Dekoracje wesele rustykalne warszawa, rustykalne dekoracje weselne galeria

Dekoracje wesele rustykalne warszawa, rustykalne dekoracje weselne

Wesele w wiejskim stylu, uwielbiamy takie klimaty.

Z ogromną przyjemnością stworzyłyśmy oprawę florystyczną dekoratorska na wesele dla Oli i Pawła, które odbyło się w Osadzie Młyńskiej w Oryszewie niedaleko Warszawy. Piękne miejsce idealnie wpisujące się w sielski klimat polskiej wsi. Wesele odbyło się w stodole samo miejsce zachwyciło nas swoim klimatem. Drewniana stodoła kryta słomianą strzechą. Dokoła piękna bujna roślinność , zielone krzewy, stare wierzby i polne kwiaty. Wspaniałe miejsce na przyjęcie weselne w rustykalnym stylu. Tym razem wszystkie ustalenia dotyczące dekoracji były dostosowane do miejsca w którym odbywało się przyjęcie weselne.

Zaczniemy tradycyjnie od bukietu ślubnego 🙂 Bukiet ślubny Oli wykonałyśmy z róż i eustomy z dodatkiem hiperikum i zieleni dekoracyjnej. Starając się dopasować bukiet do rustykalnego charakteru uroczystości, nadałyśmy mu luźną formę całość wykańczając jutowym sznurkiem. Na głowę Ola założyła delikatny wianek z kwiatów i zieleni. Wszystkie florystyczne dodatki na tle zwiewnej i delikatnej sukienki Młodej prezentowały się fenomenalnie. Razem z bukietem komplet stanowiła butonierka dla Pana Młodego z róży, eustomy, hiperikum i zieleni dekoracyjnej również wykończona sznurkiem.

Przed wejściem do stodoły gości weselnych witała rozpiska ich usadzenia zawieszona na drewnianej euro-palecie. Paletę ustawiłyśmy na kostkach słomy. Towarzyszyły jej polne kwiaty i zioła ustawione w starych butelkach po mleku, metalowych bańkach i wiklinowych koszach. Drzwi do stodoły udekorowałyśmy dużymi wiankami z ruskusu z dodatkiem kwiatów, dodatkowa dekoracją były białe zasłony na których brzegach upięłyśmy również ruskus w kwiatowym towarzystwie.

Po wejściu na sali weselnej oczom gości ukazywały się piękne kompozycie wykonane w drewnianych skrzyneczkach. Składały się one z ziół, takich jak rozmaryn, mięta tymianek. Kwiatów lawendy peoni i dzikich jabłuszek , moreli i mirabelek. Kompozycją na stołach gości weselnych towarzyszyły świeczki w małych słoiczkach wypełnionych piaskiem i obwiązanych jutowym sznurkiem. Numery stołów wykonałyśmy na drewnianych deskach co harmonizowało z całą dekoracją.

Na krzesłach gości przywiązałyśmy różnej długości kolorowe wstążki, co podkreślała folkowy nastrój imprezy oraz harmonizowało ze ścianką za Państwem Młodym którą również wykonałyśmy z kolorowych wstążeczek. Na stole Oli i Pawła umieściłyśmy dużą spływającą kompozycję, wykonaną z peoni, goździków, zieleni dekoracyjnej i oczywiście słodkich mirabelek i dzikich jabłuszek.  Nad ich stołem zawisły szklane bańki ze świecami, co nadało dekoracji niesamowitego uroku.

Dodatkowo  na zewnątrz udekorowałyśmy bufety goździkami i piwoniami ułożonymi w butelkach z przezroczystego szkła. Butelki ustawiłyśmy oczywiście w drewnianych skrzyneczkach w otoczeniu słoików ze świecami.

Kolejną atrakcją na weselu Oli i Pawła były Bańki mydlane wypuszczone podczas ich pierwszego tańca. Mieniące się w różnych kolorach mydlane bańki cudownie wyglądały w promieniach słońca.

Dekoracja sali weselnej i jej otoczenia idealnie wpisywała się w sielski klimat stodoły. Piękne kwiaty, zioła, dzikie owoce, drewno i świece tworzyły harmonijną całość.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza również przez naszego Facebooka . 

Ponieważ dekoracje wesele rustykalne warszawa. Dlatego, że dekoracje wesele rustykalne Piaseczno oraz dekoracje wesele rustykalne Otwock. W związku z tym, dekoracje wesele rustykalne Kozienice.  Ponadto dekoracje wesele rustykalne Radom, co więcej dekoracje wesele rustykalne  Ząbki. Zatem rustykalna dekoracja weselne Warka oraz rustykalne dekoracje weselne Góra Kalwaria.  Dlatego rustykalne dekoracje weselne Marki. Po pierwsze rustykalne dekoracje weselne Pruszków, a dalej rustykalne dekoracje weselne Grodzisk Mazowiecki. Zatem rustykalne dekoracje weselne Wołomin. Ponieważ rustykalne dekoracje weselne Grójec.

Podobnie rustykalne dekoracje weselne Garwolin. W tym samym duchu dekoracja rustykalna dekoracja weselna Białobrzegi oraz rustykalna dekoracja weselna Wilga.  Zatem rustykalna dekoracja weselna Puławy. Więc dekoracja rustykalne dekoracje weselne Lublin oraz rustykalne dekoracje weselne Konstancin Jeziorna. A więc dekoracje wesele rustykalne warszawa.

 Ponieważ Bukiet ślubny warszawa rustykalny oraz rustykalna wiązanka ślubna warszawa co więcej rustykalna dekoracja sali weselnej warszawa,a także rustykalna dekoracja wejścia do sali warszawa. Zatem rustykalna ścianka za młodymi warszawa, również rustykalna dekoracja stołów warszawa, oraz rustykalna dekoracja stołu młodych warszawa. Ze względu na dekoracje na rustykalne wesele warszawa, a dalej wesele rustykalne warszawa,  jeszcze wesele rustykalne warszawa. Po pierwsze rustykalna butonierka, po drugie rustykalne dekoracje ślubne. Na przykład rustykalny wystrój Sali weselnej. Dlatego rustykalne dekoracje na wesele. Wesele w wiejskim stylu warszawa. Ponieważ dekoracje na wesele. W związku z tym dekoracje wesele rustykalne warszawa