ślub w plenerze dekoracje


Ślub w plenerze Warszawa – ślub jak w bajce.

Ślub w plenerze Warszawa 

Ślub nad jeziorem, na plaży, wśród leśnej przyrody, na łące… sceny, które jeszcze do niedawna znaliśmy tylko w filmów. Dziś aktualnie i my możemy się cieszyć i być świadkiem takiego wydarzenia. Większość to śluby cywilne udzielane przez urzędnika Państwowego, lub śluby kościelne odłamu kościoła katolickiego np. protestanckie.

Śluby w plenerze stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Coraz więcej Par Młodych decyduje się, powiedzieć sobie sakramentalne „tak” na łonie natury. O ile kościelny ślub plenerowy jest bardzo dużym wyzwaniem do zrealizowania, o tyle ze ślubem cywilnym niema większych problemów. Wszystkie formalności Młodzi mogą załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Formalności są zdecydowanie prostsze niż przy ślubie kościelnym, organizacja i design już trochę bardziej wymagające. Przy ślubie w plenerze musimy zadbać o więcej detali ale ślub na łonie natury jest niezwykle efektowny.

Przysięganie sobie, że uczynimy wszystko „ aby nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe” w pięknych okolicznościach przyrody jest to bez wątpienia niezapomniane, efektowne i oryginalne wydarzenie, w którym my chcemy Wam towarzyszyć florystyczne. Na pewno ślub cywilny w formie plenerowej jest o wiele bardziej romantyczny i nastrojowy niż składanie przysięgi w Urzędzie Stanu Cywilnego, ma też charakter bardziej osobistej, kameralnej ceremonii.

My oferujemy Wam wykonanie kompleksowej dekoracji na Wasz ślubu w plenerze.

Do wybranego miejsca dobierzemy odpowiednie dekoracje i kwiaty, idealnie wpisujące się w krajobraz. Zbudujemy pergolę ślubną, udekorujemy altanę, ustawimy stół dla urzędnika, zorganizujemy krzesła dla Was i siedzenia dla Waszych gości. Dobierzemy również dekoracje do pozostałej aranżacji ślubnej.

Plenerowy ślub daje wiele możliwości dekoratorskich, jest ich naprawdę bardzo dużo. Wszystko zależy od wybranego motywu przewodniego, stylu w którym ma się odbyć uroczystość.

Każda para ma swój pomysł na to wydarzenie, ze względu na czas ceremonii, nie każda decyduje się na wykorzystanie krzeseł, ławek lub innych form siedzenia zarówno dla siebie jak i dla gości. Dla jednych jest ważny element i nie może go zabraknąć. Dla innych bardziej naturalne jest gdy Para Młoda stoi przy wyznaczonym ozdobionym miejscu a w koło gromadzą się bliscy im ludzie. Wszystko zależy od stylu i koncepcji Młodej pary.

W przypadku ślubu plenerowego w stylu rustykalnym, świetnie sprawdzi się pergola z brzozowego drewna, udekorowana zwiewnym białym materiałem, kwiatami w towarzystwie zieleni lub np. drzwi stodoły lub zagajnika. Ciekawym pomysłem jest też wykorzystanie drewnianych drzwi lub okien a nawet skrzynek do wyznaczenia tego najważniejszego miejsca podczas ceremonii. Stół z koronkowym obrusem i krzesła z kolorowymi wstążkami dla Pary Młodej. Na miejsca do siedzenia dla gości wspaniale będą prezentować się słomiane kostki, okryte lnianym materiałem, skrzynki, meble z palet. Świętym uzupełnieniem dekoracji będą świece w słoikach, kwiaty w bańkach po mleku i butelkach, metalowe wiaderka wypełnione polnymi kwiatami, drewniane skrzynki. Tu sprawdzają się wszystkie elementy dekoracji, które są stare i zachowują wiejski klimat, a kwiaty niczym prosto z łąki dodatkowo to podkreślają.

Kiedy na przykład planujemy plenerowy ślub w stylu boho. Proponujemy pergolę z dużą ilością zieleni i kolorowych kwiatów, czy z piękną girlandą wykonaną z cudownych eukaliptusów. Białe materiały, biały stół i krzesła dla Młodej Pary ozdobione zielonymi wiankami w towarzystwie kwiatów. Dla gości białe krzesła od strony alejki którą młodzi przemierzają w stronę urzędnika, udekorowane kaskadowymi girlandami z dużej ilości zieleni, z ustawionymi pomiędzy świecami i szkle. Czasem jeśli Para Młoda ma życzenie by uroczystość miała charakter w duchu natury, swobodny i naturalny do zamierzonego efektu wystarczy np. wyeksponować drzewo, wykorzystać gałąź, na której zawiesimy materiały, girlandy, łapacze snów lub po prostu satynowe wstążki, które na wolnej przestrzeni powiewanie przez wiatr są niezwykle efektowne. Ten styl daje niezmierną ilość pomysłów na dekoracje. To właśnie chcąc uzyskać boho możemy łączyć eleganckie szkło ze starymi dywanami, kwiaty z piórami i wiele innych elementów, które z pozoru do siebie niepasujące utrzymane w motywie robią niesamowite wrażenie.

