Podziękowania ślubne dla rodziców WarszawaPodziękowania ślubne dla rodziców Warszawa. galeria: 

 

Podziękowania ślubne dla rodziców Warszawa.

Rodzice to dla wielu par młodych najważniejsi goście na naszym ślubie. W wielu przypadkach mają ogromny wpływ na to wydarzenie. Pomagają w przygotowaniach i doradzają w wielu kwestiach. Najważniejsze jest jednak to, że to właśnie dzięki nim jesteśmy, oni dali nam życie i zapoczątkowali naszą historie. Dlatego tak wiele par decyduje się by właśnie podczas ślubu podkreślić jak bardzo są ważni i powiedzenie „dziękuje”

Podziękowania dla rodziców stały się tradycją niemalże  każdego przyjęcia weselnego. Zazwyczaj odbywają się podczas lub po części oczepinowej wesela, lub po pierwszym toaście. Aktualnie często Pary młody dziękują już podczas mszy świętej lub na samym początku przyjęcia by podkreślić jak bardzo są ważni są dla nich w tym dniu rodzice. Tradycyjnie Państwo Młodzi po wygłoszeniu „mowy dziękczynnej” , ofiarowują rodzicom, upominki będące wspaniałą pamiątką uroczystości weselnej. Ten gest ma charakter symboliczny, wtedy to Para Młoda, wyraża swoją wdzięczność i miłość, dziękuje za trud i troskę włożoną przez rodziców w wychowanie swoich dzieci. Jest to bardzo wzruszająca chwila podczas przyjęcia weselnego. Podczas takich chwil nie brakuje emocji i wzruszeń. Łzy same cisną się do oczu rodziców, kiedy ich pociechy „ wylatują z gniazda” by rozpocząć własną życiową drogę. Wiele par również nie potrafi ukryć wzruszenia gdy dziękują swoim rodzicom, w tym momencie tak naprawdę za wszystko co od nich otrzymali.

Tak jak we wszystkich aspektach ślubnych przygotowań, pomysłów na upominki dla rodziców jest niezliczona ilość. Młodzi często sięgają bo swoje zdjęcia, słodycze czy trunki z najwyższej pułki. Idealnym uwieńczeniem tych prezentów są kwiaty.

I to właśnie kwiaty wybieracie zdecydowanie najczęściej. Za pomocą kwiatów możemy wyrazić piękne emocje. Przecież piękna kompozycja florystyczna jest w stanie wrazić więcej niż tysiące słów. I tu pojawiamy się My. Oferujemy przygotowanie pięknych bukietów, nowoczesnych koszów kwiatowych, skrzynek z kwiatami, oryginalnie przybranych w kwieciste ubranie butelek wina. Do kwiatowych podziękowań dołączany ręcznie robione bileciki lub kartki z podziękowaniami. Z tekstem przekazanym przez Parę Młoda lub przygotowanym przez nas.

Ślub dzieci jest cudowną chwilą w życiu Rodziców. Bukiety czy kompozycje które przygotowujemy na podziękowania są personalizowanie, oczywiście obowiązkowo wpisują się temat motywu przewodniego ślubu i wesela( jeżeli taki został wybrany) , lecz my chcemy aby ta kompozycja głównie przypadła do gustu rodzicom Młodych. Dlatego pytamy np. jakie są ich ulubione kwiaty i kolory.

Kwiaty wyrażają więcej uczuć niż tysiące słów. Są idealne by wyrazić miłość i wdzięczność, żeby podziękować rodzicom za lata z nami spędzone. Przecież wręczanie kwiatów jest jedną z najstarszych form podziękowań znaną w naszej kulturze.

Warto również pamiętać o rodzicach chrzestnych i dziadkach na pewno będzie im miło jeżeli dostana od nas choćby skromny bukiecik kwiatów.

Niestety zdążają się przypadki, kiedy ukochanych osób już przy nas nie ma… Inspirując się trendami za oceanu pary młode coraz częściej chcą podkreślić obecność rodziców, którzy odeszli. Symboliczne zostawianie pustych miejsc najbliżej pary młodej podczas uroczystości ślubnej, ustawianie zdjęć często przybranymi kwiatami. Nawet kiedy obecność rodziców nie jest wyeksponowana podczas samych uroczystości często pary młode proszą o wykonanie kompozycji funeralnych, które ofiarowują rodzicom przed ślubem.

Obdaruj swoich rodziców cudownymi kwiatami i spraw by zapamiętali te chwile na długie lata. Zapraszamy do kontaktu.

Podziękowania ślubne dla rodziców Warszawa. Kwiaty dla rodziców, podziękowania dla rodziców. Kosze kwiatowe dla rodziców. Kwiatowe kosze dla rodziców.

Rodzicom na wesele, prezenty dla rodziców na weselu. Podziękowania dla rodziców warszawa. Kwiaty dla rodziców na weselu. Wesele kwiaty dla rodziców. Podziękowania ślubne dla rodziców Warszawa.