerwonym dywanie ( w obawie przed odwilżą niesyty nie mógł być biały) w otoczeniu blasku płonących świec, umieszczonych w lampionach wyłożonych mchem. Ławki na całej długości ozdobiłyśmy białym tiulem. Dodatkowo na ławkach umieściłyśmy szyszki na tle igieł sosnowych z dodatkiem gipsówki. Nawiązując do ławek tak samo przybrałyśmy krzesła Młodych i świadków i klęczniki.

Przed ołtarzem głównym umieściłyśmy przestrzenną kompozycje. Na różnej wysokości szklanych wazonach wypełnionych ogromną ilością szyszek ustawiłyśmy stroiki zbudowane na podstawie igliwia z dodatkiem róż , szyszek i gipsówki . Całość kompozycji delikatnie ocieplał blask palących się świec.

W domu weselnym również nie mogło zabraknąć zimowego akcentu. Na stole Państwa Młodych ustawiłyśmy piękną zaokrąglona kompozycję z igliwia, róż gipsówki i szyszek. Delikatnie doświetlając ją pływającymi świecami.

 

 

 

 

Ślub w zimie warszawa, zimowy ślub warszawa, zimowy bukiet ślubny warszawa, zimowa wiązanka ślubna warszawa, zimowe dekoracje na ślub warszawa, zimowe dekoracje na wesele warszawa, zimowe dekoracje ślubne warszawa. Zimowe dekoracje weselne warszawa, zimowa dekoracja kościoła na ślub warszawa, szyszki dekoracja kościoła warszawa, szyszki dekoracja ślubna warszawa, szyszki dekoracja zimowa na ślub warszawa, wystrój kościoła na zimowy ślub warszawa.