gipsówka slub warszawa


Gipsówka w roli głównej

Ku naszej wielkie radości miałyśmy okazję stworzyć dekoracje ślubną w której głównym elementem była gipsówka, potocznie nazywana kaszką. Uwielbiamy gipsówkę, jej drobne i delikatne kwiatki nadają każdej kompozycji romantyczny charakter, który idealnie wpisuję się w tematykę ślubną.

Kaszka to kwiat który idealnie pasował do niezwykłej, delikatnej urody oraz filigranowej sylwetki Panny Młodej. Na tym ślubie i weselu gipsówka była drugą królową imprezy, była dosłownie wszędzie.

Bukiet ślubny ułożony z gipsówki i pittospohrum cudnie komponował się z delikatną i zwiewną sukienką Dominiki. Dzięki wielości maleńkich kwiatuszków bukiet nie przytłoczył pięknej sukni ślubnej, wręcz przeciwnie podkreślił jej lekkość i romantyczny charakter. Natomiast w wianek z dodatkiem ruskusu podkreślał kobiecość młodej.

Nasz bohaterka idealnie sprawdziła się w dekoracji ślubnej kościoła.

Stworzyłyśmy subtelną dekorację składającą się z gipsowych bukietów , umieszczonych w cienkich szklanych wazonach różnej wysokości w zestawieniu z grubymi białymi świecami. Ustawiłyśmy je przed ołtarzem i amboną .

Dzięki niewiarygodnej fakturze, swojej objętości i pozornej prostocie, która przy dokładniejszym spojrzeniu przeistacza się w mnogość formy kompozycje wprowadziły niesamowity klimat do kościelnego wnętrza. Dekoracje dopełniały, gipsowe bukiety na ławkach i krzesłach państwa młodych i świadków.

Salę weselną zdobiły kompozycje z gipsówki w połączeniu z różami i dekoracyjną zielenią. Magicznie odbijając się w podstawach z luster wysypanych przezroczystymi kryształami. Takie połączenie to mieszanka klasyki i romantyzmu. Kompozycje ozdabiały stołu gości.

Stół Państwa Młodych ozdobiłyśmy podłużną dekoracją , otoczoną świecami w szklanych pucharach. Tło dla kompozycji stanowił drewniany napis LOVE i inicjały Państwa Młodych.

 

Dekoracje ślubne z gipsówki, dekoracje sali weselnej z gipsówką, dekoracje kościoła na ślub. Wystrój kościoła na ślub, dekoracja ławek, dekoracja samochodu, dekoracje weselne, dekoracje samochodu z gipsówki, dekoracje na wesele, bukiet ślubny z gipsówki, róże i gipsówka dekoracje ślubne, bukiety na ławki z gipsówki, dekoracja samochodu z gipsówki, dekoracja sali na wesele, wystrój sali weselnej, aranżacje ślubne, aranżacje sali weselnej. bukiet ślubny warszawa. wiązanka ślubna warszawa.