papeteria ślubna

Papeteria ślubna warszawa

greenery papeteria ślubna

geometryczne zaproszenia ślubnezaproszenia  ślubne w stylu boho kwiatowe zaproszenia ślubne zaproszenia ślubne wianki zaproszenia ślubne eko

zaproszenia ślubne kalkazaproszenia ślubne złocone

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla nas to nie tylko zwykłe kartki papieru , druk i koperty, nasze zaproszenia są tworzone z pasji.  

Ręcznie wykonywane i zdobione zaproszenia oraz dodatki tworzymy po to bo nadać Waszej wielkiej uroczystości jeszcze większego uroku. Na pierwszy rzut oka niepozorny element ale to właśnie detale nadają temu dniu niepowtarzalności.

Papeteria jest niezwykle ważna w ślubnych aranżacjach. To ona dopełnia dekoracje i na samym wstępie wizualizuje Wasz motyw przewodni w postaci zaproszenia.  Rozdane zaproszenia dla Waszych gości powinny być zapowiedzią tego co będą mogli zobaczyć później. Zarówno papeteria jak i dekoracje powinny pasować przede wszystkim do Was, do waszego stylu i temperamentu.

Wybór nie jest łatwy zwłaszcza, że zaproszenia rozdajemy dużo wcześniej niż data uroczystości, warto więc dobrze przemyśleć wybór by pasował do pozostałych elementów dekoracji, bukietu ślubnego, dekoracji sali weselnej, dekoracji kościoła czy dekoracji ślubu w plenerze

Papeteria zdecydowanie powinna być spójna z całością ślubnej oprawy, stąd też rozszerzenie naszej oferty.  Przy jej tworzeniu starałyśmy się by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Posiadamy zarówno propozycje w stylu rustykalnym i boho jak również papeterie w eleganckim stylu, z nutą egzotyczną jak również z motywem geometrycznym. Cała paleta wzorów, kształtów, barw i dodatków. Nasze inspiracje to ślubne realizacje jakich dokonałyśmy i tych które jeszcze przed nami, cudne kwiaty i zieleń dekoracyjna, spacery na łące oraz gama kolorów . Niezaprzeczalnie w ślubnym motywie kolorystycznym króluje biel i róż, oczywiście nie braknie go w naszej ofercie, mamy również propozycje mocniejszych i bardziej zróżnicowanych odcieni.

Bazujemy na najwyższej jakości papierze oraz tonerach.

Przed rozpoczęciem druku wysyłamy do zatwierdzenia projekt pdf. Jesteśmy otwarte na wszelkie zmiany i propozycje z Waszej strony.

W cenę zaproszenia wliczona jest personalizacja i koperta jak również zaproszenie w wersji jpg  lub pdf na życzenie.

Czas wykonania realizacji to 7- 14 dni roboczych

Ze względu na wykonanie zaproszeń Hand Made wymiary docelowe mogą się nie znacznie różnić od wymiarów podanych na stronie ( milimetrowy margines błędu)

Istnieje możliwość zamówienia indywidualnych projektów, skontaktuj się z nami, powiedź co Cię interesuje, motyw , kolorystyka a my przygotujemy dla Ciebie 4 wzory zaproszeń do wyboru w cenie 40 zł

W naszej ofercie:

Zaproszenia , winietki, zawieszki , naklejki , numery, stołów, menu. koperty, rozpiski gości wkładki do koperty.

Na życzenie wykonujemy również personalizację kopert.     

 

 

 

Zaproszenia ślubne, zaproszenia na ślub,  zaproszenia ślubne warszawa. Zaproszenie na ślub warszawa, zaproszenie weselne. Zaproszenie weselne warszawa, menu weselne warszawa. Numer stołu na wesele warszawa, winietka na wesele warszawa.  Zaproszenie ślubne papeteria ślubna Piaseczno, zaproszenie ślubne papeteria ślubna Otwock. Zaproszenie ślubne papeteria ślubna Kozienice, zaproszenie ślubne  papeteria ślubna Radom. Zaproszenie ślubne  papeteria ślubna Ząbki, zaproszenie ślubne papeteria ślubna Warka. Zaproszenie ślubne papeteria ślubna Góra Kalwaria. zaproszenie ślubne papeteria ślubna Marki. Zaproszenie ślubne papeteria ślubna Pruszków, zaproszenie ślubne papeteria ślubna Legionowo. Zaproszenie ślubne papeteria ślubna Grodzisk Mazowiecki. Zaproszenie ślubne papeteria ślubna Wołomin. Zaproszenie ślubne papeteria ślubna Nowy Dwór Mazowiecki, zaproszenie ślubne papeteria ślubna Błonie. Zaproszenie ślubne papeteria ślubna Grójec. Zaproszenie ślubne papeteria ślubna Lublin. Papeteria ślubna warszawa

Zaproszenie ślubne papeteria ślubna Puławy. Zaproszenie ślubne papeteria ślubna Konstancin jeziorna.  Zaproszenie ślubne papeteria ślubna Białobrzegi. Zaproszenie ślubne  papeteria ślubna Garwolin. Zaproszenie ślubne papeteria ślubna Wilga. Papeteria ślubna warszawa.