Ślub boho shabby chic warszawa

Ślub boho shabby chic warszawa galeria.

 

Ślub boho shabby chic warszawa.

Już po pierwszym spotkaniu z Agnieszką i z Tomkiem wiedziałyśmy, że zapowiada się kolejna ciekawa realizacja. Przesympatyczna para, która dobrze wiedziała czego chce, „ma być boho z nutą shabby chic” , mają być pastelowe kwiaty, dużo zieleni oraz akcent złotego koloru. Cudowne założenia,  byłyśmy zachwycone możliwościami które dawało nam to zlecenie ślubne. Różne odcienie zieleni jako baza kompozycji, duże, nieregularne dekoracje i złoto. <3

A to wszystko wzięło swój początek od ustalenia bukietu ślubnego Panny Młodej. To on podyktował motyw do wykonania pozostałych dekoracji. Agnieszka przesłała nam jedno ze zdjęć z bukietem naszej poprzedniej Panny Młodej, dodała swoje sugestie i tak wyszedł ten jeden, wymarzony- jej bukiet ślubny. Powstał z połączenia róż w kolorze fioletu złamanego brudnym różem, białych i różowych, różowych białej eustomy, bruni, mrozów i eukaliptusa.  Zdobiły go długie satynowe białe wstążki, co my osobiście bardzo lubimy w wykończeniu ślubnych bukietów. Komplet z bukietem stanowiła butonierka dla Pan Młodego. Dodatkowe butonierki wykonałyśmy dla ojców Part Młodej i dla świadka.  Dla świadkowej Agnieszki wykonałyśmy bukiet z takich samych kwiatów jak dla Młodej, odpowiednio mniejszy i z przewagą koloru różowego.

Dokonałyśmy wszelkich starań by wpleść w dekoracje sali weselnej nutę shabby chic

Na stole Pary Młodej wykonałyśmy kompozycję rozciągniętą na całej długości stołu, z akcentem złotych dodatków. Butelki, buteleczki, słoiki i słoiczki w złotym kolorze ( zastosowałyśmy 2 odcienie złota) pięknie komponowały się z kolorem kwiatów. Zielono-różowe hortensje, różowe eustomy i róże i białe róże i do tego dużo eukaliptusa i ruskusu w złotych buteleczkach fantastyczne połączenie. Kompozycji na stole Młodych uroku dodały złote świeczniki i podstawki pod świeczki. Złoty motyw kolorystyczny wykorzystany był również na ściance za Parą Młodą. Złote okręgi zdobione dużą ilością zieleni i kwiatami wyeksponowane na białym tle naprawdę robiły wrażenie, inicjały naszej pięknej pary dodatkowo spersonalizowały kompozycję, co nadało magicznego klimatu, całej dekoracji. Wykończenie ścianki stanowiła girlanda z zielonego ruskusu, delikatna a zarazem taka bez której dekoracja nie wyglądała by już tak samo pięknie.

Stoły gości zdobiły zróżnicowane wysokością kompozycje z pełną gamą odcieni zieleni i pastelowych kwiatów. Wykonane w szklanych kwadratowych wazonach z różnego rodzaju eukaliptusa , hortensji, eustomy i róż.  Połączenie dużej hortensji z innymi mniejszymi kwiatami zawsze się sprawdza i pięknie wygląda.  Dekoracje różnej wysokości z pięknym połączeniem kolorów wspaniale prezentowały się na długi stołach gości weselnych na tle jasnych ścian sali weselnej.

Gdy tylko mamy do dyspozycji jasną sale weselną polecamy połączenie zieleni z pastelowymi kwiatami i delikatnym złotym akcentem. Dekoracje wykonane w tych kolorach prezentują się cudownie. Złoty kolor w towarzystwie zieleni zawsze będzie dobrze wyglądał jest to bezpieczne i zawsze modne połączenie.

 

 

 

Ślub boho shabby chic warszawa, bukiet ślubny warszawa boho. Bukiet ślubny warszawa, wiązanka ślubna warszawa, bukiet ślubny boho z shabby chic warszawa. Wiązanka ślubna Boho z shabby chic , dekoracja sali weselnej warszawa , dekoracja ścianki za młodymi. Dekoracja stołu młodych. Ślub boho shabby chic warszawa. Ślub boho shabby chic piaseczno. Dekoracje na sale weselną. Dekoracje na wesele. Kwiaty na wesele. Dekoracja ścianki na wesele. Okręgi ścianka za Młodymi. Dekoracje weselne. Dekoracje ślubne Lublin. Dekoracje ślubne Piaseczno, dekoracje ślubne Konstancin Jeziorna, dekoracje ślubne Otwock. Dekoracje ślubne Góra Kalwaria, dekoracje ślubne Kozienice, dekoracje ślubne Radom, dekoracje ślubne Ząbki. Dekoracje ślubne Warka, dekoracje ślubne Marki, dekoracje ślubne Pruszków, dekoracje ślubne Legionowo. Dekoracje ślubne Grodzisk Mazowiecki, dekoracje ślubne Wołomin, dekoracje ślubne Nowy Dwór Mazowiecki. Dekoracje ślubne Grójec, dekoracje ślubne Białobrzegi, dekoracje ślubne Garwolin, dekoracje ślubne Wilga.