peonia na ślub


Peonia na ślub

 

Peonie lub Piwonie ( jak kto woli) 🙂 to śliczne kwiaty, które poprzez swój delikatny i piękny wygląd są idealne do wykorzystania w ślubnych aranżacjach. Świetne sprawdzają się w połączeniu z delikatną gipsówką, różami, eustomą czy lewkonią. Peonie w modzie ślubnej zagościły kilka lat temu i od tamtej pory ich popularność stale rośnie. Cudne bukiety ślubne, dekoracje kościoła czy dekoracje sali weselnej stworzone z użyciem piwonii rzucają czar na swoich obserwatorów, hipnotyzując formą i subtelnością.

Panny Młode najczęściej decydują się na peonie w maju , czerwcu i lipcu , (właśnie od maja , zaczynają one kwitnąć w ogrodach), nie znaczy to że w pozostałych miesiącach nie są dostępne.( wtedy ich cena jest zdecydowanie wyższa)

Peonia była wyborem jednej z naszych lipcowych par młodych.

Panna Młoda zdecydowała, iż jej bukiet ma być prosty ,a w swojej pozornej prostocie piękny, dlatego był wykonany z samych piwonii. Ponieważ młodym zależało na małych butonierkach ( peonia zdecydowanie się nie nadawała do tego celu), przypinki dla młodego i świadka wykonałyśmy z różowej eustomy.

W dekoracji kościoła peoni użyłyśmy w dużej kompozycji pod ołtarzem głównym. W parze z lewkonią, gipsówką, eustomy i zielenią dekoracyjną prezentowała się wybornie. Ławki kościelne udekorowałyśmy małymi bukiecikami z gipsówki i zieleni dekoracyjnej, związanych długą białą wstążką sięgającą podłogi. Tak samo udekorowałyśmy krzesła pary młodej. Uroczystego charakteru całej dekoracji dodatkowo nadał biały dywan rozłożony na posadce kościoła.

W dekoracji Sali weselnej peonia grała główną rolę. Na stole państwa młodych stworzyłyśmy dużą „spływającą” kompozycje. Na zieleni dekoracyjnej na piwonia zdawała się delikatnie spoczywać w otoczeniu gipsówki i eustomy.

Stoły gości weselnych udekorowałyśmy piwoniami zamkniętymi w eleganckich wazonach tubach ustawionych na subtelnych szklanych nóżkach.

 

 

 

 

Bukiet ślubny peonie, bukiet ślubny piwonie, wiązanka ślubna peonie, wiązanka ślubna piwonie. Peonia dekoracja kościoła na ślub, peonia wystrój kościoła na ślub. Piwonia dekoracja kościoła. peonie dekoracja sali weselnej, piwonia dekoracja sali weselnej, dekoracja kościoła Grójec, dekoracja Sali weselnej Grójec. Peonia na ślub. Bukiet ślubny  warszawa peonie, bukiet ślubny warszawa piwonie, wiązanka ślubna warszawa peonie, wiązanka ślubna warszawa piwonie.