Dekoracje rustykalny ślub plenerowy Warszawa

 

Dekoracje rustykalny ślub plenerowy Warszawa 

W piękny, ciepły czerwcowy, dzień kolejny raz miałyśmy okazję gościć z naszymi dekoracjami w Osadzie Młyńskiej. (Cudowne miejsce przygotowane przez wspaniałych właścicieli na ślub i wesele w wiejskim stylu w rustykalnych klimatach.)

Tym razem przygotowywałyśmy dekoracje dla Agnieszki i Piotra na rustykalny ślub plenerowy Warszawa i odbywające się po nim wesele. Jak ślub i wesele w Osadzie Młyńskiej to jak wskazuje na to miejsce, impreza w stylu rustykalnym.

Rustykalny ślub plenerowy odbył się w otoczeniu cudownych starych topoli, które swoim cieniem chroniły Młodych i gości weselnych przed upalnym słońcem. W cieniu topoli ustawiłyśmy pergolę z brzozowych pali. Ozdobiłyśmy ją florystycznymi kompozycjami z kontrastowego połączenia kwiatów w intensywnych kolorach z jaśniejszymi akcentami i zielenią. Tłem dla pergoli był romantycznie zwisający z gałęzi drzew delikatny biały materiał. Młodzi podczas uroczystości siedzieli na krzesłach ozdobionych kolorowymi wstążkami z motywami folklorystycznymi przy stole nakrytym obrusem (który wyglądał jakby był wyciągnięty z babcinej szafy na wsi.) Natomiast goście weselni siedzieli na snopkach słomy, osłoniętych lnianym materiałem. Zapach polnych kwiatów dookoła podkreślał sielskość i rustykalność plenerowego ślubu.

Rustykalny bukiet ślubny Agnieszki wykonałyśmy z kwiatów sezonowych a mianowicie z białych i różowych peonii, różowego hipericum i różowych róż gałązkowych oraz kwiatów zerwanych prosto z łąki. Drugi bukiet Agnieszki (miała dwa ) był przeznaczony na oczepiny wykonałyśmy go z różowej róży , białej eustomy i kolorowych polnych kwiatów.

Wesele Młodych odbyło się w odnowionej stodole, miejsce wprost wymarzone dla dekoracji w rustykalnym stylu. Dekoracja sali weselnej to drewno, kłosy zbóż, sznurek i polne kwiaty, świece w słoikach i plastry drewna.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza również przez naszego Facebooka

Ponieważ rustykalny ślub plenerowy Warszawa,  oraz ślub w plenerze warszawa, a także  rustykalne wesele warszawa. W tym samym duchu rustykalne dekoracje ślubne warszawa, jak również  rustykalne wesele warszawa. Podobnie dekoracje ślubne i również ślub plenerowy. Po pierwsze kwiaty polne dekoracje,po drugie dekoracje wiejskie, po trzecie sielskie dekoracje. W związku z tym dekoracja sali weselnej warszawa.

Ponadto wianki dekoracje ślubne. Przede wszystkim dekoracje na wesele rustykalne.  Ze względu na vintage dekoracje. Z drugiej strony vinage dekoracje ślubne.  Na przykład vintage dekoracje na wesele. Zatem rustykalny bukiet ślubny. Dlatego właśnie rustykalna wiązanka ślubna oraz bukiet ślubny warszawa. Innymi słowy wiązanka ślubna warszawa. Ze względu na dekoracje ślubne warszawa. Dlatego rustykalny ślub plenerowy Warszawa.  Jak też bukiet ślubny warszawa.

Ponieważ dekoracje rustykalny ślub plenerowy warszawa. Dlatego, że dekoracje rustykalny ślub plener Piaseczno oraz dekoracje rustykalny ślub plenerowy Otwock. W związku z tym, dekoracje rustykalny ślub plener Kozienice.  Ponadto dekoracje rustykalny ślub plener Radom, co więcej dekoracje rustykalny ślub plener Ząbki. Zatem dekoracje rustykalny ślub plener Warka oraz dekoracja rustykalny ślub plener Góra Kalwaria.  Dlatego dekoracja rustykalny ślub plenerowy Marki. Po pierwsze dekoracje rustykalny ślub plener Pruszków, a dalej dekoracja rustykalny ślub plener Grodzisk Mazowiecki. Zatem dekoracja rustykalny ślub plener Wołomin. Ponieważ dekoracja rustykalny ślub plener Grójec.

Podobnie dekoracja rustykalny ślub plener Garwolin. W tym samym duchu dekoracja rustykalny ślub plener Białobrzegi oraz dekoracja rustykalny ślub plenerowy Wilga.  Zatem dekoracja rustykalny ślub plenerowy Puławy. Więc dekoracja rustykalny ślub plenerowy Lublin oraz dekoracja rustykalny ślub plenerowy Konstancin Jeziorna. A więc dekoracje rustykalny ślub plenerowy warszawa.