Rustykalne love warszawa

Rustykalne love warszawa galeria

 

 

Rustykalne love warszawa

Bukiet ślubny Pauliny to piękne i swobodne połączenie białych róż z różami w różnych odcieniach różu, szarej bruni i eukaliptusa. Dzięki połączeniu kwiatów o różnym pokroju uzyskałyśmy wspaniały efekt lekkości i naturalności. Jak bukiet ślubny rustykalny to oczywiście wykończony jutowym sznurkiem. Komplet z bukietem Panny Młodej stanowił pół-wianek wykorzystany do upięcia welonu. Dla świadkowej wykonałyśmy taki sam bukiet w mniejszej formie. Pan Młody i świadek „ubrani” byli w butonierki wykonane z różowej róży gałązkowej, bruni i eukaliptusa, oczywiście wykończone sznurkiem. Butonierki z białych róż były przeznaczone dla ojców Państwa Młodych , komplet z nimi stanowiły bransoletki wykonane dla mam.

Uroczystość ślubna rozpoczęła się w ogrodzie Panny Młodej, gdzie udekorowałyśmy altanę w której odbyło się błogosławieństwo Pary Młodej. Nad wejściem do altany zawieszona została girlanda z zieleni dekoracyjne z dodatkiem białych i jasnoróżowych kwiatów. Wnęki w altanie udekorowałyśmy wiszącymi słoikami z kwiatami oraz świeczkami umieszczonymi w małych słoikach wszystko zawieszone za pomocą lnianego sznurka.

Po błogosławieństwie Para Młoda wraz z gośćmi weselnymi udali się do kościoła gdzie odbyła się uroczystość ślubna. Dekoracja kościoła naturalnie również musiała nawiązywać do rustykalnego stylu. Pod ołtarzem głównym umieściłyśmy dekoracje wykonaną z ogrodowych kwiatów głównie mieczyków i róż.  Kompozycje doświetliłyśmy małymi białymi latarenkami ze świeczkami.Podobne dekoracje umieściłyśmy na ołtarzu głównym i na ołtarzach bocznych. Krzesła Pary Młodej delikatnie udekorowałyśmy białym materiałem z kwiatową przypinką. Podobnie został udekorowany klęcznik dla Młodych. Na ławkach kościelnych zawiesiłyśmy biały tiul, który wspaniale prezentował się oświetlony blaskiem świec umieszczonych w białych latarniach w kształcie piramid. 

Wesele Pauliny i Daniela odbyło się w urokliwym drewnianym zajeździe, miejsce wprost idealne dla dekoracji w rustykalnym stylu.

Przed wejściem do sali weselnej gości witała rozpiska usadzenia zawieszona na drewnianej ramie ozdobionej dekoracyjna pistacją. Kartki zawiesiłyśmy na lnianych sznurkach za pomocą małych drewnianych spinaczy. Po obydwu stronach wejścia do sali weselnej ustawiłyśmy dekoracje skomponowaną z drewnianych klatek, metalowych latarni i kwiatów ustawionych w słoikach i butelkach.

Po wejściu na sale weselna oczom gości ukazywały się długie stoły nakryte białymi obrusami i jutowymi długimi bieżnikami. Na stołach ustawiłyśmy drewniane plastry drewna na których postawiłyśmy bukiety kwiatów w szklanych butelkach i małe słoiki ze świeczkami.

Wszystkie stoły gości biegły do stołu Pary Młodej, przed którym stał drewniany napis LOVE , wykonany na wzór skrzynek na owoce stojących przed wejściem. Napis udekorowałyśmy bukietami i słoikami w których umieściłyśmy kwiaty. Na stole prezydialnym na plastrach drewna podobnie jak na stołach gości ustawiłyśmy kwiaty w butelkach i słoikach oraz świeczki w małych słoiczkach . Na ściance za stołem młodych zawisła dekoracja składająca się z drewnianego ażurowego koła z imionami Młodych ozdobionego kwiatami w towarzystwie bukiecików kwiatów , kwiatów w słoikach i metalowych latarenek zawieszonych na sznurkach. Dekoracje tego tupu na ściance za stołem Państwa Młodych fantastycznie się prezentują, nie sprawiają  wrażenia płaskich. Tak udekorowany stół prezydialny na pewno przyciągnie uwagę wszystkich gości, a ot przecież chodzi. To miejsce gdzie siedzą Państwo Młodzi ma stanowić centralną dekoracje sali weselnej, bo przecież oni w tym dniu są najważniejsi. 

Plastry drewna, drewniane skrzynki, lniany sznurek, jutowe bieżniki, kwiaty w słoikach i butelkach , świeczki w słoiczkach, drewniane Love i koło z imionami Młodej Pary, wszystkie te elementy dekoracji sali weselnej stworzyły piękną i niezapomniana dekoracje w stylu rustykalnym na weselu Pauliny i Daniela

 

 

 

 

 

Rustykalne love warszawa .Bukiet ślubny warszawa rustykalny, wiązanka ślubna warszawa rustykalna, rustykalna dekoracja sali weselnej warszawa. Rustykalne dekoracje sali na wesele warszawa, rustykalny wystrój sali warszawa. Rustykalne dekoracje stołów warszawa, rustykalna ścianka młodych warszawa, rustykalny stół młodych warszawa. Rustykalne dekoracje warszawa, dekoracja stołu pieńki, drewniane love warszawa, rustykalne dekoracje sali weselnej warszawa. Rustykalne dekoracje kościoła warszawa.