Dekoracje ślub z bajki warszawa ,dekoracje ślubne boho, dekoracja weselna boho 

Ślub z bajki warszawa,dekoracje ślubne boho , dekoracje ślub z bajki warszawa.

Miesiąc Maj, to cudowny miesiąc, na każdy ślub, ale na ten jak z bajki w szczególności. Chociaż w jego nazwie nie ma  tradycyjnego„r”, które podobno jest gwarantem szczęścia i miłości przez długie lata (my w to nie wierzymy)  coraz więcej par decyduje się na śluby właśnie w tym miesiącu. Nic w tym dziwnego. Maj to budząca się do życia przyroda, ukazująca niesamowity odcień wiosennej zieleni i przepiękne wiosenne kwiaty w ogrodach i rozkwitające kwiaty na gałęziach drzew i ciepłe delikatne promienie słońca.

Jako motyw przewodni Wiola i Wojtek (W&W 🙂 ) wybrali właśnie kolor zielony z dodatkiem kwiatów w pastelowym kolorze. Jako styl przewodni Młodzi wybrali boho. Piękno , naturalność eukaliptusa i paproci możemy podziwiać zarówno w kompozycjach na sali weselnej jak i stylizacji Panny Młodej. Główną rolę w tej dekoracji ślubnej miała grać natura,  budząca się do życia po długim zimowym śnie. Miało być pięknie i naturalnie, no i było.

Bukiet ślubny Wioli z paprocią i eukaliptusem wzbogacony peonią, jaskrami, hipericum i różą bombastik pięknie komponował się na tle jasnej zwiewnej sukni. Wisienką na „bukietowym” torcie były puszczone z bukietu wstążki i koronki, które romantycznie powiewały na wietrze. Welon Panna Młoda, zastąpiła romantycznym wiankiem z pastelowych kwiatów i cudnej zieleni. Uwielbiamy takie połączenie, nieregularne duże bukiety i wianki nawiązujące do słowiańskiej tradycji.

Do ślubu Wiola i Wojtek pojechali zabytkową Warszawą. Przygotowałyśmy dla nich spersonalizowane tablice rejestracyjne z ich imionami. Ponieważ Młodym zależało na minimalistycznej dekoracji samochodu na masce umieściłyśmy maleńka kompozycje florystyczną.

Wianków jak na boho przystało było więcej.

W dekoracji ślubnej kościoła grały pierwsze skrzypce. Zielone  wianki zdobiły ławki w kościele w towarzystwie cieniutkich satynowych wstążek  w pastelowych kolorach oraz krzesła Młodej Pary. Nie da się ukryć, że połączenie zieleni z bielą jest strzałem w dziesiątkę. Zestawienie białego dywanu i białych latarenek ze świecami z zielonymi wiankami zawieszonymi na ławkach nadało całości niepowtarzalnego klimatu. Pod ołtarzem ustawiłyśmy przestrzenną dekoracje w szklanych wysokich wazonach z użyciem gałęzi kwitnącej wiśni i jabłoni. Natomiast w wejściu do kościoła stanęły latarnie na wysokich stojakach ozdobione gałązkami kwitnących w maju dzikich drzewek.

W dekoracji sali weselnej również nie mogło zabraknąć zielonych wianków. Wianki z dodatkiem wstążek koronek i szklanych bombek ze świecami zdobiły sufit sali.

 Wianki były również motywem przewodnim ślubnej papeterii. Znalazły się na zaproszeniach ślubnych, winietkach i na kartach menu.

Stół Młodej Pary zdobiony był szarym materiałem. Szary to kolor stroju druhen i ślubnej papeterii. Kompozycję na stole z zieleni dekoracyjnej, peoni i jaskrów wzbogacały kompozycje z kwitnących gałęzi drzewek owocowych w szkle ustawione przed stołem Młodych na pieńkach drzewa oraz cudne kompozycje  dużą ilością świec ( co dawało niesamowity efekt zwłaszcza gdy zgasły światła). Na ściance za Parą Młodą wisiała duża girlanda z zieleni dekoracyjnej z dodatkiem gałązek brzozy i topoli. Girland nie mogło zabraknąć również na samym wejściu do Rybaczówki, wraz ze szklanymi lampionami zdobiły wejściowe schody do domu weselnego.

Na okrągłych stołach gości weselnych na plastrach drzewa z ustawiłyśmy butelki z eukaliptusami i pastelowymi kwiatami oraz słoiczki ze świecami.

