Biało-zielony ślub warszawa


Biało-zielony ślub warszawa galeria:

 

Biało-zielony ślub warszawa.

W lipcu miałyśmy przyjemność przygotowywać dekorację ślubną kościoła dla Magdy i Huberta oraz bukiet ślubny dla Panny Młodej.

Naszej sympatycznej Parze Młodej marzył się biało-zielony ślub, dlatego też połączenie tych dwóch kolorów było motywem przewodnim ślubu.

Bukiet ślubny Magdy przygotowałyśmy z eukaliptusa w towarzystwie białych róż . Pomimo swojej objętości bukiet nie przytłoczył sukni ślubnej , na tle której wyglądał idealnie.

W dekoracji kościoła wykorzystałyśmy białe: mieczyki, róże i hortensje oraz zieleń dekoracyjną.

W wejściu do kościoła Parę Młodą witały białe latarnie różnej wielkości, ustawione po obu stronach nawy głównej ozdobione wijącym się wokół nich zielonym bluszczem. Przyszli małżonkowie do ołtarza szli po białym dywanie ( nawiasem mówiąc biały dywan to element, który cudownie podkreśla magie chwili, potrafi rozjaśnić odmienić wnętrze każdego kościoła). Z obu stron alejki ustawiłyśmy duże kompozycje z zieleni i kwiatów, które sprawiały wrażenie wyrastające z podłogi. Pomiędzy nimi stały białe latarnie w kształcie piramidy.

Przez całą uroczystość Młodzi siedzieli na białych drewnianych krzesłach, delikatnie osłoniętych materiałem. Przed krzesłami ustawiłyśmy kompozycje harmonizującą z dekoracją alejki ślubnej.

Przed ołtarzem głównym ustawiłyśmy wieloelementową przestrzenną kompozycje z „wyrastających z podłogi” kwiatów w połączeniu z mieczykami ustawionymi w wysokich wazonach tubach. Dekoracje podczas ślubu podkreślał blask świec wydobywający się z otaczających ja latarni.

Podobną formę kompozycji ( w mniejszej ilości i objętości ) zachowałyśmy na ołtarzu głównym i bocznych ołtarzach kościoła.

Dzięki połączeniu, kwiatów , zieleni , blasku świec wydobywającym się z białych latarni, użyciu białego dywany, uzyskałyśmy niesamowity, efekt. Wnętrze kościoła z przewagą koloru złotego cudownie się rozjaśniło, połączenie kolorów wyeksponowało złote elementy zdobień kościelnych a biało-zielony ślub Magdy i Huberta na długo pozostanie w naszej pamięci. Zapewne też w pamięci gości obecnych na uroczystości.

Przy takim zestawieniu kolorów i stylu wykonanych aranżacji ślubnych na dekorację  sali weselnej proponujemy połączenie zieleni złota i bieli.

 

 

Bukiet ślubny warszawa boho, bukiet ślubny warszawa biały i zielony, wiązanka ślubna warszawa boho. Wiązanka ślubna warszawa biało-zielona, bukiet ślubny eukaliptus, wiązanka ślubna warszawa eukaliptus, Bukiet ślubny Warszawa, dekoracja kościoła Warszawa. Dekoracja kościoła biało-zielona, wystrój kościoła biało-zielony. Dekoracja kościoła mieczyki , dekoracja kościoła mieczyk i róż. Wystrój kościoła mieczyki i róże, dekoracja kościoła na ślub, wystrój kościoła na ślub, biały dywan do kościoła na ślub. Dekoracja Sali weselnej warszawa. Dekoracje na wesele warszawa. Złote podkładki pod talerze warszawa. Dekoracja stołu na wesele Warszawa.  Biało-zielony ślub warszawa. Róże mieczyki dekoracja kościoła.  Biały dywan do kościoła na ślub.