zielone zaproszenia


Zaproszenia ślubne greenery.

eukaliptus wianek zaproszenia eukaliptus zaproszenie ślubne eukaliptus eko zaprozenie light green zaproszenie liście patyki zaproszenie zielona akwarela zaproszenie liść paproci zaproszenie liść tropiku zaproszenie
limonkowe zaproszenie

eukaliptus love zaproszenie ślubne

eko green zaproszenie ślubne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spójność w realizacjach ślubnych jest bardzo istotnym elementem. Ważne więc by bukiet ślubny Panny Młodej i druhen, dekoracja sali , dekoracja kościoła lub pleneru oraz wszystkie pozostałe akcenty ślubnej oprawy, były ze sobą ścisłe powiązane i miały wspólny punkt odniesienia.

Chociaż greenery instytut pantome ogłosił w roku 2017 trendem sezonu to ten motyw zostanie z nami zdecydowanie na dłużej. Niekwestionowany hit w dekoracjach ślubnych. Przoduje również we wszelkich dodatkach tak więc i papeterii ślubnej. W motywie greenery zakochał się cały świat. Króluje on jako motyw przewodni, i jako akcent dekoracji, nieważne w jakiej postaci robi oszałamiające wrażenie. Używanie tej kolorystyki jest idealne nie tylko w klimacie rustykalnym i boho ale również w klasycznych eleganckich motywach , zwłaszcza popularne liście egzotyczne.

Idealna alternatywa dla par które nie mogą się zdecydować na motyw zaproszenia. Green pasuje do wszystkiego i wszędzie! A w pięknej zieleni dekoracyjnej jest z czego wybierać. Różnorodność eukaliptusa, ruskusa, paproci i wiele, wiele innych… Idealnie komponują się z papierem ekologicznym, białym oraz złotym.

Skupiamy się by nasze zaproszenia były oryginalne I niepowtarzalne. Skupiamy się na tworzeniu nowych wzorów inspirowanych naszymi dotychczasowymi realizacjami I inspiracjami prosto z natury a nie powielaniu ślubnych schematów. Wszystkie zaproszenia są wykonywane ręcznie. W ich tworzenie wkładamy całe serce. Dla tego często nasze zaproszenia to nie tylko papier i druk. Lubimy je ozdabiać sznurkami, wstążkami, serduszkami i innymi eleatami, które wyróżniają Wasze zaproszenia z tłumu.

Tworząc ofertę dla Was nie skupiałyśmy się wyłącznie na zaproszeniu, istotne jest by całość papeterii pasowała do siebie i była idealnym dopełnieniem zestawów ślubnych dekoracji. Dlatego poza zaproszeniami stworzyłyśmy wizualizację dodatkowych papierowych gadżetów. Winietki, menu, numery stołów , rozpiski gości… wszystko to znajdziecie w naszej ofercie.

W naszej ofercie “zielono mi” mamy do zaoferowania kilka zaproszeń  wraz z pozostałą papierową oprawą w tym motywie. Mamy nadzieje, że każdy znajdzie odcień zieleni I motyw pasujący do jego wizji motywu greenery.

Eukaliptus wianek / eukaliptus baby / patyki i liście/ light green. / zielona akwarela/ liść tropiku/ limonkowe love/ liść paproci / eukaliptus eko/ eko green.

 

 

 

 

Zaproszenia ślubne, zaproszenia na ślub.  Zaproszenia ślubne warszawa, zaproszenie na ślub warszawa. Zaproszenie weselne, zaproszenie weselne warszawa, menu weselne warszawa. Numer stołu na wesele warszawa, winietka na wesele warszawa.  Zaproszenie ślubne greenery Piaseczno, zaproszenie ślubne greenery Otwock. Zaproszenie ślubne greenery Kozienice.  Zaproszenie ślubne greenery Radom. Zaproszenie ślubne greenery Ząbki, zaproszenie ślubne greenery Warka. Zaproszenie ślubne greenery Góra Kalwaria, zaproszenie ślubne greenery Marki. Zaproszenie ślubne greenery Pruszków. Zaproszenie ślubne greenery Legionowo, zaproszenie ślubne greenery Grodzisk Mazowiecki. Zaproszenie ślubne greenery Wołomin, zaproszenie ślubne greenery Nowy Dwór Mazowiecki. Zaproszenie ślubne greenery Błonie, zaproszenie ślubne greenery Grójec. Zaproszenie ślubne greenery Lublin. Zaproszenia ślubne greenery.

Zaproszenie ślubne greenery Puławy. Zaproszenie ślubne greenery Konstancin jeziorna , zaproszenie ślubne greenery Białobrzegi. Zaproszenie ślubne greenery Garwolin. Zaproszenie ślubne greenery Wilga. Zaproszenia ślubne greenery.