Cała dekoracja prezentowała się bajecznie, i jak widzimy świetnie wszystko wyszło na zdjęciach. 🙂

Dodatkową atrakcją dla gości była stół z orzeźwiającą lemoniadą, która stała w towarzystwie świeżych pachnących ziół i cytryn. Goście mogli równie skorzystać zbudowanego przez nas pięknego drewnianego baru.

Przed wejściem gości witał drewniany skrzynkowy napis LOVE , który kiedy zaszło słońce podświetlony stanowił wspaniałe tło dla zdjęć ślubnych. Na lustrze w białej ramie umieściłyśmy rozpiskę usadzenia gości weselnych.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza również przez naszego Facebooka

Ponieważ dekoracje ślubne boho warszawa. Dlatego, że dekoracje ślubne boho Piaseczno oraz dekoracje ślubne boho Otwock. W związku z tym, dekoracje ślubne boho Kozienice.  Ponadto dekoracje ślubne boho Radom, co więcej dekoracje ślubne boho  Ząbki. Zatem Dekoracje ślubne boho Warka oraz Dekoracje ślubne boho Góra Kalwaria.  Dlatego Dekoracje ślubne boho Marki. Po pierwsze dekoracja ślubna boho Pruszków, a dalej Dekoracja ślubna boho Grodzisk Mazowiecki. Zatem dekoracja ślubna boho Wołomin. Ponieważ Dekoracja ślubna boho Grójec. dekoracje ślub z bajki warszawa

Podobnie dekoracje weselne boho Garwolin. W tym samym duchu  dekoracja weselae boho  Białobrzegi oraz dekoracja weselna boho Wilga.  Zatem dekoracja weselna boho Puławy. Więc dekoracje weselne boho Lublin oraz dekoracje weselne boho Konstancin Jeziorna. A więc dekoracja ślubna boho warszawa. na przykład dekoracje ślub z bajki warszawa.

A więc dekoracje ślub z bajki warszawa

 Ponieważ Bukiet ślubny warszawa boho oraz boho wiązanka ślubna warszawa co więcej boho dekoracja sali weselnej warszawa,a także boho dekoracja wejścia do sali warszawa. Zatem boho ścianka za młodymi warszawa, również boho dekoracja stołów warszawa, oraz boho dekoracja stołu młodych warszawa. Ze względu na dekoracje na boho wesele warszawa, a dalej wesele boho warszawa,  jeszcze wesele boho warszawa. Po pierwsze boho butonierka, po drugie boho dekoracja ślubna. Na przykład boho wystrój Sali weselnej. Dlatego boho dekoracje na wesele. Wesele w wiejskim stylu warszawa. Ponieważ dekoracje na wesele. W związku z tym dekoracje wesele bohowarszawa

Ponieważ boho warszawa. Dlatego, że bukiet ślubny boho, oraz wiązanka ślubna boho. W związku z tym wystrój ślubny kościoła boho. Ponadto Boho dekoracje ślubne jak i dekoracja weselna boho a także dekoracja sali weselnej boho. Po pierwsze boho wystrój sali weselnej, po drugie boho dekoracja samochodu. Zatem bukiet ślubny boho warszawa co więcej wiązanka ślubna boho warszawa, jak też Boho dekoracje ślubne warszawa. Podobnie dekoracje weselne boho warszawa, oraz dekoracja Sali weselnej boho warszawa.  Więc Boho wystrój Sali weselnej warszawa.W tym samym duchu Boho dekoracja samochodu warszawa. Na przykład dekoracja ślubna boho warszawa. dekoracje ślub z bajki warszawa

Ze względu na girlandy dekoracje, oraz dekoracje stołów gości girlandy.  Ponadto żarówki na wesele, również girlanda żarówek wesele, oraz zielono białe dekoracje. Z drugiej strony dekoracje ślubne boho warszawa.

Ślub z bajki warszawa, bukiet ślubny warszawa boho. Ślub boho warszawa. Wiązanka ślubna warszawa boho. Dekoracja sali weselnej warszawa boho, dekoracja kościoła warszawa boho, dekoracje ślubne warszawa boho, dekoracje weselne warszawa boho. dekoracje ślub z bajki warszawa

Dekoracje ślubne i weselne warszawa. Dekoracje weselne warszawa, dekoracje ślubne warszawa, bukiet ślubny warszawa. Ślub z bajki warszawa. dekoracj