ślubne boho w kolorach jesieni


Ślubne boho w kolorach jesieni

 

Boho wywodzi się od francuskiego słowa bohema, które oznacza cyganerię. Połączenie więc barw jesieni i tego właśnie stylu dało wspaniały efekt. Jesienne kolory to cała paleta różnorodnych barw, która daje wiele możliwości. W tych kolorach jest moc! Na jesienne śluby (ale oczywiście nie tylko) zdecydowanie polecamy zabawę kolorem. Od zieli, brązu po żółć, pomarańcz i czerwień wraz ze wszystkimi pochodnymi tych kolorów. A do tego pięknie komponujący się akcent złota.

Bukiet jak to boho, duży, nieregularny kolorowy z dodatkiem znacznej ilości zieleni i kolorowych wstążek ( uwielbiamy!!!). A do bukietu równie kolorowy wianek. Żywe kwiaty wkomponowane we włosy robią zniewalające wrażenie nie zależnie od pory roku.

Korsarz na rękę w niecodziennym wydaniu, bo wykonany na satynowych wstążkach , co pięknie wkomponowało się w motyw przewodni. Butonierki ślubne również kolorowe i w towarzystwie wstążek.

Słoiki, butelki, talerze w towarzystwie różnorodnych i różnokolorowych kwiatów to połączenie z pozoru zbyt obfite, ale to właśnie boho. Połączenie tych wszystkich barw dało niesamowity efekt i jest ciekawą alternatywą dla par, które chcą się wyróżnić lub, którym po prostu nie podobają się pastelowe odcienie, które królują w ślubnych aranżacjach.

Boho w dekoracji kościoła niema sprawy duże formy z kolorowych kwiatów w kontrastowych kolorach.

Ten styl daje nam naprawdę ogromne możliwości, pozwala on łączyć elementy które na pierwszy rzut oka do siebie nie pasują a gdy tylko nadamy im charakter boho zachwycają. Te kolory, pobudzają do życia, do zabawy, nadają niezapomniany klimat. Nie bójmy się więc kolorów, bawmy się nimi, łączmy je ze sobą. Mieszajmy formy i kształty. Ktoś kiedyś powiedział do odważnych świat należy.

 

Bukiet ślubny boho warszawa jesień. Wiązanka ślubna boho warszawa jesień. Dekoracje stołów  warszawa boho jesień. Wianek Panna Młoda  warszawa boho. Bransoletka dla świadkowej boho. Dekoracja kościoła boho warszawa. Dekoracja Sali weselnej boho warszawa jesień. Korsarz boho. Butonierki do ślubu boho. Dekoracje ślubne boho w kolorach jesieni.