wesele rustykalne warszawa

Wesele rustykalne warszawa galeria.

 

 

 

 

 

Wesele rustykalne warszawa

Wesele w wiejskim stylu, uwielbiamy takie klimaty.

Z ogromną przyjemnością stworzyłyśmy oprawę florystyczną dekoratorska na wesele dla Oli i Pawła, które odbyło się w Osadzie Młyńskiej w Oryszewie niedaleko Warszawy. Piękne miejsce idealnie wpisujące się w sielski klimat polskiej wsi. Wesele odbyło się w stodole samo miejsce zachwyciło nas swoim klimatem. Drewniana stodoła kryta słomianą strzechą. Dokoła piękna bujna roślinność , zielone krzewy, stare wierzby i polne kwiaty. Wspaniałe miejsce na przyjęcie weselne w rustykalnym stylu. Tym razem wszystkie ustalenia dotyczące dekoracji były dostosowane do miejsca w którym odbywało się przyjęcie weselne.

Zaczniemy tradycyjnie od bukietu ślubnego 🙂 Bukiet ślubny Oli wykonałyśmy z róż i eustomy z dodatkiem hiperikum i zieleni dekoracyjnej. Starając się dopasować bukiet do rustykalnego charakteru uroczystości, nadałyśmy mu luźną formę całość wykańczając jutowym sznurkiem. Na głowę Ola założyła delikatny wianek z kwiatów i zieleni. Wszystkie florystyczne dodatki na tle zwiewnej i delikatnej sukienki Młodej prezentowały się fenomenalnie. Razem z bukietem komplet stanowiła butonierka dla Pana Młodego z róży, eustomy, hiperikum i zieleni dekoracyjnej również wykończona sznurkiem.

Przed wejściem do stodoły gości weselnych witała rozpiska ich usadzenia zawieszona na drewnianej euro-palecie. Paletę ustawiłyśmy na kostkach słomy. Towarzyszyły jej polne kwiaty i zioła ustawione w starych butelkach po mleku, metalowych bańkach i wiklinowych koszach. Drzwi do stodoły udekorowałyśmy dużymi wiankami z ruskusu z dodatkiem kwiatów, dodatkowa dekoracją były białe zasłony na których brzegach upięłyśmy również ruskus w kwiatowym towarzystwie.

Po wejściu na sali weselnej oczom gości ukazywały się piękne kompozycie wykonane w drewnianych skrzyneczkach. Składały się one z ziół, takich jak rozmaryn, mięta tymianek. Kwiatów lawendy peoni i dzikich jabłuszek , moreli i mirabelek. Kompozycją na stołach gości weselnych towarzyszyły świeczki w małych słoiczkach wypełnionych piaskiem i obwiązanych jutowym sznurkiem. Numery stołów wykonałyśmy na drewnianych deskach co harmonizowało z całą dekoracją.

Na krzesłach gości przywiązałyśmy różnej długości kolorowe wstążki, co podkreślała folkowy nastrój imprezy oraz harmonizowało ze ścianką za Państwem Młodym którą również wykonałyśmy z kolorowych wstążeczek. Na stole Oli i Pawła umieściłyśmy dużą spływającą kompozycję, wykonaną z peoni, goździków, zieleni dekoracyjnej i oczywiście słodkich mirabelek i dzikich jabłuszek.  Nad ich stołem zawisły szklane bańki ze świecami, co nadało dekoracji niesamowitego uroku.

Dodatkowo  na zewnątrz udekorowałyśmy bufety goździkami i piwoniami ułożonymi w butelkach z przezroczystego szkła. Butelki ustawiłyśmy oczywiście w drewnianych skrzyneczkach w otoczeniu słoików ze świecami.

Kolejną atrakcją na weselu Oli i Pawła były Bańki mydlane wypuszczone podczas ich pierwszego tańca. Mieniące się w różnych kolorach mydlane bańki cudownie wyglądały w promieniach słońca.

Dekoracja sali weselnej i jej otoczenia idealnie wpisywała się w sielski klimat stodoły. Piękne kwiaty, zioła, dzikie owoce, drewno i świece tworzyły harmonijną całość.

 

 

Wesele rustykalne warszawa. Bukiet ślubny warszawa rustykalny, rustykalna wiązanka ślubna warszawa, rustykalna dekoracja sali weselnej warszawa, rustykalna dekoracja wejścia do sali warszawa. Rustykalna ścianka za młodymi warszawa, rustykalna dekoracja stołów warszawa, rustykalna dekoracja stołu młodych warszawa.. Dekoracje na rustykalne wesele warszawa, wesele rustykalne warszawa, wesele rustykalne warszawa. Rustykalna butonierka, rustykalne dekoracje ślubne. Rustykalny wystrój Sali weselnej. Rustykalne dekoracje na wesele. Wesele w wiejskim stylu warszawa. Dekoracje na wesele.