dekoracja samochodu do ślubu warszawa


Dekoracja samochodu do ślubu Warszawa. galeria: 

Dekoracja samochodu do ślubu Warszawa.

Jak udekorować auto, którym Młodzi pojadą do ślubu?

Często słyszymy to pytanie. Pomysłów na dekoracje ślubną samochodu jest  bardzo dużo. Ażurowa dekoracja z kwiatów z dodatkiem rattanu, kilka małych delikatnych kompozycji, kompozycje florystyczne różnej wielkości, cienkie girlandy wykonane z zieleni i kwiatów czy jedna centralna dekoracja umieszczona na masce samochodu.  Ważne jest to aby dekoracja samochodu nawiązywała do motywu przewodniego dekoracji ślubu i wesela. Musi się ona wpisywać w całość aranżacji ślubnej. Istotnym  jest też to, aby dobrać dekoracje odpowiednio do modelu i koloru samochodu. Tak by dekoracja nie przyćmiła uroku samochodu, a jedynie podkreśliła jego wygląd. Na przykład na samochodzie w kolorze białym nie będą się dobrze prezentować dekoracje wykonane z kwiatów w takim samym kolorze. Gdyż zleją się one całkowicie z kolorem lakieru samochodu i nie będą w ogóle widoczne. Jeżeli już kolorem przewodnim ślubu i wesela jest biel, wtedy w dekoracji auta należy użyć zieleni, która będzie stanowiła warstwę odcinająca kolor kwiatów od koloru samochodu. Kolejną ważną kwestią przy wykonaniu dekoracji jest to, że nie może ona zawężać pola widzenia kierowcy.  

My osobiście nie lubimy przesadzać z dekoracją samochodu. Ubierać go w ogromną ilość kwiatów i materiałów. Prawdę mówiąc nie stosujemy w ogóle materiałów i kolorowych materiałowych szarf w  ślubnej dekoracji samochodu, uważamy że takie rozwiązania nie prezentują się estetycznie. Naszym zdaniem czasami wystarczy delikatna dekoracja umieszczona na masce i kokardki umieszczone na drzwiach pojazdu by samochód pięknie się prezentował i wyróżniał się z pośród pozostałych aut na ulicy.  Bo samochód dla Młodej Pary musi się wyróżniać z orszaku ślubnego. Przecież to Młoda Para w dniu ślubu jest najważniejsza i należy to podkreślać na każdym kroku, w każdym elemencie dekoracji ślubnej i weselnej.  Samochód ślubny jest doskonałym do tego miejscem. 🙂 

Z racji tego że sztuczne kwiaty nie kojarzą się nam dobrze, wręcz „gryzą się” z bukietem ślubnym Panny Młodej, do dekoracji auta zawsze używamy kwiatów żywych i zieleni dekoracyjnej najwyższej jakości. Chętnie natomiast sięgamy do dodatków w postaci rattanu. Z którego wykonujemy serca czy różnorakie okręgi czy do wstążek przyczepianych w formie kokardek na drzwi pojazdu. Według nas lepiej jest zrezygnować z gotowych sztucznych dekoracji powszechnie dostępnych w Internecie na rzecz ozdób z żywymi kwiatami. W podobnej cenie jak te gotowe dostępne w sprzedaży wysyłkowej.  Żywe kwiaty prezentują się o niebo lepiej niż sztuczne i odpowiednio przez nas przygotowane nie ustępują im trwałością. 

Do dekoracji auta dołączamy zawsze tablice rejestracyjne, mamy kilka rodzajów do wyboru, a na Wasze życzenie wykonamy spersonalizowane tablice rejestracyjne.

Wszystkie nasze dekoracje są bezpieczne dla samochodu, nie niszczą i nie rysują jego lakieru, ponieważ stosujemy zawsze przyssawki żelowe.

Najczęściej Pary Młode decydują się na podróż do kościoła a później do domu weselnego autem. My oferujemy nie tylko dekoracje ślubne samochodu. Udekorujemy również powóz, bryczkę, motocykl a nawet rower. Dekoracja samochodu do ślubu Warszawa– Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i oczywiście do kontaktu.

I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Kiedy ubieramy samochód do ślubu prosimy by nie był on nawoskowany, gdyż dekoracje na nim umieszczone nie będą się wcale trzymać.

Dekoracja samochodu do ślubu Warszawa. Dekoracje ślubne na auto. Dekoracja samochodu do ślubu, dekoracja auta, dekoracja pojazdu do ślubu. Wianki samochód na ślub. dekoracje ślubne na auto, samochód ślubny.