ślub z bajki warszawa

Ślub z bajki warszawa galeria

 

 

 

Ślub z bajki warszawa.

Miesiąc Maj, to cudowny miesiąc, na każdy ślub, ale na ten jak z bajki w szczególności. Chociaż w jego nazwie nie ma  tradycyjnego„r”, które podobno jest gwarantem szczęścia i miłości przez długie lata (my w to nie wierzymy)  coraz więcej par decyduje się na śluby właśnie w tym miesiącu. Nic w tym dziwnego. Maj to budząca się do życia przyroda, ukazująca niesamowity odcień wiosennej zieleni i przepiękne wiosenne kwiaty w ogrodach i rozkwitające kwiaty na gałęziach drzew i ciepłe delikatne promienie słońca. 

Jako motyw przewodni Wiola i Wojtek (W&W 🙂 ) wybrali właśnie kolor zielony z dodatkiem kwiatów w pastelowym kolorze. Jako styl przewodni Młodzi wybrali boho. Piękno , naturalność eukaliptusa i paproci możemy podziwiać zarówno w kompozycjach na sali weselnej jak i stylizacji Panny Młodej. Główną rolę w tej dekoracji ślubnej miała grać natura,  budząca się do życia po długim zimowym śnie. Miało być pięknie i naturalnie, no i było.

Bukiet ślubny Wioli z paprocią i eukaliptusem wzbogacony peonią, jaskrami, hipericum i różą bombastik pięknie komponował się na tle jasnej zwiewnej sukni. Wisienką na „bukietowym” torcie były puszczone z bukietu wstążki i koronki, które romantycznie powiewały na wietrze. Welon Panna Młoda, zastąpiła romantycznym wiankiem z pastelowych kwiatów i cudnej zieleni. Uwielbiamy takie połączenie, nieregularne duże bukiety i wianki nawiązujące do słowiańskiej tradycji.

Do ślubu Wiola i Wojtek pojechali zabytkową Warszawą. Przygotowałyśmy dla nich spersonalizowane tablice rejestracyjne z ich imionami. Ponieważ Młodym zależało na minimalistycznej dekoracji samochodu na masce umieściłyśmy maleńka kompozycje florystyczną.

Wianków jak na boho przystało było więcej. W dekoracji ślubnej kościoła grały pierwsze skrzypce. Zielone  wianki zdobiły ławki w kościele w towarzystwie cieniutkich satynowych wstążek  w pastelowych kolorach oraz krzesła Młodej Pary. Nie da się ukryć, że połączenie zieleni z bielą jest strzałem w dziesiątkę. Zestawienie białego dywanu i białych latarenek ze świecami z zielonymi wiankami zawieszonymi na ławkach nadało całości niepowtarzalnego klimatu. Pod ołtarzem ustawiłyśmy przestrzenną dekoracje w szklanych wysokich wazonach z użyciem gałęzi kwitnącej wiśni i jabłoni. Natomiast w wejściu do kościoła stanęły latarnie na wysokich stojakach ozdobione gałązkami kwitnących w maju dzikich drzewek.

W dekoracji sali weselnej również nie mogło zabraknąć zielonych wianków. Wianki z dodatkiem wstążek koronek i szklanych bombek ze świecami zdobiły sufit sali.  Wianki były również motywem przewodnim ślubnej papeterii. Znalazły się na zaproszeniach ślubnych, winietkach i na kartach menu.

Stół Młodej Pary zdobiony był szarym materiałem. Szary to kolor stroju druhen i ślubnej papeterii. Kompozycję na stole z zieleni dekoracyjnej, peoni i jaskrów wzbogacały kompozycje z kwitnących gałęzi drzewek owocowych w szkle ustawione przed stołem Młodych na pieńkach drzewa oraz cudne kompozycje  dużą ilością świec ( co dawało niesamowity efekt zwłaszcza gdy zgasły światła). Na ściance za Parą Młodą wisiała duża girlanda z zieleni dekoracyjnej z dodatkiem gałązek brzozy i topoli. Girland nie mogło zabraknąć również na samym wejściu do Rybaczówki, wraz ze szklanymi lampionami zdobiły wejściowe schody do domu weselnego.

Na okrągłych stołach gości weselnych na plastrach drzewa z ustawiłyśmy butelki z eukaliptusami i pastelowymi kwiatami oraz słoiczki ze świecami.

Cała dekoracja prezentowała się bajecznie, i jak widzimy świetnie wszystko wyszło na zdjęciach. 🙂 

Dodatkową atrakcją dla gości była stół z orzeźwiającą lemoniadą, która stała w towarzystwie świeżych pachnących ziół i cytryn. Goście mogli równie skorzystać zbudowanego przez nas pięknego drewnianego baru.

Przed wejściem gości witał drewniany skrzynkowy napis LOVE , który kiedy zaszło słońce podświetlony stanowił wspaniałe tło dla zdjęć ślubnych. Na lustrze w białej ramie umieściłyśmy rozpiskę usadzenia gości weselnych. 

 

 

Ślub z bajki warszawa, bukiet ślubny warszawa boho. Ślub boho warszawa. Wiązanka ślubna warszawa boho. Dekoracja sali weselnej warszawa boho, dekoracja kościoła warszawa boho, dekoracje ślubne warszawa boho, dekoracje weselne warszawa boho.

Dekoracje ślubne i weselne warszawa. Dekoracje weselne warszawa, dekoracje ślubne warszawa, bukiet ślubny warszawa. Ślub z bajki warszawa.