ślub boho


Ślub boho

 

 

 

 

 

 

Ślub i wesele inspirowane stylem boho. Ostatni bardzo modnym i bardzo często wybieranym przez Młode Pary.Co to jest styl boho ? Otóż moi drodzy bardzo trudno odpowiedzieć w sposób jednoznaczny na to pytanie. Etymologia boho wywodzi się od bohemy czyli cyganerii artystycznej, środowiska artystycznego nieskrępowanego żadnymi konwenansami z awangardowym podejściem do sztuki. Styl boho więc to styl pełen luzu i swobody, wolności w której pozornie niepasujące do siebie elementy tworzą spójną całość. Styl przepełniony feerią barw i różnorodnych form artystycznych.

Magdalena i Kacper na swój ślub wybrali dekoracje odwołującą się do stylu boho z połączeniem różu bieli i zieleni jako kolorów dominujących.

Bukiet ślubny Magdaleny to połączenie trzech odmian róż z eukaliptusem, dzięki użyciu eukaliptusa uzyskałyśmy luźną formę bukiety nie powiększając zanadto jego rozmiarów. Idealnie z bukietem sprawdził się w komplecie delikatny wianek dla Panny Młodej, wykonany z kwiatów z dodatkiem zieleni.

Dostosowując dekoracje ślubną do stylu boho w dekoracji ślubnej kościoła, postawiłyśmy na wianki, pieńki drewna, luźno spływający szkarłat i gipsówkę.

Do ołtarza Młodzi szli po czerwonym dywanie w otoczeniu delikatnych i luźnych bukietów z gipsówki i zielenie umieszczonych na ławkach kościelnych. Na drewnianych krzesłach ślubnych, luźno osłoniętych materiałem umieściłyśmy zielone wianki. Pod ołtarzem umieściłyśmy przestrzenną kompozycję na brzozowych pieńkach różnej wysokości, z dużą ilością zieleni biało różowymi kwiatami i luźno opadającym zielonym szkarłatem.

Auto ozdobiłyśmy małymi wiankami z zieleni róż i gipsówki, przywodzącymi na myśl obrączki ślubne.

W dekoracji Sali weselnej również nie mogło zabraknąć elementów stylu boho. Centralnym elementem aranżacji Sali weselnej był stół Pary Młodej na którym ustawiłyśmy płaską kompozycję z hortensji i róży ze swobodnie ułożona zielenią. Za stołem Młodych powiesiłyśmy duże zielone wianki w których nie mogło zabraknąć szkarłatu. Na krzesłach Nowożeńców zawisły bukiety z zieleni i gipsówki.

Krzesła gości weselnych ozdobiłyśmy luźno zwisającymi różowymi kokardkami. Natomiast stoły gości weselnych ozdobiły kompozycie wykonane w wysokich wazonach tubach o luźnej formie z użyciem hortensji, róż, gipsówki i dużej ilości zieleni.

 

Bukiet ślubny boho, wiązanka ślubna boho, dekoracja kościoła boho. Dekoracja kościoła na ślub boho. Wystrój ślubny kościoła boho. Boho dekoracje ślubne, dekoracje weselne boho, dekoracja Sali weselnej boho. Boho wystrój Sali weselnej. Boho dekoracja samochodu.  Bukiet ślubny boho warszawa, wiązanka ślubna boho warszawa, dekoracja kościoła boho warszawa. Dekoracja kościoła na ślub boho warszawa. Wystrój ślubny kościoła boho warszawa. Boho dekoracje ślubne warszawa, dekoracje weselne boho warszawa, dekoracja Sali weselnej boho warszawa. Boho wystrój Sali weselnej warszawa. Boho dekoracja samochodu warszawa.