pastelowy ślub z eukaliptusem

Pastelowy ślub z eukaliptusem warszawa galeria:

 

 

Pastelowy ślub z eukaliptusem warszawa

Zieleń eukaliptusa w towarzystwie pastelowych kwiatów, królowała w sierpniowych kompozycjach  ślubnych wykonanych dla naszej sympatycznej pary Karoliny i Kamila.

Bukiet ślubny Karoliny to hortensja w towarzystwie róż i eustomy, otulone eukaliptusem i mrozami, których srebrzany odcień zieleni niesamowicie podkreślił kolory kwiatów. Dzięki temu bukiet stał się delikatny i romantyczny. Gałązki eukaliptusa nadały fantastyczny, lekko nieregularny kształt. Bukiet ślubny dzięki temu wyglądał pięknie na tle zjawiskowej sukni Karoliny. Bukiet który wykonałyśmy dla świadkowej był mniejszą wersja bukietu Panny Młodej. Butonierki dla świadka i Kamila również były delikatne i letnie.

Przy dekoracji kościoła wykonanej dla naszej Pary Młodej zdecydowanie sprawdza się powiedzenie „ że mniej znaczy więcej”.

W alejce którą Młodzi szli do ołtarza wystarczył biały dywan z tiulem przyczepionym przy ławkach i świecami ustawionymi w szkle by nadać romantycznego klimatu uroczystości ślubnej. Biały dywan jest bardzo dobrym rozwiązaniem gdy chcemy rozjaśnić dość ciemne wnętrze kościoła. Elementem, który lubimy podkreślać jest ozdobienie wejścia do kościoła w tym przypadku dekoracja przy filarach. Lampiony z zielenią i kwiatami, nie tylko wita gości ale jest też pięknym tłem dla Pary Młodej czekającej w kościele na swoje wielkie wejście.

Pod ołtarzem duże kompozycje zastąpiłyśmy kwiatami w wysokich szklanych cylindrach co dodatkowo nadało uroku i romantycznego charakteru aranżacji ślubnej. Dekoracja krzeseł i klęcznika to dla nas kolejny ważny akcent, to właśnie w tym miejscu podczas Mszy Ślubnej skupia się główna uwaga gości na Młodej Parze, warto dodatkowo podkreślić, że to oni są dziś najważniejsi. Standardowe pokrowce zastąpiłyśmy zwiewnym materiałem z dodatkiem zieleni i kwiatów. Podobnie udekorowałyśmy klęcznik dla Pary Młodej

Auto, które do ślubu wybrali Karolina i Kamil nie wymagało wielkich rewolucji. Młodzi zdecydowali się na jedną kompozycję na masce samochodu. Zielona girlanda z pastelowymi kwiatami delikatnie i subtelnie zdobiła białą karoserię auta.

 

Bukiet ślubny warszawa pastelowy. Pastelowy ślub z eukaliptusem warszawa. Bukiet ślubny  warszawa eukaliptus róże mrozy. Bukiet ślubny warszawa. Dekoracja kościoła warszawa. Dekoracja kościoła mieczyki warszawa. Dekoracja kościoła warszawa latarnie. Dekoracja samochodu pastelowa. Wiązanka ślubna warszawa. Bukiet ślubny w pastelowych kolorach. Pastelowy ślub warszawa. Pastelowy ślub z eukaliptusem warszawa