geometryczne zaproszenia ślubne


Zaproszenia ślubne geometryczne

biało zielone zaproszenie botaniczne zaproszenie ślubne czarno złote zaproszenie ślubne gałązka oliwki zaproszenie ślubne kwiaty i figi zaproszenie ślubne fiolet eustomy zaproszenie ślubne różowe kwiaty zaproszenie slubne ekologiczne geometryczne zaproszenie ślubne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaproszenia ślubne to zdecydowanie jeden z najtrudniejszych etapów przed którym stoi przyszła  Para Młoda. I zdecydowanie jedna z pierwszych decyzji jakie trzeba podjąć przy tworzeniu ślubnych dekoracji to wybór odpowiedniego motywu.

W ubiegłych latach zdecydowanie królowała zieleń, teraz też bardzo często po nie sięgacie ( nic dziwnego jest przecież cudowna) wyznacznikiem na trendy w 2018 roku jest minimalizm i zamiłowanie do geometrycznych kształtów. Stąd też nasza propozycja GEOMETRYCZNE. Nie trzeba być fanem matematyki i geometrii by po prostu się zakochać w tych kształtach. Są niezwykle eleganckie a prosta forma to zdecydowanie motyw, który uwiedzie kolejne sezony.

W ofercie możecie znaleźć kilka kolekcji zarówno skromnych i delikatnych jak dość odważnych i nasyconych kolorami. Proste linie, prostokąty , wielokąty i okręgi to kształty, które ten sezon ślubny po prostu pożąda. Jeśli planujecie eleganckie lub minimalistyczne przyjęcie ten motyw jest zdecydowanie dla Was, co oczywiście nie oznacza, że nie możecie go wkomponować w swój egzotyczny lub  boho ślub. Wręcz przeciwnie pasuje idealnie. Przygotowaliśmy kilka wariantów kolorystycznych nie da się jednak ukryć, że geometryczne kształty kochają blask złota i elegancję czerni.

W naszych kolekcjach znajdziesz nie tylko niezwykłe kształty ale również piękny motyw kwiatów wkomponowany w geometryczny  świat.

 Tworząc ofertę starałyśmy się tworzyć nowe wzory i barwy inspirowane naszymi dotychczasowymi realizacjami, miejscami, które miałyśmy okazję odwiedzić jak również naszymi parami, z którymi miałyśmy przyjemność współpracować. To właśnie od nich wiemy czego szukali, co ich inspirowało i właśnie te informacje pozwoliły nam stworzyć ofertę właśnie dla Was.

Nasze zaproszenia są wykonywane ręcznie, przygotowywane z dbałością o szczegóły i detale. Pracujemy na wysokiej jakości papierach ozdobnych i ciekawych dodatkach bo stworzyć dla Was niepowtarzalne wzory i motywy.  Z uwagą dobieramy odcienie papierów podkładowych oraz kopert, u nas wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

Zdecydowana cechą, która nas wyróżnia to zaproszenia HAND MADE tworzone z pasją i miłością do swojej pracy.

Dokładamy wszelkich starań by każdy element ślubnej oprawy taki jak Bukiet ślubny, dekoracja sali weselnej , dekoracja kościoła lub pleneru oraz papeteria były ze sobą spójne i tworzyły magiczny świat naszej Pary Młodej.

 

 

 

Ślubne zaproszenie, zaproszenia na ślub,  zaproszenia ślubne warszawa. Zaproszenie na ślub warszawa, zaproszenie weselne.  Weselne zaproszenie warszawa, menu weselne warszawa. Numer stołu na wesele warszawa, winietka na wesele warszawa.  Zaproszenie ślubne geometryczne Piaseczno, zaproszenie ślubne geometryczne Otwock.  Ślubne zaproszenie geometryczne Kozienice, zaproszenie ślubne geometryczne Radom. Zaproszenie ślubne geometryczne Ząbki, zaproszenie ślubne geometryczne Warka. Zaproszenie  geometryczne ślubne Góra Kalwaria. zaproszenie ślubne geometryczne Marki. Zaproszenie ślubne geometryczne Pruszków, zaproszenie ślubne geometryczne Legionowo. Zaproszenie ślubne geometryczne Grodzisk Mazowiecki. Zaproszenie ślubne geometryczne Wołomin. Zaproszenie ślubne geometryczne Nowy Dwór Mazowiecki, zaproszenie ślubne geometryczne Błonie. Zaproszenie ślubne geometryczne Grójec. Zaproszenie ślubne geometryczne Lublin. Zaproszenia ślubne geometryczne.

 Ślubne zaproszenie geometryczne Puławy. Zaproszenie ślubne geometryczne Konstancin jeziorna.  Zaproszenie ślubne geometryczne Białobrzegi. Zaproszenie ślubne geometryczne Garwolin. Zaproszenie ślubne geometryczne Wilga. Zaproszenia ślubne geometryczne.