ślub rustykalna elegancja warszawa

Ślub rustykalna elegancja warszawa galeria

 

 

 

 

Ślub rustykalna elegancja warszawa

Kinga i Patrick kontaktując się z nami mieli jasno sprecyzowane wymagania co do dekoracji ślubnych. przedstawili nam swoją wizję ślubu i przyjęcia weselnego. Chcieli by ich ślub i wesele nawiązywały do natury i wiejskich klimatów. Pragnęli jednak zachować elegancki charakter swojej uroczystości. Ponieważ uwielbiamy rustykalny styl, oprawa dekoratorska ich uroczystości była dla nas prawdziwą przyjemnością. A zachowanie w całej aranżacji ślubnej eleganckiego charakteru stanowiło dla nas małe wyzwanie.  

Bukiet ślubny Kingi to połączenie lekkości, naturalności, swobody i elegancji. Róże w kolorze białym, brzoskwiniowym oraz  pastelowego różu w towarzystwie białego hiperikum i zieleni eukaliptusów tworzyły cudowne zestawienie. Ze zwiewną sukienką Panny Młodej wyglądały jak komplet.  Uzupełnieniem florystycznej stylizacji Młodej był delikatny wianek ślubny wykonany z pięknych róż bombastic z dodatkiem hipericum. Florystycznym dodatkiem dla Pana Młodego była delikatna i elegancka butonierka wykonana z róż z dodatkiem hipericum.

Rustykalny styl w eleganckiej formie w pięknym wnętrzu kościoła? Rustykalna dekoracja ślubna kościoła? Proszę bardzo. Do eleganckiego stylu kościoła nie pasują drewniane klatki, do rustykalnego jak najbardziej.  Jak więc przemycić  rustykalną nutę w eleganckiej dekoracji? Postawiłyśmy na kwiaty. Piękne ogrodowe mieczyki w białym brzoskwiniowym i zielonym kolorze, dużo zieleni z łąk, tatarak , kobylak, komosa , piołun do tego ogrodowe róże i zielone gałązki drzew. To właśnie tych kwiatów użyłyśmy w dużej dekoracji postawionej pod ołtarzem głównym i mniejszych na ołtarzach bocznych. Chciałyśmy aby dekoracje sprawiały wrażenie kawałka wyciętego dzikiego ogrodu.  

Naszym zdaniem numerem jeden by nadać  elegancje uroczystości ślubnej jest biały dywan. Rozłożyłyśmy go więc w nawie głównej kościoła . Dywan otoczyłyśmy był świecami ustawionymi w szklanych naczyniach. Pięknie prezentowały się białe zapalone świece ustawione wzdłuż dywanu. By podkreśli romantyczny charakter świece w szkle obsypałyśmy płatkami białych róż. Na krzesła Młodych narzuciłyśmy swobodnie biały materiał i ozdobiłyśmy delikatnymi bukiecikami kwiatów ze spływającym eukaliptusem. Dekoracje kościoła zamknęłyśmy zestawem latarni wypełnionych mchem ze świecami ustawionym na początku nawy głównej.

Całość dekoracji eleganckie świece w szkle, rozsypane płatki róż, biały dywan i rustykalne kwiaty wyglądały jak to powiedział nam Pan Młody po ślubie cytuję „przepięknie.” 🙂 

 

Na miejsce przyjęcia weselnego Kinga i Patrick wybrali Villa Park Julianna w Piasecznie. Jest to miejsce gdzie przez przeszklone ściany sali bankietowej wspaniale prezentują się drzewa usytuowane dokoła sali. Owa Villa jak sama nazwa wskazuje jest miejscem eleganckim. Tu również dekoracja była dla nas małym wyzwaniem. Nie chciałyśmy przesadzi z rustykalnością dekoracji by nie wyglądała ona kiczowato. W dekoracji weselej sali, rustykalnymi elementami były plastry drewna, dekoracje w drewnianych skrzynkach i papeteria wykonana na ekologicznym papierze.

Przy wejściu gości witała rozpiska ich usadzenia przyczepiona spinaczami do sznurków, zawieszonych na drewnianej palecie. Dodatkowo paletę udekorowałyśmy eukaliptusem i kwiatami. Postawiłyśmy ja na słomianej kostce ( przecież nie ma nic bardziej sielskiego niż słoma) w otoczeniu drewnianych skrzynek, pieńków i polnych kwiatów i małych słoików ze świeczkami. Następnym elementem witającym gości była tablica przywitana na której oczom gości jawiła się napis „Witamy, tu zaczyna się nasza historia”

W weselnej dekoracji sali nawiązałyśmy do motywu natury wiejskiego lasu. Na okrągłych stołach, na cienkich plastrach drewna ustawiłyśmy skrzyneczki z luźno ułożonymi kwiatami z dużą ilością zieleni. Towarzyszyły im słoiki z zatopioną zielenią i pływającymi świecami. Dodatkowym elementem dekoracyjnym wyróżniającym stół Państwa Młodych był „las w szkle” ustawiony obok. Mech, szyszki, zieleń i korzenie drzew zamknięte w szklanych słojach i wysokich wazonach ustawione na plastrach drewna. Nad głowami Młodych zawiesiłyśmy szklane bańki z mchem i świecami podkreślające romantyczny charakter uroczystości. Blask świec pięknie odbijał się w szklanym dachu Sali bankietowej co stanowiło dodatkowy element dekoracji.

Na życzenie Państwa Młodych przygotowałyśmy salkę w której przy pomocy maleńkich spinaczy na sznurkach, powiesiłyśmy mnóstwo zdjęć pary. Ustawiłyśmy mini szklarnię, obok księgi w której goście umieszczali pamiątkowe wpisy. Podobno wszyscy goście byli zachwyceni dekoracją. 🙂 

W podziękowaniu dla rodziców Kinga i Patrick ofiarowali wiklinowe kosze tonące w kwiatach nie tylko tych kupionych przez nas ale również zerwanych z naszego ogrodu.

Przygotowanie eleganckiej dekoracji w rustykalnym stylu sprawiło nam ogromna przyjemność i jak widać na zdjęciach efekt był naprawdę cudowny. 🙂 

 

 

 

 

Ślub rustykalna elegancja warszawa. Zapraszamy.

Ślub rustykalna elegancja warszawa. Bukiet ślubny warszawa rustykalny, wiązanka ślubna warszawa rustykalna, rustykalna dekoracja kościoła warszawa. Rustykalna dekoracja sali weselnej warszawa. Rustykalna dekoracja na ślub, Rustykalna dekoracja w dniu ślubu.

Rozpiska gości, dekoracja sali weselnej pieńki warszawa. Dekoracja stołów pieńki warszawa, rustykalne dekoracje na ślub warszawa. Rustykalne dekoracje na wesele warszawa. Ślub rustykalna elegancja warszawa.