Ślub rustykalna elegancja warszawa , eleganckie rustykalne dekoracje ślubne, rustykalne dekoracje weselne galeria.

.

Ślub rustykalna elegancja warszawa, eleganckie rustykalne dekoracje ślubne,rustykalne dekoracje weselne. 

Kinga i Patrick kontaktując się z nami mieli jasno sprecyzowane wymagania co do dekoracji ślubnych. przedstawili nam swoją wizję ślubu i przyjęcia weselnego. Chcieli by ich ślub i wesele nawiązywały do natury i wiejskich klimatów. Pragnęli jednak zachować elegancki charakter swojej uroczystości. Ponieważ uwielbiamy rustykalny styl, oprawa dekoratorska ich uroczystości była dla nas prawdziwą przyjemnością. A zachowanie w całej aranżacji ślubnej eleganckiego charakteru stanowiło dla nas małe wyzwanie.

Bukiet ślubny Kingi to połączenie lekkości, naturalności, swobody i elegancji. Róże w kolorze białym, brzoskwiniowym oraz  pastelowego różu w towarzystwie białego hiperikum i zieleni eukaliptusów tworzyły cudowne zestawienie. Ze zwiewną sukienką Panny Młodej wyglądały jak komplet.  Uzupełnieniem florystycznej stylizacji Młodej był delikatny wianek ślubny wykonany z pięknych róż bombastic z dodatkiem hipericum. Florystycznym dodatkiem dla Pana Młodego była delikatna i elegancka butonierka wykonana z róż z dodatkiem hipericum.

Rustykalny styl w eleganckiej formie w pięknym wnętrzu kościoła? Rustykalna dekoracja ślubna kościoła? Proszę bardzo. Do eleganckiego stylu kościoła nie pasują drewniane klatki, do rustykalnego jak najbardziej.  Jak więc przemycić  rustykalną nutę w eleganckiej dekoracji? Postawiłyśmy na kwiaty. Piękne ogrodowe mieczyki w białym brzoskwiniowym i zielonym kolorze, dużo zieleni z łąk, tatarak , kobylak, komosa , piołun do tego ogrodowe róże i zielone gałązki drzew. To właśnie tych kwiatów użyłyśmy w dużej dekoracji postawionej pod ołtarzem głównym i mniejszych na ołtarzach bocznych. Chciałyśmy aby dekoracje sprawiały wrażenie kawałka wyciętego dzikiego ogrodu.

Naszym zdaniem numerem jeden by nadać  elegancje uroczystości ślubnej jest biały dywan. Rozłożyłyśmy go więc w nawie głównej kościoła . Dywan otoczyłyśmy był świecami ustawionymi w szklanych naczyniach. Pięknie prezentowały się białe zapalone świece ustawione wzdłuż dywanu. By podkreśli romantyczny charakter świece w szkle obsypałyśmy płatkami białych róż. Na krzesła Młodych narzuciłyśmy swobodnie biały materiał i ozdobiłyśmy delikatnymi bukiecikami kwiatów ze spływającym eukaliptusem. Dekoracje kościoła zamknęłyśmy zestawem latarni wypełnionych mchem ze świecami ustawionym na początku nawy głównej.

Całość dekoracji eleganckie świece w szkle, rozsypane płatki róż, biały dywan i rustykalne kwiaty wyglądały jak to powiedział nam Pan Młody po ślubie cytuję „przepięknie.” 🙂

Na miejsce przyjęcia weselnego Kinga i Patrick wybrali Villa Park Julianna w Piasecznie. Jest to miejsce gdzie przez przeszklone ściany sali bankietowej wspaniale prezentują się drzewa usytuowane dokoła sali. Owa Villa jak sama nazwa wskazuje jest miejscem eleganckim. Tu również dekoracja była dla nas małym wyzwaniem. Nie chciałyśmy przesadzić z rustykalnością dekoracji by nie wyglądała ona kiczowato. Dlatego w dekoracji weselej sali, rustykalnymi elementami były plastry drewna, dekoracje w drewnianych skrzynkach i papeteria wykonana na ekologicznym papierze.

