ślub z wrzosem


Ślub z wrzosem

 

 

 

 

 

Zastanawiając się jaki motyw przewodni wybrać na wrześniowy ślub, możemy skorzystać z podpowiedzi kalendarza , nazwa miesiąca wywodzi się od kwitnących w tym czasie wrzosów. Jeżeli planujemy ślub i wesele w klimacie rustykalnym trafiliśmy w dziesiątkę.

Natalia i Michał zdecydowali , że to właśnie wrzosy będą stanowiły tło dla ich uroczystości ślubnej. We wszystkich dekoracjach ślubnych zaczynając od bukietu Panny Młodej poprzez dekoracje kościoła, na dekoracji sali weselnej kończąc, wrzosy odgrywały pierwszoplanową rolę. Romantyczny charakter wrzosu w bukiecie ślubnym podkreśliłyśmy koronkowym wykończeniem. Wrzos w parze z fioletową różą zdobił bransoletkę świadkowej.

W dekoracji kościoła również królowały wrzosy. Drogę do ołtarza Młodej Pary ozdobiłyśmy wiankami z wrzosu na ławkach i szklanych lampionach ze skąpaną świecą w mchu. Na krzesłach młodych nie mogło zabraknąć wianków, które stanowiły idealne zwieńczenie ślubnej alejki. Zachowując spójność całej aranżacji ślubnej pod ołtarzem wykonałyśmy przestrzenną kompozycje składającą się z dekoracji kwiatowych ustawionych na różnej wysokości szkle.  Wykonanych z wrzosu w towarzystwie irysów i astrów. Całość kompozycji uzupełniały białe świece odbijające się w szklanych podstawach kompozycji.

Te kwiaty stanowiły również podstawę dekoracji sali weselnej. Stół Młodej Pary udekorowałyśmy niskimi kompozycjami obłożonymi mchem. Natomiast stoły gości weselnych przyozdobiłyśmy wysokimi bukietami kwiatów. Całość idealnie pasowała do fioletowo-złotej kolorystyki domu weselnego.

Chociaż dla niektórych wrzos jest nieodpowiednim pomysłem na śluby, my uważamy wręcz przeciwnie. Jest piękny, romantyczny i coraz częściej wybierany przez młode pary. Wspominając przychodzi tylko na myśl „…iść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko…”

 

 

Bukiet ślubny wrzosy, wiązanka ślubna wrzosy. Bransoletka dla świadkowej z wrzosu, ślub z wrzosem, wrzosy na ślub, dekoracja kościoła wrzosy. Wianki z wrzosu na ślub, dekoracje ślubne wrzos. Wystrój kościoła na ślub wrzosy. Dekoracja Sali weselnej z wrzosem, wystrój Sali weselnej wrzosy, wrzosowe wesele, wrzosowy ślub, dekoracje na stoły wrzosy. Jesienny ślub, kwiaty na wrześniowy ślub. Wrzosy do ślubu. Wrzosy na wesele, dekoracje ślubne wrzosy.