Ślub w kolorze fuksji


Ślub w kolorze fuksji

 

 

Mariola i Marek jako kolor przewodni swojej uroczystości ślubnej wybrali fuksje, które uzupełnieniem była tradycyjna ślubna biel i kolor zielony.

Bukiet Panny Młodej wykonałyśmy z białej i różowej róży gałązkowej w towarzystwie tajlandzkiego storczyka w kolorze fuksji oraz egzotycznej zieleni. Bukiet prezentował się przepięknie na tle śnieżnobiałej sukni z paskiem w kolorze fuksji.

W dekoracji kościoła główną role odgrywały zielone wianki wiszące na ławkach kościelnych i krzesłach Pary Młodej . Obok ławek ustawiłyśmy świece w szklanych wazonach wyłożonych mchem, które nadały romantycznego charakteru całej aranżacji ślubnej. Całość dekoracji ślubnej alejki dopełniał biały dywan rozłożony na drodze do ołtarza.

Pod ołtarzem głównym ustawiłyśmy dużą kompozycję florystyczną z biało-różowych kwiatów z dodatkiem zieleni. Podobne kompozycje w mniejszej wersji ustawiłyśmy na podestach stojących obok tabernakulum. Dwie podłużne kompozycje ułożyłyśmy na balustradzie oddzielającej prezbiterium od reszty kościoła.

Po uroczystościach ślubnych goście wraz z Parą Młoda podążyli tradycyjnie na sale weselną. Młodzi jechali samochodem ozdobionym kilkoma małymi dekoracjami florystycznymi na masce samochodu z dodatkiem białego rattanu. Trzeba przyznać że na tle czarnego lakieru samochodowego kolor fuksji w połączeniu z zielenią i bielą prezentował się obłędnie.

Gdzie na każdym stole ustawione były po trzy kompozycje florystyczne. Na początku i końcu stołu wykonane w wysokich wazonach, na środkowej części w odrobinę niższych. Na sali weselnej również królowała Fuksja jako kolor przewodni, doskonale uzupełniała białe i różowe kwiaty wykorzystane w kompozycjach na tle pięknej zieleni. Centralną dekoracje stołu Pary Młodej stanowiła duża kompozycja , nawiązująca kolorystyką do reszty dekoracji. Elementem uzupełniającym dekoracje kwiatowe, były białe ażurowe serca i ptaki wykonane z drewna.

 

 

 

 

 

Bukiet ślubny warszawa fuksja, wiązanka ślubna warszawa fuksja, bukiet ślubny warszawa storczyk. Wiązanka ślubna warszawa storczyk, dekoracja kościoła na ślub warszawa, wianki na ślub warszawa. Dekoracja sali weselnej fuksja warszawa, wystrój sali weselnej warszawa fuksja. Wystrój kościoła na ślub warszawa, dekoracja samochodu do ślubu warszawa, biały dywan na ślub warszawa, dekoracja ławek ślub, bukiet na ślub warszawa .Ślub w kolorze fuksji warszawa.