ślub tulipan frezja


Ślub tulipan frezja

 

 

 

 

 

Kiedy świat po długim zimowym śnie budzi się do życia, wokół obserwujemy odradzającą się przyrodę , to cudowny moment do wkroczenia na nową drogę życia. Początek wiosny na datę swojego ślubu wybrali Kinga i Sebastian.

Kinga wybrała klasyczny bukiet ślubny z białej frezji, wykończony wstążka w kolorze starego złota. Bukiet elegancki i piękny w swej prostocie, dodatkowo cudnie pachnący.

W dekoracji kościoła również połączyłyśmy frezję z tulipanem. Pod ołtarzem umieściłyśmy dużą kompozycje florystyczną, w której tulipany i frezje zdawały wyrastać z błyszczących zielonych liści. Drogę do ołtarza Państwa Młodych udekorowałyśmy tulipanami zatopionymi w kwadratowych wazonach zwieńczonych złotą pływająca świecą. Ławki kościoła zdobiły zielono-złote wstążki z delikatnymi kokardami. Krzesła Młodych udekorowałyśmy tulipanami i wstążką w takim samym kolorze jak na ławkach.

W dekoracji Sali weselnej królowały białe i jasnoróżowe tulipany.

Na początku każdego stołu przy którym siedzieli goście, na lustrzanych podstawach ustawiłyśmy szerokie wazony tuby z wyrastającymi z nich białymi tulipanami. Każdemu wazonowi towarzyszyła pływająca złota świeca w niższej wąskiej tubie. W dalszej części stołów znajdowały się kompozycje złożone z trzech cienkich wazonów  różnej wysokości z „zalanymi różowymi tulipanami” z pływającymi świecami. Również ustawionymi na lustrzanych podstawach.

Stół Pary Młodej udekorowałyśmy dwoma kompozycjami stojącymi na przeciwnych krańcach stołu. Były to szerokie wazony tuby z „wyrastającymi” białymi tulipanami w towarzystwie trawy niedźwiedziej w otoczeniu złotych pływających świec. Mogłoby wydawać się że dwie kompozycje na stole Pary Młodej to mało , ale tu dzięki połączeniu kolorów ( białe kwiaty , złote świece i różowe serwetki) uzyskałyśmy bardzo elegancki efekt. Czasami mniej znaczy więcej 🙂

 

 

 

Bukiet ślubny frezja, wiązanka ślub na frezja, dekoracja kościoła tulipany i frezja. Wystrój kościoła tulipany i frezja, tulipany do kościoła. Tulipany na ślub, tulipany świece, ślub tulipan frezja. Dekoracja Sali weselnej tulipany, dekoracje ślubne tulipany. Dekoracje weselne tulipany, dekoracje na wesele tulipany. Tulipany na wesele. Tulipany dekoracje stołu weselnego. wiosenny ślub, elegancki ślub.