ślubna hortensja


Ślubna hortensja

Monika i Kamil to nasza kolejna para, która zaraziła nas swoim uśmiechem i pozytywnym myśleniem.

Szczególna uwagę skupimy na wyjątkowym bukiecie Moniki, to połączenie barw i detali było strzałem w dziesiątkę. Użyłyśmy jednej z naszych ulubionych róż vuvuzeli towarzyszyły jej w bukiecie brunia, róża bombastik, eukaliptus, mięta oraz astible. Szary odcień bruni i kwiatów mięty niesamowicie podkreśl intensywny różowo-pomarańczowy kolor róży. Dzięki temu bukiet ślubny Moniki zyskał piękny wygląd i niezapomniany zapach.  Butonierki dla Kamila i świadka nawiązując do bukietu Panny Młodej wykonałyśmy z róży vuvuzeli z dodatkiem różowej tawułki.

W pozostałych dekoracjach ślubnych królowała hortensja w białym i różowym odcieniu, które sprawiły, że dekoracje były subtelne a zarazem eleganckie i piękne.

W dekoracji stołu Pary Młodej piękne pastelowe kwiaty odnalazły się idealnie w szklanych kulach, które cudownie komponowały się z eustomą i pływającymi świecami oraz drewnianym napisem „love”. Kwiaty zdobiły również filary za stołem Pary Młodej. Kompozycje zostały podkreślone różowym światłem. A minimalistyczna girlanda ozdobiła ściankę za stołem młodych. Na stołach gości idealnie odnalazły się wysokie kompozycje z hortensji i eukaliptusów w cienkim szkle.

W kościele również główną rolę odegrała hortensja. Biała Hortensja z  dodatkiem eukaliptusa i satynową wstążką zdobiła kościelne ławki. W towarzystwie różowych mieczyków i białych róż zdobiła główny ołtarz i filary przy nim.

Pięknym podziękowaniem dla rodziców były wiklinowe kosze wypełnione oczywiście hortensją eukaliptusem i pozostałymi kwiatami z bilecikami, na których umieściłyśmy tekst od Pary Młodej.

Monika i Kamil zadbali o każdy szczegół, kwiatowy akcent znalazł się również na masce auta ślubnego oraz kwiaty zdobił wspaniały weselny tort.

 

Bukiet ślubny róże warszawa, bukiet ślubny pastelowy warszawa. Wiązanka ślubna pastelowa warszawa. Wiązanka ślubna warszawa róże. Hortensja dekoracja kościoła warszawa. Ślubna hortensja warszawa. Ślubna dekoracja kościoła hortensje warszawa. Dekoracje ślubne hortensje warszawa. Dekoracja Sali weselnej warszawa hortensja. Dekoracje na wesele hortensja warszawa. Hortensje dla rodziców warszawa. Dekoracja stołu młodych hortensje warszawa, dekoracje na stoły gości hortensje warszawa. Bukiet ślubny róża vuvuzela. warszawa.