Zaproszenia ślubne boho warszawa


Zaproszenia ślubne boho warszawa

lovley zaproszenie ślubne kwiatowe love zaproszenie kwiaty i pióra papeteria ślubna bordo boho papeteria ślubna dorado papeteria ślubna girlandowa papeteria ślubna słodkie boho papeteria slubna

O tym, że styl boho i rustykalny zdominował trendy w dekoracjach ślubnych zapewne nie musimy przypominać. Już od kilku lat to najmodniejszy styl w ślubnych i weselnych realizacjach w Polsce a już od wielu w Stanach Zjednoczonych.

My uwielbiamy boho, który uwalnia emocje i nadaje ślubom niepowtarzalności. Dzięki temu że jest mieszanka wielu styli jak np. glamour, chabby chic, eko i hippi można go wkomponować w praktycznie każde miejsce. Zdecydowanie to styl dla osób, które nie znoszą nudy. Swoją wyobraźnią wybiegają poza sztywne ramy standardowych kompozycji. W tym stylu z pozoru wszystko może do siebie nie pasować. Może być z innej bajki a skupione w całość dają niepowtarzalny efekt. Styl wiodący w trendach dekoracji sali weselnej, dekoracji kościoła oraz pleneru i bukietu ślubnego Panny Młodej znalazł swoje miejsce również w papeterii ślubnej.

Boho ma tyle detali do wykorzystania. Naprawdę nie wiadomo z czego wybierać jest za to z czego czerpać inspiracje. Wszelkiego rodzaju pióra, elementy drewna, sznurki, frędzle, łapacze snów są nie tylko akcentem druku ale również dodatkową ozdobą papeterii. Boho w żaden sposób nie ogranicza kolorem. Ma bardzo szeroką gamę barw od jasnych i pasteli po ciemne kolory zieleni i marsala nie zapominając oczywiście o odcieniach złota. I taka właśnie jest nasza oferta różnorodna.

Papeteria ślubna to nie tylko kartki papieru.  To idealne dopełnienie ślubnych dekoracji. Istotny detal, który nadaje realizacji dodatkowego uroku.

Można powiedzieć, że wszystko zaczyna się od zaproszeń bo one są pierwszą zapowiedzią naszego ślubu, które przekazujemy gościom weselnym pierwszą zapowiedz naszego wielkiego dnia. My dbamy o to by wszystkie elementy takie jak zaproszenia, winietki, rozpiski gości, menu, numery stołów były spójne ze sobą i całą ślubną realizacją.

Tworząc ofertę starałyśmy się tworzyć nowe wzory. Barwy inspirowane naszymi dotychczasowymi realizacjami, miejscami, które miałyśmy okazję odwiedzić jak również naszymi parami, z którymi miałyśmy przyjemność współpracować. To właśnie od nich wiemy czego szukali, co ich inspirowało i właśnie te informacje pozwoliły nam stworzyć ofertę właśnie dla Was.

 

 

 

 

 

 

Zaproszenia ślubne, zaproszenia na ślub. Zaproszenia ślubne warszawa. Zaproszenie na ślub warszawa, zaproszenie weselne. Zaproszenie weselne warszawa. Menu weselne warszawa. Numer stołu na wesele warszawa. Winietka na wesele warszawa.  Zaproszenie ślubne boho Piaseczno, zaproszenie ślubne boho Otwock. Zaproszenie ślubne boho Kozienice, zaproszenie ślubne  boho Radom. Zaproszenie ślubne  boho Ząbki. Zaproszenie ślubne boho Warka. Zaproszenie ślubne boho Góra Kalwaria. Zaproszenie ślubne  boho Marki. Zaproszenie ślubne  boho Pruszków. Zaproszenie ślubne  boho Legionowo. Zaproszenie ślubne  boho Grodzisk Mazowiecki. Zaproszenie ślubne  boho Wołomin. Zaproszenie ślubne  boho Nowy Dwór Mazowiecki. Zaproszenie ślubne  boho Błonie. Zaproszenie ślubne  boho Grójec. Zaproszenie ślubne  boho Lublin. Zaproszenia ślubne boho warszawa.

Zaproszenie ślubne  boho Puławy. Zaproszenie ślubne  boho Konstancin jeziorna.  Zaproszenie ślubne boho Białobrzegi. Zaproszenie ślubne  boho Garwolin. Zaproszenie ślubne  boho Wilga. Zaproszenia ślubne boho warszawa.