Plenerowy ślub w stylu glamour to niezwykle eleganckie i wzniosłe wydarzenie. Duża ilość kompozycji florystycznych ustawionych na białych postumentach, greckich kolumnach, eleganckich szkłach. Biały dywan, elegancka pergola tonąca i kwiatach, piękne przezroczyste krzesła z cudnymi kwiatowymi ozdobami i oczywiście wszędzie dużo naszych ukochanych białych świec w eleganckim szkle. Kryształy, brokaty, złoto i blask to jedne ze sztandarowych akcentów tego stylu. Definiując krótko ten rodzaj dekoracji możemy określić „ na bogato”, tu dekoracje są eleganckie i wytworne. Nawet najmniejszy akcent nie jest kwestią przypadku, w glamour nawet najdrobniejszy szczegół musi być zaplanowany. W tym stylu najczęściej wybieramy kolory bieli, różu, fioletu czerwieni, akcenty złota i srebra a także co nie często się zdarza w pozostałych odmianach ślubnych stylów czerń. Do glamour pasuje to jest wzniosłe i eleganckie i co za tym idzie miejsce na to wydarzenia również powinno być utrzymane w wzniosłej atmosferze.

Spektrum udekorowania ślubu w plenerze jest na pewno bardzo duże, a nam pomysłów na ślubne dekoracje plenerowe nigdy nie zabraknie chętnie się nimi z Wami podzielimy i sprawimy by Wasz ślub był ślubem jak z bajki.

Niestety w naszym kraju istnieje ryzyko związane z kaprysami pogody. Przy przygotowaniach do ślubu plenerowego warto na bieżąco śledzić prognozy by móc zaplanować wyjście awaryjne. Dlatego można pomyśleć np. o parasolkach dla Młodych i gości. Można wziąć też pod uwagę zarezerwowanie awaryjnego namiotu by w tym najgorszym przypadku mieli oni możliwość uchronienia się przed deszczem. Lub przenieść uroczystość z wolnej przestrzeni w miejsce, które pozwoli uchronić się przed deszczem. Podobnie jest w drugą stronę. Jeśli za oknami mamy ponad 30 stopni, pomimo tego, że ślub cywilny trwa o wiele krócej niż kościelny pomyśleć o tym by miejsce wydarzenia nie było w pełnym słońcu. Najbardziej popularnymi miesiącami na to wydarzenie jest czerwiec, lipiec, i sierpień.

Coraz częściej spotykamy się ze ślubami cywilnymi, które wychodzą poza mury urzędu a zarazem nie są na wolnej przestrzeni. Sprawdza się to zarówno w nowoczesnych obiektach jak i tych z rustykalną nutą. Śluby we wnętrzu pięknie pasują np. do stylu industrialnego, zwłaszcza gdy w obiekcie mamy ceglane ściany, które same w sobie ozdobione np. pergolą, altaną, wielkimi wiankami , ściankami ze wstążek, łapaczów snów tworzą niesamowity klimat. Wtedy mamy niezapomniane wydarzenie, oryginalną scenerię i nie musimy obawiać się pogody.

Jeżeli decydujemy się na ślub cywilny bez wątpienia warto rozważyć, możliwość organizacji ślubu plenerowego. Bezsprzecznie, będzie to niezapomniane wydarzenie nie tylko dla Was ale i dla Waszych gości, które na długo zagości w pamięci. Po latach będziecie mogli cieszyć oczy pięknymi wspomnieniami uwiecznionymi na wspaniałych zdjęciach z Waszego ślubu w plenerze.

Ślub w plenerze Warszawa. Ślub plenerowy, ślub w plenerze , dekoracje plenerowe, dekoracje ślubne warszawa.

Bukiet ślubny warszawa. dekoracje na ślub warszawa. Dekoracje na ślub w plenerze warszawa. Dekoracje na plenerowy ślub. Dekoracje ślubu cywilnego. Dekoracje na ślub cywilny. Pergola ślubna. Dekoracje ślubu w plenerze. Dekoracje ślubu plenerowego. Ślub w plenerze Warszawa..

Ślub w plenerze Warszawa.-zapraszamy