Ślub i wesele

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. My pragniemy nadać tym chwila odpowiednią oprawę dekoratorską.

Oferujemy kompleksowe wykonanie dekoracji ślubnych , jesteśmy w stanie wykonać wszystko o czym nasz zleceniodawca zamarzy. Dekoracje ślubne dopasowujemy do miejsca gdzie odbywa się ślub i wesele, do motywu przewodniego uroczystości , do charakteru Młodej Pary a także do budżetu którym Młodzi dysponują. Wykonamy : bukiet ślubny, bukiety dla świadkowej , przypinkę dla Pana Młodego i innych gości. Wianek dla Młodej, kwiaty do wpięcia we włosy , florystyczne bransoletki .

Wykonujemy dekoracje kościoła; dekoracje przed wejściem do kościoła, dekoracje alejki kościelnej, dekoracje ławek , dekoracje ołtarza. Dysponujemy kolorowymi dywanami , latarniami , świecznikami , tiulami, materiałami i wieloma innymi rzeczami, których możemy użyć w dekoracji ślubnej kościoła.

Zorganizujemy również kompleksową dekoracje ślubu plenerowego. 

Wykonujemy również kompleksową dekoracje Sali weselnej: Dekoracje wejścia do Sali, dekoracje na stoły gości. Dekoracje stołu Pary Młodej, ścianki za stołem Pary Młodej. Dekoracje bufetów, słodkich stołów, strefy chillout i każdego zakątka Sali weselnej i jej otoczenia.

Wykonujemy dekoracje pojazdów do ślubu:  samochodu, bryczki, roweru czy motoru.

Wykonujemy zaproszenia ślubne, winietki, rozpiski usadzenia gości.

W naszych dekoracjach używamy świeżych i najpiękniejszych kwiatów. Odpowiednio przygotowanych do wykonania dekoracji. Chętnie sięgamy po to co daje natura drewno , naturalne materiały. Uwielbiamy świece i szkło.

Z wszystkich elementów dekoracji stworzymy wspaniałą i spójna całość, która będzie cieszyć oczy zebranych gości i na długo pozostanie w ich pamięci. Będzie tez cudownie wyglądać na zdjęciach będących pamiątka z Waszego ślubu i wesela.

Zamawiając u nas dekoracje na swój ślub i wesele nie musisz się niczym martwić , wszystko przywieziemy rozłożymy a po uroczystości posprzątamy.  Tobie pozostaje tylko delektować się tą cudowna chwilą.

Działamy na terenie całego kraju,  ceny dojazdu do klienta uwzględnione są w ofercie która od nas dostajesz, każda nasza oferta jest inna ponieważ do każdego zleceniodawcy podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji.