dekoracja kościoła warszawa


Dekoracja kościoła warszawa.

Dekoracja kościoła warszawa.

Ślub kościelny to chyba najbardziej wzniosła forma scementowania związku pomiędzy dwojgiem ludzi. On i ona ślubują miłość, wierność i uczciwość małżeńską przed sobą, księdzem zgromadzonymi gośćmi ale przede wszystkim Bogiem.

Słowa, które wypowiadamy w trakcie ślubu podczas przysięgi małżeńskiej:

„ ja biorę Ciebie … za żonę/ męża i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwą małżeńską oraz, że Cię nie opuszczę aż do śmierci…” są niezwykle emocjonujące.  Słowa przysięgi często doprowadzają do łez wypowiadający je i osoby które je słyszą.

 Nie ma więc się co dziwić, że Pary Młode chcą by w tej niezwykłej i wzniosłej chwili , wszystko było wspaniałe. Zaczynając od ich wyglądu a kończąc na towarzyszącej im oprawie florystyczno-dekoratorskiej. Ponieważ wszystkie te elementy nie tylko podkreślają rangę wydarzenia, ważność tej chwili ale także na zawsze pozostają w naszej pamięci.

Wychodzimy naprzeciw tym pragnieniom i oferujemy wykonanie kompleksowego wystroju kościoła w dniu Waszego ślubu. Zaczynając od dekoracji przed kościołem, wejścia do kościoła, poprzez alejkę, która Młodzi idą do ślubu, ławki kościelne, krzesła Pary Młodej i świadków, klęczniki aż po dekoracje ołtarza głównego.

Pomimo bardzo dużego zróżnicowania architektury sakralnej, na ślubną dekorację kościoła w każdym wnętrzu znajdziemy odpowiedni pomysł. Dekorację dostosujemy do stylistyki świątyni, klimatu panującego w jej wnętrzu, jej przestrzeni i a przede wszystkim jej estetyki.

Wybór dekoracji kościoła to indywidualna sprawa. Ważne jest by na samym początku podjąć decyzję jaki styl i motyw kolorystyczny nas interesuje, dobrze też jest wybrać formę dekoracji. Musimy rozstrzygnąć czy decydujemy się na minimalistyczny wystrój kościoła wybierają drobne akcenty florystyczne i dekoracyjne, czy na bogatą dekorację , pełną kwiatów i innych dodatków, czy też wybieramy rozsądne umiarkowanie.

W każdej ślubnej dekoracji kościoła istotna jest dekoracja pod ołtarzem głównym . Duże klasyczne kompozycje z kwiatów i zieleni dekoracyjnej otoczone blaskiem świec są częstym elementem w naszych dekoracjach, ale nie ograniczamy się wyłącznie do nich. Coraz częściej nasi klienci wybierają propozycję kompozycji przestrzennych, składających się z kilku elementów wykonanych w szkle różnej wysokości lub na pieńkach drzewa.
( szczególnie pasujących w dekoracjach w stylu boho lub rustykalnym). Takie rozwiązania niezwykle nas cieszą, gdyż lubimy wychodzić ponad schematy i tworzyć niepowtarzalne oryginalne kompozycje.

Kolejnym ważnym elementem ślubnej dekoracji kościoła jest nawa główna , „droga do ołtarza”. Kwiaty przy ławkach w formie małych bukiecików, czy kwiatowych przypinek, pojedyncze kwiaty, wianki, tabliczki, różne rodzaje upiętego czy drapowanego materiału, wstążki, świece w szkle czy latarenki, (szklane lampiony i latarnie to zdecydowanie detal, który lubimy w kościołach nadają one niepowtarzalny charakter tej wyjątkowej uroczystości ) tych elementów jest naprawdę wiele. Najważniejsze by wybrać te, które pasują do Nas. W każdym rodzaju dekoracji staramy się by były one spójne z całością ślubnej oprawy.

Warto również pomyśleć o dywanie w jednolitym kolorze. Często kościoły dysponują wzorzystymi dywanami które rozłożone psują cały efekt dekoracji. Dywan w jednolitym kolorze podkreśla dekoracji ślubną i całkowicie zmienia jej wygląd. My ze swojej strony oferujemy dywany w każdym kolorze , różnej długości. Najczęściej wybieranym kolorem przez Pary Młode jest biały i czerwony.

Przez całą uroczystość oczy gości skierowane są na Parę Młodą, warto zatem skupić się na dekoracji krzeseł i klęcznika. Tu również jest wiele możliwości, my zdecydowania polecamy dopasowanie tej dekoracji do pozostałej części oprawy, zwłaszcza dekoracji ławek. Chociaż tu to przybranie może być bogatsze, to miejsca Pary Młodej a to Młodzi są przecież najważniejsi w tym dniu. Przygotowując dekoracje kościoła kładziemy szczególny naciski na to by podkreślić fakt że to dzień Pary Młodej i to oni są głównymi bohaterami dnia.

