Słoneczniki na ślub


Słoneczniki na ślub

 

Inspiracją do kompozycji były niesamowite prace plastyczne naszej pięknej Panny Młodej. Motyw słoneczników i ostróżki, który Kamila stworzyła na papierze my miałyśmy przenieść na pozostałą część dekoracji. Z połączenie żółtych słoneczników i ostróżki w kolorze chabrowym, powstało niesamowite połączenie kolorystyczne. Oryginalne i znacznie odbiegające od najbardziej popularnych w ślubnych trendach pastelowych odcieni. Intensywne kolory zwracały na siebie uwagę już od progu sali.

Całość oprawy utrzymana była w rustykalnym stylu. Stół naszej pary zdobiła kaskadowa kompozycja z elementem słoiczków i ostróżki ze świecami zdobionymi wstążkami w kolorach przewodnich. Na stołach gości czas umilały kompozycje w butelkach i słoikach ustawione na pieńkach drzewa, które wprowadziły do Sali zapach lasu. Ostróżkę i słoneczniki wzbogacał akcent astrów, cynii, gipsówki, zieleni dekoracyjnej, dali oraz cudnej craspedii.

Bukiet ślubny Kamili to wisienka na torcie J Niesamowite połączenie barw i kształtów. Lekki, dziewczęcy, rustykalny, po prostu cudny.  Słoneczniki, ostróżka, gipsówka i craspedia, nasze oczy same uśmiechały się do niego uśmiechały. Butonierka Młodego to craspedia obwiązana sznurkiem z dodatkiem zieleni i gipsówki.

Maskę auta, którym nasza para udała się do kościoła a następnie na salę weselną zdobiły dwa pasma zieleni z kwiatami i mini bukieciki ze zwiewnymi satynowymi wstążkami.

Wszystkie kompozycje były dopracowane w najmniejszym szczególe i razem stworzyły niezapomniany efekt. Uroku dodały winietki z grafiką zaprojektowaną przez Kamilę, własnoręcznie też prze nią wykonane na korku wina oraz wykonana przez nią rozpiska usadzenia gości weselnych.

Patrząc na efekt końcowy aż chciało się śpiewać „więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko…”

Nasza para w tych barwach „pomalowała” swój ślub i było pięknie.

 

Bukiet ślubny warszawa słoneczniki ostróżka, żółty bukiet ślubny warszawa, wiązanka ślubna warszawa słoneczniki. Słoneczniki na ślub warszawa. Słoneczniki dekoracja sali weselnej warszawa. Dekoracja sali na wesele warszawa słoneczniki. Dekoracja sali weselnej butelki. Pieńki dekoracja sali weselnej. Dekoracje ślubne warszawa. Dekoracje na wesele warszawa słoneczniki. Słonecznik i ostróżka dekoracje ślubne warszawa.