ślub motyw greenery


Ślub motyw greenery

 

 

 

Kolor greenery kojarzy się nam z wiosną , budzącą się do życia przyrodą. Wybór tego koloru jako przewodniego na ślub odbywający się w Święta Wielkanocne to strzał w dziesiątkę. Dla Żanety i Krzysztofa przygotowałyśmy dekoracje ślubne w których kolor zielony odgrywał główną rolę. W dekoracjach różne odcienie zieleni połączyłyśmy z bielą kwiatów.

Bukiet ślubny Żanety i jej świadkowej to połączenie zieleni eukaliptusów i bieli peoni, jaskrów i eustomy. Dzięki eukaliptusom bukiet zyskał delikatnie rozczochraną formę jednocześnie zachowując elegancje.

W dekoracji kościoła zależało nam przede wszystkim na rozjaśnieniu wnętrza świątyni. Dlatego Państwo Młodzi do ołtarza szli po białym dywanie, cudownie oświetlonym blaskiem świec umieszczonych w białych latarniach. Na ławkach kościelnych zawisły delikatne bukieciki z jaskrów, gipsówki i eukaliptusa wykończone spływającym białym tiulem. Krzesła Młodych okryłyśmy białym materiałem i udekorowałyśmy zielonym sercem ozdobionym zielenią. Przed ołtarzem stanęły kompozycje na długich szklanych wazonach tubach oświetlone latarniami. Pod ołtarzem głównym ustawiłyśmy biało- zielone bukiety kwiatów w wysokich szklanych wazonach. Takie same bukiety stanęły na ołtarzu.

W dekoracji sali weselnej również królowało połączenie zieleni z bielą.

Przed wejściem gości weselnych witała rozpiska usadzenia gości, umieszczona na lustrze w białej ramie ustawionym na sztaludze. Obok rozpiski ustawiłyśmy białą kolumnę z florystyczną dekoracją i zestawy latarni. Stoły gości ozdobiły luźne w formie dekoracje z jaskrów, eustomy, gipsówki i zieleni. Stół Państwa Młodych udekorowałyśmy delikatnie zwisającą kompozycją z zieleni i kwiatów oświetloną świecami. Na ściance za Młoda Parą zawisły dwa zielone serca( nawiązujące do dekoracji w kościele), delikatnie ozdobione kwiatami.

 

 

Bukiet ślubny warszawa biały, bukiet ślubny warszawa jaskry, wiązanką ślubna warszawa biała, wiązanka ślubna warszawa jaskry. Dekoracja kościoła warszawa latarnie, biały dywan do kościoła. Dekoracja kościoła greenery warszawa, dekoracja sali weselnej warszawa  greenery. Dekoracja kościoła na ślub warszawa, dekoracja sali na wesele. Ścianka młodych serca, serca krzesła młodych. Biało zielona dekoracja sali weselnej. Biało zielona dekoracja kościoła. Bukiet ślubny peonie. Wiązanka ślubna peonie.Ślub motyw greenery.