Najczęściej wybierane kolory do dekoracji to biel i pudrowy róż jednak coraz częściej wykorzystujemy również mocne „żywe” kolory w kontrastowych barwach, bardzo chętnie sięgamy po akcenty polnych kwiatów. Nie ma przecież nic romantyczniejszego niż sielski powrót do natury.

Na koniec chcemy zwrócić uwagę przyszłych małżonków na element często pomijany przez klientów a mianowicie wejście do kościoła i przestrzeń znajdującą się przed nim. Fajnie jest kiedy już z ulicy widać ze w tym miejscu dzieje się dziś coś wyjątkowego, kiedy  przed wejściem witamy naszych gości dekoracją. Czasami wystarczy mały akcent dekoracyjny aby dopełnić całość aranżacji ślubnej.

By pięknie zakończyć uroczystość proponujemy Wam wytwornice baniek mydlanych , która stanowi doskonałą alternatywę dla konfetti rzucanego przez gości na nowożeńców. Nie tylko nadaje bajkowego klimatu tej chwili ale również pięknie wygląda na zdjęciach, które są wspaniałą ślubną pamiątkom.

Dekoracja kościoła Warszawa- Piękne kwiaty, dywan (otoczony płatkami róż) po którym młodzi udają się do ołtarza, klimatyczny blask świec ustawionych wzdłuż ławek to sceneria niczym z romantycznego amerykańskiego filmu. A ten film może stać się Waszą ślubną rzeczywistością!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, oraz do obejrzenia galerii zdjęć z naszych ślubnych realizacji, gdzie prezentujemy zestawy dekoracji ślubnych i weselnych zebrane w zestawy z motywem lub kolorem przewodnim.

Dekoracja kościoła Warszawa, dekoracja kościoła Piaseczno, dekoracja kościoła Otwock, dekoracja kościoła Kozienice, dekoracja kościoła Radom, dekoracja kościoła Ząbki, dekoracja kościoła Warka, dekoracja kościoła Góra Kalwaria, dekoracja kościoła Marki, dekoracja kościoła Pruszków, dekoracja kościoła Grodzisk Mazowiecki, dekoracja kościoła Wołomin, dekoracja kościoła Grójec.

Wystrój kościoła warszawa. wystrój kościoła Piaseczno, wystrój kościoła Otwock, wystrój kościoła Kozienice, wystrój kościoła Radom, wystrój kościoła Ząbki, wystrój kościoła Warka, wystrój kościoła Góra Kalwaria, wystrój kościoła Marki, wystrój kościoła Pruszków, wystrój kościoła Legionowo. Wystrój kościoła Grodzisk Mazowiecki, wystrój kościoła Wołomin, wystrój kościoła Nowy Dwór Mazowiecki, wystrój kościoła Błonie, wystrój kościoła Grójec, wystrój kościoła Puławy, dekoracja kościoła Puławy, wystrój kościoła Lublin, dekoracja kościoła Lublin, dekoracja kościoła Konstancin jeziorna, wystrój kościoła Konstancin jeziorna, wystrój kościoła na ślub. Dekoracja kościoła warszawa.

Dekoracja kościoła na ślub, wystrój kościoła w dniu ślubu, dekoracje kościelne, dekoracja ołtarza, dekoracja ławek na ślub. Aranżacje ślubne, kwiaty do kościoła na ślub, kwiaty na ślub, wystrój kościoła na ślub, ubiór kościoła na ślub. Dekoracje ślubne warszawa. Przystrojenie kościoła na ślub, kwiaty do kościoła, bukiety do kościoła , dekoracje ślubne , dekoracje ślubne warszawa, dekoracje ślubne Piaseczno. Dekoracje ślubne Otwock, dekoracje ślubne Kozienice. Dekoracje ślubne Radom, dekoracje ślubne Ząbki, dekoracje ślubne Warka, dekoracje ślubne Góra Kalwaria, dekoracje ślubne Marki, dekoracje ślubne Pruszków. Dekoracje ślubne Grodzisk Mazowiecki. Dekoracje ślubne Wołomin, dekoracje ślubne Grójec , dekoracje ślubne Nowy dwór Mazowiecki, dekoracje ślubne Lublin, dekoracje ślubne Puławy. Dekoracje ślubne Konstancin Jeziorna, dekoracje ślubne Błonie. Dekoracja kościoła warszawa.