ślub plenerowy warszawa

Ślub plenerowy warszawa 

 

Ślub plenerowy warszawa.

W ciepły deszczowy dzień sierpnia miałyśmy okazje przygotować dekorację ślubną dla Oli i Piotra na ich wesele i ślub plenerowy, które odbyły się w Warszawie w restauracji Boathouse. Młoda Para na motyw przewodni ślubu wybrała inspiracje stylem rustykalnym z nutą goździków i hortensji.

Uroczystość ślubu cywilnego odbyła się w drewnianej altanie malowniczo umiejscowionej nad  brzegiem Wisły wśród zieleni i starych wierzb.

W altanie zawiesiłyśmy białe zwiewne materiały , które ozdobiłyśmy kwiatami. Wejście do altany udekorowałyśmy  girlandą z dużej ilości zieleni i kwiatów. Mniejszą girlandę zawiesiłyśmy nad miejscem w którym wisiało godło. Młoda Para i Urzędnik Stanu Cywilnego podczas uroczystości stali, dlatego nie przygotowywaliśmy dla nich krzeseł. Udekorowałyśmy za to kwiatami w butelkach stolik na którym Młodzi podpisywali dokumentu. Pod sufitem wisiały już sznury lamp skomponowałyśmy do nich na lnianych sznurkach szklane bańki z włożonymi do środka goździkami. Do ślubu Olę prowadził tata, szli oni pomostem prowadzącym do altany , na którym rozsypałyśmy płatki białych róż. Dodatkową dekoracją wprowadzającą nutę rustykalną były małe słoiczki obwiązane sznurkiem w których umieściłyśmy świeczki. Cała dekoracja ślubu prezentowała się wyśmienicie wspaniale wpisywała się w malowniczy nadwiślański krajobraz.

Bukiet ślubny Oli wykonałyśmy z klasycznych goździków w pastelowych kolorach i pięknej białej róży bombastic, nadając mu zwartą formę biedermeierowską. Połączenie bieli dwóch odcieni różu i koloru brzoskwini sprawiły że bukiet był po prostu piękny. A zróżnicowanie wielkości kwiatów goździki, goździki gałązkowe i róże bombastic sprawiło to, iż pomimo klasycznej formy bukiet nie był nudny.   W komplecie z bukietem fantastycznie wyglądał wianek wykonany z takich samych kwiatów oraz butonierka Pana Młodego. Druhny otrzymały od Panny Młodej kwiaty do wpięcia we włosy.

Dekoracji i kwiatów nie mogło również zabraknąć w dekoracji sali weselnej. Wesele odbyło się w namiocie obok restauracji. Wszyscy goście, również Para Młoda zasiedli przy okrągłych stołach. Na stole Państwa Młodych ustawiłyśmy wieloelementowa kompozycję w formie półokrągłej. Była to dekoracja składającą się z różnej wielkości bukietów kwiatów w szklanych naczyniach różnej wysokości ustawionych na drewnianych pieńkach. Bukiety i bukieciki wykonałyśmy z hortensji, goździków, gipsówki, róż. Duże piękne białe i różowe kule hortensji w połączeniu z różą gałązkową i goździkami i drobną gipsówka, prezentowały się po prostu bajecznie. Kompozycja oprócz zróżnicowania pokroju kwiatów charakteryzowała się również różną wysokością poszczególnych elementów, które wszystkie razem tworzyły fantastyczna całość. Uroku dekoracji dodały ustawione obok różowe świece oraz świece w małych słoikach.

Na stołach przy których siedzieli goście weselni na plastrach drewna ustawiłyśmy w różnej wysokości szklanych butelkach i słoikach: hortensje, goździki i gipsówkę. Butelki i słoiki ozdobiłyśmy jutowym materiałem i białą koronką. Obok ustawiłyśmy w małych słoikach świeczki i świeczki pływające w szkle. Dekoracje na stołach były wycinkiem dekoracji ze stołu Pary Młodej, nie były one tak okazałe jak dekoracje na stole prezydialnym.

Nad parkietem zawiesiłyśmy sznury lampek Edisonowski, które nadały wspaniały dekoracyjny efekt w miejscu gdzie tańczyli goście. Dodatkowo fantastycznie komponowały się z drewnianym napisem MIŁOŚĆ ustawionym na parkiecie.

Jeżeli na przyjęciu weselnym goście zasiadają przy okrągłych stołach dekoracje zawsze ustawiamy centralnie. I właśnie w takiej sytuacji sprawdzi się kompozycja niska. Jeżeli natomiast  na weselu decydujemy się na długie stoły prostokątne, niskie dekoracje nie są dobrym pomysłem, gdyż zniknie na stole zastawionym przystawkami.(chyba ze wszystkie dania łącznie z przystawkami są serwowane). Przy prostokątnych stołach radzimy zastosować wysokie dekoracje, mogą one być ustawione na przemian z niższymi. Jeżeli już bardzo zależy nam na niższych dekoracjach wtedy należy postawić ich dużo większą ilość uzyskamy wówczas satysfakcjonujący efekt.

 

 

Ślub plenerowy warszawa, ślub w plenerze, cywilny ślub w plenerze, dekoracje na ślub w plenerze, dekoracje ślubu plenerowego. Kwiaty ślub plenerowy, kwiaty na ślub plenerowy. Bukiet ślubny goździki, wiązanka ślubna goździki. Bukiet ślubny pastelowy, wiązanka ślubna pastelowa. Wianek dla Panny Młodej. Dekoracje stołów hortensja, dekoracje stołów butelki, dekoracje sali weselnej pieńki. Lampki na sale. Dekoracje ślubne warszawa, dekoracje na ślub. Dekoracje sali weselnej warszawa. Dekoracje weselne. Aranżacje ślubu w plenerze. Bukiet ślubny warszawa. wiązanka ślubna warszawa