Pastelowy ślub z eukaliptusem warszawa , pastelowe dekoracje ślubne i weselne z eukaliptusem galeria: 

Pastelowy ślub z eukaliptusem warszawa,pastelowe dekoracje ślubne i weselne z eukaliptusem. 

Zieleń eukaliptusa w towarzystwie pastelowych kwiatów, królowała w sierpniowych kompozycjach  ślubnych wykonanych dla naszej sympatycznej Pary Młodej.

Bukiet ślubny  Panny Młodej to hortensja w towarzystwie róż i eustomy, otulone eukaliptusem i mrozami, których srebrzany odcień zieleni niesamowicie podkreślił kolory kwiatów. Dzięki temu bukiet stał się delikatny i romantyczny.

Gałązki eukaliptusa nadały fantastyczny, lekko nieregularny kształt. Bukiet ślubny dzięki temu wyglądał pięknie na tle zjawiskowej sukni Panny Młodej. Bukiet który wykonałyśmy dla świadkowej był mniejszą wersja bukietu Panny Młodej. Butonierki dla świadka i Pana Młodego również były delikatne i letnie.

Przy dekoracji kościoła wykonanej dla naszej Pary Młodej zdecydowanie sprawdza się powiedzenie „ że mniej znaczy więcej”. 

Główną dekorację kościoła stanowił piękne  długi zwieszające się z drewnianych masywnych ław, girlandy z eukaliptusów.  Eukaliptusowe girlandy w zupełności wystarczyły by zabytkowemu wnętrzu nadać uroczysty charakter. 

W dekoracji sali weselnej również postawiłyśmy na pastelowe kwiaty , w połączeni ze zgaszoną zielenią eukaliptusów.

Piękne pastelowe odcienie eustomy i róż  oraz goździków wspaniale komponowały się z bielą pozostałych kwiatów oraz wszechobecnym eukaliptusem.

Stół Pary Młodej to długa płaska dekoracja z zwisającą z przodu zielenią i srebrnymi świecznikami. Na stołach gości weselnych ustawiłyśmy duże dekoracji utrzymane w motywie wesela na szklanych wysokich wazonach.  Dekorację uzupełniały złote podtalerze oraz sukulenty w złotych doniczkach które Młodzi rozdali gościom w podziękowaniu za przybycie na wesele.   

Auto, które do ślubu  Młodzi wybrali się do ślubu nie wymagało wielkich rewolucji. Młodzi zdecydowali się na jedną kompozycję na masce samochodu. Zielona girlanda z pastelowymi kwiatami delikatnie i subtelnie zdobiła białą karoserię auta.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza również przez naszego Facebooka

Bukiet ślubny warszawa pastelowy. Pastelowy ślub z eukaliptusem warszawa. Bukiet ślubny  warszawa eukaliptus róże mrozy. Bukiet ślubny warszawa. Zatem Dekoracja kościoła warszawa.  Innymi słowy Dekoracja kościoła mieczyki warszawa. Na przykład Dekoracja kościoła warszawa latarnie. Ponadto Dekoracja samochodu pastelowa. A więc Wiązanka ślubna warszawa. Dlatego Bukiet ślubny w pastelowych kolorach. Pastelowy ślub warszawa. Pastelowy ślub z eukaliptusem warszawa.

Ponieważ pastelowy ślub z eukaliptusem warszawa

Przede wszystkim pastelowy ślub z eukaliptusem warszawa.

Ponieważ pastelowe dekoracje ślubne z eukaliptusem warszawa. Dlatego, że pastelowe dekoracje ślubne z eukaliptusem Piaseczno oraz pastelowe dekoracje ślubne z eukaliptusem Otwock. W związku z tym,pastelowe dekoracje ślubne z eukaliptusem Kozienice.  Ponadto pastelowe dekoracje ślubne z eukaliptusem Radom, co więcej pastelowe dekoracje ślubne z eukaliptusem  Ząbki. Zatem pastelowe dekoracja ślubna z eukaliptusem Warka oraz pastelowa dekoracja ślubna z eukaliptusem Góra Kalwaria.  Dlatego pastelowe dekoracje ślubne z eukaliptusem Marki. Po pierwsze pastelowe dekoracja ślubna z eukaliptusem Pruszków, a dalej pastelowa dekoracja ślubna z eukaliptusem  Grodzisk Mazowiecki. Zatem pastelowa dekoracja ślubna z eukaliptusem Wołomin. Ponieważ pastelowa dekoracja ślubna z eukaliptusem Grójec.

Podobnie pastelowa dekoracje ślubne z eukaliptusem Garwolin. W tym samym duchu pastelowa dekoracja na ślub z eukaliptusem Białobrzegi oraz pastelowe dekoracje ślubna z eukaliptusem Wilga.  Zatem pastelowe dekoracja ślubna z eukaliptusem Puławy. Więc pastelowa dekoracje ślubne z eukaliptusem Lublin oraz pastelowa dekoracja na ślub z eukaliptusem Konstancin Jeziorna.

Ponadto pastelowe dekoracje weselne z eukaliptusem warszawa. Ponieważ pastelowe dekoracje weselne z eukaliptusem Piaseczno jak i  pastelowe dekoracje weselne z eukaliptusem Otwock. Dlatego, że pastelowe dekoracje weselne z eukaliptusem Kozienice.  Ponieważ pastelowe dekoracje weselne z eukaliptusem Radom, co więcej pastelowe dekoracje weselne z eukaliptusem  Ząbki. W związku z tym pastelowe dekoracja weselna z eukaliptusem Warka oraz pastelowe dekoracja weselna z eukaliptusem Góra Kalwaria.  Ponieważ pastelowe dekoracje weselne z eukaliptusem Marki. Po pierwsze pastelowe dekoracja weselna z eukaliptusem Pruszków, a także pastelowe dekoracja weselna z eukaliptusem Grodzisk Mazowiecki. Zarazem pastelowa dekoracja na wesel z eukaliptusem Wołomin. Ponieważ pastelowa dekoracja weselna z eukaliptusem Grójec.

Podobnie pastelowa dekoracja weselna z eukaliptusem Garwolin. W tym samym duchu pastelowa dekoracja weselna z eukaliptusem Białobrzegi oraz pastelowa dekoracja na wesele z eukaliptusem Wilga.  Zatem pastelowa dekoracja weselna z eukaliptusem Puławy. Więc pastelowa dekoracja na wesele z eukaliptusem Lublin oraz pastelowa dekoracje weselne z eukaliptusem Konstancin Jeziorna. A więc pastelowy ślub z eukaliptusem Warszawa