Różowy ślub


Różowy ślub

Paulina i Miłosz na miesiąc swojego ślubu wybrali ciepły i słoneczny Lipiec. Marzeniem Pauliny był ślub w kolorze różu ale nie wszech królującego obecnie na ślubach pastelowego koloru, lecz różu intensywnego delikatnie złagodzonego akcentami jaśniejszych kwiatów. Ulubionymi kwiatami Pauliny są róże i hortensje.

Mocny róż, róże i hortensje dla nas idealne połączenie z radością przyjęłyśmy zlecenie wykonanie oprawy florystycznej na różowy ślub.

Bukiet ślubny wykonałyśmy z połączenia ciemno-różowej róży ogrodowej Pink Piano z różami w kolorze kremu, jasnego różu z dodatkiem brunii, całość bukietu oplatały zielone liście eukaliptusa. Bukiet świadkowej miał się odróżniać od bukietu Panny Młodej dlatego w jej bukiecie zrezygnowałyśmy z kremowej róży i brunii.

W kościele ciemno różowe hortensje połączyłyśmy z białymi mieczykami i zielenią dekoracyjną. Takie połączenie kwiatów w kompozycjach sprawiło, że kompozycje nie wydawały się zbyt ciężkie i smętne w stosunku do ciemnego wnętrza kościoła. By dodatkowo nadać lekkości dekoracji zdobiącej ołtarz główny w kościele, stworzyłyśmy ją z kilku kompozycji stanowiących spójną całość. Ławki i krzesła Państwa Młodych przyozdobiłyśmy pojedynczym kwiatem różowej hortensji związanym wstążką.

Przy wejściu do Sali weselnej gości witały wiszące proporczyki dopasowane kolorystycznie do kompozycji florystycznych, oraz biała kolumna z kompozycja kwiatów. W dekoracji Sali weselnej również wykorzystałyśmy hortensje i róże. Stół prezydialny udekorowałyśmy podłużną kompozycją w zaokrąglonym kształcie z ciemno różowych hortensji w połączeniu z jasnymi różami z delikatnym akcentem białych kwiatów. Na stołach gości ustawiłyśmy kilkuelementowe kompozycje, wykonane w słoikach składające się z małego bukieciku z róży gałązkowej i gipsówki, białej lewkonii, róży vuvuzeli . Kwiaty delikatnie oświetlały świeczki ustawione w małych słoiczkach ozdobionych koronką.

 

 

 

 

Bukiet ślubny z róż i bruni, wiązanka ślubna róże, bukiet ślubny warszawa, wiązanka ślubna warszawa. Dekoracja kościoła hortensje, wystrój kościoła na ślub hortensje, dekoracja Sali na wesele hortensje, dekoracje weselne z hortensji. Dekoracje kościoła różowe, dekoracje Sali na wesele różowe. Dekoracje stołu młodych hortensje, dekoracje weselne warszawa. Dekoracje ślubne warszawa, aranżacje ślubne warszawa, różowy ślub.