gipsówka i róże na ślub


Gipsówka i róże na ślub 

 

 

 

 

Róża to klasyczny kwiat ślubny, od dawien dawna nasze babcie, ciocie czy mamy podążały do ślubnego ołtarza z bukietem róż w ręku. To piękny, elegancki i delikatny kwiat, zawsze modny, zawsze odpowiedni w dniu ślubu. Róża kojarzy się z miłością , romantyzmem i niewinnością. Razem z gipsówką tworzy idealną parę , zarówno w bukiecie ślubnym jak i dekoracji kościoła i sali weselnej.

Ewelina i Robert wybrali róże i gipsówkę jako główny element oprawy florystycznej swojego ślubu.

Bukiet ślubny Eweliny to miłosny taniec różowej róży w objęciach dużej ilości gipsówki z odrobiną eukaliptusa. Do wiązanki ślubnej idealny komplet stanowił wianek, podkreślający dziewczęcą urodę Panny Młodej.

W dekoracji kościoła użyłyśmy białych róż które również połączyłyśmy z gipsówką, klasyka i elegancja w jednym. Prze ołtarzem głównym ustawiłyśmy dużą kompozycję z róż z delikatnym dodatkiem gipsówki, otoczoną świecami w szklanych tubach. Mniejszą kompozycje w podobnej formie ustawiłyśmy przed amboną. Krocząc do ołtarza państwo młodzi stąpali po białym dywanie. Natomiast z ławek spoglądały w ich stronę ratanowe serca udekorowane pojedynczym kwiatem róży. Dekoracja ślubna kościoła prezentowała się wspaniale mały i przytulny kościołek, nabrał romantycznego charakteru.

Dekoracja Sali weselnej mocno nawiązywała do bukietu Panny Młodej, podobnie jak w nim, w dekoracji królowały różowe róże i gipsówka.

Stół Państwa Młodych ozdobiłyśmy kompozycją spływającą otoczoną małymi świeczkami w szklanych naczyniach delikatnie posypanych płatkami róż. Tło dla dekoracji stanowił biały drewniany napis LOVE. Na stołach gości królowały dekoracje wykonane na długich wazonach tubach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bukiet ślubny róże, wiązanka ślubna róże. Dekoracja kościoła róże , dekoracja Sali weselnej róże, wystrój kościoła róże, ślub róże. Różany ślub, róże na ślub, róże na wesele, bukiet ślubny warszawa. Wiązanka ślubna warszawa, dekoracje ślubne , dekoracje ślubne Grójec. Różowe róże bukiet ślubny, bukiet ślubny róże gipsówka. Wiązanka ślubna róża gipsówka. Dekoracja kościoła róże i gipsówka. Wystrój kościoła na ślub róże i gipsówka. Róże i gipsówka na ślub. Gipsówka i róże na ślub