eustoma ślub


Eustoma na ślub i wesele

Eustoma to kwiat który bardzo często wykorzystujemy w aranżacjach ślubnych. Piękny i delikatny a zarazem elegancki.

Swoim wyglądem eustoma przypomina róże jednak wygląda bardziej delikatnie, jest jednak kwiatem bardziej od róży trwałym i nie wydzielającym zapachu.

W Tej aranżacji ślubnej główną bohaterką była eustoma w kolorze ciemnego różu. Ponieważ na jednej gałązce eustomy występują kwiaty w różnych odcieniach , kopiując naturę wykorzystałyśmy je do stworzenia dekoracji.

Bukiet ślubny wykonałyśmy z najciemniejszych kwiatów eustomy, miał klasyczną formę „grzybka”. W komplecie z bukietem Pan Młody otrzymał w prezencie butonierkę z kwiatów eustomy. By odróżnić bukiet świadkowej od bukietu Panny Młodej do jego wykonania użyłyśmy dwóch kolorów kwiatów, różu i bieli oczywiście świadek również otrzymał odpowiednio dobraną butonierkę w prezencie.

W dekoracji weselnej Sali również królowała eustoma. Stół Państwa Młodych udekorowałyśmy kompozycją składającą się z bukietów z eustomy umieszczonych w wazonach w kształcie kuli. Przed bukietami ustawiłyśmy napis LOVE , pięknie wpisujący się w weselny klimat. Po bokach dekoracji postawiłyśmy świeczki na lustrzanych podstawach nadając romantyczny klimat całej kompozycji.

Stoły gości udekorowałyśmy kompozycjami składającymi się z trzech tub różnej wysokości ustawionych na lustrach. Przez co dekoracja stołów gości weselnych i młodych stanowiły spójną kompozycję. W tubach nie mogło zabraknąć eustomy. Naszym pomysłem było zanurzenie całych kwiatów w wodzie i umieszczenie na jej powierzchni pływających świec. Kwiaty zalane wodą nabrały srebrzystego blasku przez co dekoracja wyglądała bardzo elegancko. Dodatkowo blask pływających świec nadawał jej miłego dla oka ciepła.

Dodatkową dekoracją sali weselnej były ubrane w kompozycje kwiatowe okna. Na każdym oknie ustawiłyśmy bukiet z eustomy umieszczony w szklanej kuli. Po bokach bukietu kwiaty eustomy w cienkich tubach zalanych wodą, zwieńczonych pływającymi świecami.

Bukiet ślubny i dekoracja sali na wesele dzięki użyciu takich samych kwiatów stanowiły spójną i piękną całościową kompozycje.

 

Bukiet ślubny eustoma, wiązanka ślubna eustoma. Dekoracje weselne eustoma, dekoracje stołu młodych z eustomy, dekoracje na wesele. Dekoracje ślubne, przypinka z eustomy, pudełko na obrączki, ślubna dekoracja okna, dekoracja na wesele świece. Bukiet ślubny warszawa eustoma, wiązanka ślubna warszawa eustoma. Dekoracje weselne warszawa eustoma, dekoracje stołu młodych z eustomy warszawa, dekoracje na wesele warszawa.