rustykalny ślub plenerowy warszawa

Rustykalny ślub plenerowy Warszawa galeria

 

 

 

 

Rustykalny ślub plenerowy Warszawa 

W piękny, ciepły czerwcowy, dzień kolejny raz miałyśmy okazję gościć z naszymi dekoracjami w Osadzie Młyńskiej. (Cudowne miejsce przygotowane przez wspaniałych właścicieli na ślub i wesele w wiejskim stylu w rustykalnych klimatach.)

Tym razem przygotowywałyśmy dekoracje dla Agnieszki i Piotra na ślub plenerowy i odbywające się po nim wesele. Jak ślub i wesele w Osadzie Młyńskiej to jak wskazuje na to miejsce, impreza w stylu rustykalnym.

Rustykalny ślub plenerowy odbył się w otoczeniu cudownych starych topoli, które swoim cieniem chroniły Młodych i gości weselnych przed upalnym słońcem. W cieniu topoli ustawiłyśmy pergolę z brzozowych pali. Ozdobiłyśmy ją florystycznymi kompozycjami z kontrastowego połączenia kwiatów w intensywnych kolorach z jaśniejszymi akcentami i zielenią. Tłem dla pergoli był romantycznie zwisający z gałęzi drzew delikatny biały materiał. Młodzi podczas uroczystości siedzieli na krzesłach ozdobionych kolorowymi wstążkami z motywami folklorystycznymi przy stole nakrytym obrusem (który wyglądał jakby był wyciągnięty z babcinej szafy na wsi.) Natomiast goście weselni siedzieli na snopkach słomy, osłoniętych lnianym materiałem. Zapach polnych kwiatów dookoła podkreślał sielskość i rustykalność plenerowego ślubu.

Rustykalny bukiet ślubny Agnieszki wykonałyśmy z kwiatów sezonowych a mianowicie z białych i różowych peonii, różowego hipericum i różowych róż gałązkowych oraz kwiatów zerwanych prosto z łąki. Drugi bukiet Agnieszki (miała dwa ) był przeznaczony na oczepiny wykonałyśmy go z różowej róży , białej eustomy i kolorowych polnych kwiatów.

Wesele Młodych odbyło się w odnowionej stodole, miejsce wprost wymarzone dla dekoracji w rustykalnym stylu. Dekoracja sali weselnej to drewno, kłosy zbóż, sznurek i polne kwiaty, świece w słoikach i plastry drewna.

Przed wejściem na kostce słomy ustawiłyśmy drewnianą paletę z rozpiską usadzenia gości weselnych zawieszoną na sznurkach. Na rozpisce umieściłyśmy motyw folkowy który niewątpliwie podkreślił rustykalny styl dekoracji. Obok ustawiłyśmy drewniane skrzynki na owoce, na których ustawiłyśmy polne kwiaty w butelkach i puszkach, ozdobionych jutowym materiałem i lnianym sznurkiem. Towarzyszyły im Begonie oraz świeczki w słoikach wypełnionych białym piaskiem i oplecionych sznurkiem. Wszystko razem na tle drewnianej stodoły wyglądało przepięknie. Na drzwiach stodoły zawiesiłyśmy zielone „rozczochrane” wianki z delikatnym przybraniem z kwiatów. Podobny wianek zawiesiłyśmy również za stołem Pary Młodej. A obok wianka ustawiłyśmy butelki i słoiki z kwiatami i świeczkami. Świeczki w słoikach i butelki z kwiatami ustawiłyśmy również na oknach i belkach naściennych.

Na stole Młodych stworzyłyśmy dekoracje złożoną z kilku kompozycji wykonanych w drewnianych skrzyneczkach. Skrzyneczki wypełniłyśmy peoniami, różami, kłosami zbóż i dużą ilością kwiatów z łąki, towarzyszyły im butelki z kwiatami.

Na prostokątnych stołach gości weselnych umieściłyśmy podobne kompozycje florystyczne w drewnianych skrzynkach. Natomiast na kredensach stojących obok stołów i bufetach skrzynki z kwiatami i słoiki ze świecami ustawiłyśmy na plastrach drewna. Drewniane podstawki pod szklane słoiki obwiązane sznurkiem, piękne prezentowały się na tle drewnianych ścian stodoły.

W rustykalny klimat wpisywały się również podziękowania dla rodziców, które Agnieszka i Piotr ofiarowali im podczas wesela. Piękne wiklinowe kosze wypełnione kwiatami zielenią z dodatkiem smacznych jabłek, na pewno sprawiły ogromną przyjemność osobą którymi je obdarowano.

Cała dekoracja ślubna idealnie wpisywała się w wiejski klimat Osady Młyńskiej, poszczególne jej elementy zestawiane ze sobą przywodziło na myśl wakacje spędzone u babci na wsi. 🙂  Polne kwiaty z łąki, Begonie z babcinego ogródka, kostki słomy, słoiki, skrzynki po jabłkach plastry drewna i dużo świec idealne zestawienie dla rustykalnej dekoracji weselnej.

 

 

 

 

 

Rustykalny ślub plenerowy Warszawa, ślub w plenerze warszawa, rustykalne wesele warszawa. Rustykalne dekoracje ślubne warszawa , rustykalne wesele warszawa. Dekoracje ślubne, ślub plenerowy, kwiaty polne dekoracje, dekoracje wiejskie, sielskie dekoracje. Dekoracja sali weselnej warszawa.

Wianki dekoracje ślubne. Dekoracje na wesele rustykalne. Vintage dekoracje. Vinage dekoracje ślubne. Vintage dekoracje na wesele. Rustykalny bukiet ślubny. Rustykalna wiązanka ślubna. bukiet ślubny warszawa. wiązanka ślubna warszawa. Dekoracje ślubne warszawa. Rustykalny ślub plenerowy Warszawa. Bukiet ślubny warszawa.