Gerbera na ślub


Gerbera w roli głównej

 

 

 

 

 

 

Coraz częściej mamy okazję tworzyć dekoracje ślubne w których główną rolę gra kolor. Pary młode decydują się odejść od wszech królującego różu i bieli. Tak było i tym razem. Miałyśmy okazję stworzyć kolorową dekorację ślubną, której głównym motywem przewodnim było połączenie ze sobą soczystych kolorów i obowiązkowa obecność gerbery w każdej kompozycji. Gerbera to ulubiony kwiat panny młodej.

Bukiet ślubny był kompozycją gerbery w kolorze fuksji z pomarańczowymi jaskrami, żółtą różą oraz białą frezją. Połączenie mocnych kolorów z delikatną frezją dało efekt pięknego odbicia na tle sukni ślubnej jednocześnie jej nie przytłaczając. ( dodatkowo dzięki obecności frezji bukiet wydzielał delikatny i cudowny zapach)

W dekoracji kościoła również nie mogło zabraknąć gerbery. W tej dekoracji użyłyśmy mini gerbery w dwóch odcieniach pomarańczy. W otoczeniu gipsówki i zieleni ozdobiona kokardą z białej wstążki była dekoracją ławek. Pomiędzy ławkami ustawiłyśmy wazony wypełnione wodą ukoronowane pływającymi świecami. Całość tworzyła piękną syfonie koloru i blasku płomieni świec.

Gerbera z gipsówką i zielenią zrobiła również krzesła młodej pary.

Pod ołtarzem w dużej dekoracji soczysty pomarańcz delikatnie wyłaniał się spośród białej hortensji , róży , margerytki i mieczyków, otoczony soczystą zielenią dekoracyjną. Takie samo zestawienie kwiatów i kolorów zachowałyśmy w mniejszej dekoracji przed amboną i dwóch dekoracjach na ołtarzu głównym.

W dekoracji Sali weselnej tworząc harmonijną całość z bukietem panny młodej oraz zawiązując do dekoracji kościoła, wykorzystałyśmy gerberę w kolorze pomarańczy i fuksji. Stół młodych udekorowałyśmy kompozycją składającą się z białego drewnianego napisu LOVE, który stanowił tło dla kolorowych małych bukietów z gerber, róż gałązkowych, jaskrów, frezji i zielonej pistacji. Pomiędzy bukietami ustawiłyśmy świece w hydrożelu. Na stołach gości weselnych pięknie prezentowały się dekoracje ustawione na wysokich kwadratowych szklanych wazonach. W środku każdego wazonu gościom kłaniały się dwie gerbery.

 

Bukiet ślubny warszawa gerbera, dekoracja kościoła warszawa z gerbery, wiązanka ślubna warszawa gerbera, dekoracja sali weselnej warszawa z gerbery, kolorowy bukiet ślubny warszawa, kolorowa wiązanka ślubna warszawa, kolorowa dekoracja sali weselnej warszawa, dekoracja ławek gerbery.