Przy wejściu gości witała rozpiska ich usadzenia przyczepiona spinaczami do sznurków, zawieszonych na drewnianej palecie. Dodatkowo paletę udekorowałyśmy eukaliptusem i kwiatami. Postawiłyśmy ja na słomianej kostce ( przecież nie ma nic bardziej sielskiego niż słoma) w otoczeniu drewnianych skrzynek, pieńków i polnych kwiatów i małych słoików ze świeczkami. Następnym elementem witającym gości była tablica powitalna, na której oczom gości jawił się napis „Witamy, tu zaczyna się nasza historia”

W weselnej dekoracji sali nawiązałyśmy do motywu natury wiejskiego lasu. Na okrągłych stołach, oraz na cienkich plastrach drewna ustawiłyśmy skrzyneczki z luźno ułożonymi kwiatami z dużą ilością zieleni. Towarzyszyły im słoiki z zatopioną zielenią i pływającymi świecami. Dodatkowym elementem dekoracyjnym wyróżniającym stół Państwa Młodych był „las w szkle” ustawiony obok. Mech, szyszki, zieleń i korzenie drzew zamknięte w szklanych słojach i wysokich wazonach ustawione na plastrach drewna. Nad głowami Młodych zawiesiłyśmy szklane bańki z mchem i świecami podkreślające romantyczny charakter uroczystości. Blask świec pięknie odbijał się w szklanym dachu sali bankietowej Villi Julianna co również stanowiło dodatkowy element dekoracji.

Na życzenie Państwa Młodych przygotowałyśmy salkę w której przy pomocy maleńkich spinaczy na sznurkach, powiesiłyśmy mnóstwo zdjęć pary. Ustawiłyśmy mini szklarnię, obok księgi w której goście umieszczali pamiątkowe wpisy. Podobno wszyscy goście byli zachwyceni dekoracją. 🙂

W podziękowaniu dla rodziców Kinga i Patrick ofiarowali wiklinowe kosze tonące w kwiatach nie tylko tych kupionych przez nas ale również zerwanych z naszego ogrodu.

Przygotowanie eleganckiej dekoracji w rustykalnym stylu sprawiło nam ogromna przyjemność i jak widać na zdjęciach efekt był naprawdę cudowny. 🙂

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza również przez naszego Facebooka

Ponieważ Ślub rustykalna elegancja warszawa.

Dlatego, że  ślub rustykalna elegancja warszawa. W związku z tym bukiet ślubny warszawa rustykalny, oraz wiązanka ślubna warszawa rustykalna, a także rustykalna dekoracja kościoła warszawa. Ponadto Rustykalna dekoracja sali weselnej warszawa. Po pierwsze rustykalna dekoracja na ślub, po drugie rustykalna dekoracja w dniu ślubu.

Zatem rozpiska gości, oraz dekoracja sali weselnej pieńki warszawa. Podobnie dekoracja stołów pieńki warszawa, a także rustykalne dekoracje na ślub warszawa. A więc rustykalne dekoracje na wesele warszawa.

Przede wszystkim Ślub rustykalna elegancja warszawa.

Na przykład ślub rustykalna elegancja warszawa

Ponieważ eleganckie rustykalne dekoracje ślubne warszawa. Dlatego, że elegancka rustykalna dekoracja ślubne Piaseczno oraz eleganckie rustykalne dekoracje ślubne Otwock. W związku z tym, eleganckia rustykalna dekoracja ślubna Kozienice.  Ponadto eleganckie rustykalne dekoracje ślubne Radom, co więcej eleganckie rustykalne dekoracje ślubne  Ząbki. Zatem eleganckie rustykalne dekoracje ślubne Warka oraz eleganckie rustykalne dekoracje ślubne Góra Kalwaria.  Dlatego eleganckie rustykalne dekoracje ślubne Marki. Po pierwsze eleganckie rustykalne dekoracje ślubne Pruszków, a dalej  eleganckie rustykalne dekoracje ślubne  Grodzisk Mazowiecki. Zatem eleganckie rustykalne dekoracje ślubne Wołomin. Ponieważ eleganckie rustykalne dekoracje ślubne Grójec.

Podobnie rustykalne dekoracje weselne Garwolin. W tym samym duchu rustykalne dekoracje weselne Białobrzegi oraz rustykalne dekoracje weselne Wilga.  Zatem rustykalne dekoracje weselne Puławy. Więc rustykalne dekoracje weselne Lublin oraz rustykalne dekoracje weselne Konstancin Jeziorna. A więc ślub rustykalna elegancja warszawa.

Zatem rustykalny bukiet ślubny oraz rustykalna dekoracja sali weselnej,a także rustykalna dekoracja kościoła. Na przykład ślub rustykalna elegancja warszawa.

Co z tym idzie ślub rustykalna elegancja warszawa.