Dekoracje ślubne boho warszawa,dekoracje weselne boho  galeria

Dekoracje ślubne boho warszawa,dekoracje weselne boho

Anita i Michał to nasza kolejna para, która zaraziła nas swoim uśmiechem i pozytywnym myśleniem.

Szczególna uwagę skupimy na wyjątkowym bukiecie Anity, to połączenie bieli, zieleni eukaliptusów  i detali było strzałem w dziesiątkę. Użyłyśmy jednej z naszych ulubionych  białej peoniowej róży towarzyszyły jej w bukiecie hiperikum, veronica, eustoma i eukaliptusy. Szary odcień eukaliptusów i niesamowicie podkreśl różne bieli występujące w bukiecie . Dzięki temu bukiet ślubny Anity zyskał piękny wygląd i niezapomniany zapach.  Butonierki dla Michała i świadka nawiązując do bukietu Panny Młodej wykonałyśmy z eustomy z dodatkiem eukaliptusów.

Dodatkowym elementem wykorzystanym w stylizacji ślubnej Panny Młodej był wianek wykonany z eukaliptusów i delikatnych białych akcentów.

W dekoracji kościoła główną rolę odegrały elementy zielone.  Do ołtarza Młodą Parę prowadziła alejka udekorowana białymi latarniami oraz ławki przyozdobione zielonymi gałązkami w stylu boho.

Krzesła Anity i Michała oraz świadków ozdobiłyśmy delikatnymi  półwiankami z dodatkiem białych kwiatów.

Z kolei przed ołtarzem głównym ustawiłyśmy jak przystało na dekorację ślubna w stylu boho swobodnie układająca się znacznej wielkości kompozycje z dużej ilości zieleni z delikatnym akcentem białych kwiatów.

W pozostałych dekoracjach weselnych naturalnie wykonanych w stylu boho królowała wszechobecna zieleń z białymi akcentami. Dekoracje idealnie wpisywały się w klimat Sali w Śielanki nad Pilicą w Warce gdzie odbyło się przyjęcie weselne.

W dekoracji stołu Pary Młodej piękna długa girlanda z zieleni i białych kwiatów wspaniale komponowała się z gałązkami brzozy zawieszonymi za plecami Pary Młodej. Całą dekorację uzupełniały złote świeczniki różnej wielkości.

Dekoracje stołów gości weselnych nawiązywały do dekoracji stołu prezydialnego. Przez środek stółu przełożyłyśmy grube girlandy z eukaliptusów i ruskusa, delikatnie muśnięte białymi kwiatami eustomy oraz delikatną gipsówką. Białe kwiaty wspaniale komponowały się z białymi serwetkami spływającymi z masywnych drewnianych stołów. Całość dekoracji uzupełniały podobnie jak na stole Pary Młodej złote świeczniki. Pomimo, iż na stołach gości weselnych nie było obrusów, całość dzięki połączeniu spływającej zieleni i białych dodatków prezentowała się bardzo elegancko.

„Wisienką na torcie” w dekoracji Sali weselnej były  żarówkowe girlandy święcące ciepłym światłem oraz zieleń zdobiąca sufit Sali weselnej.

Pięknym podziękowaniem dla rodziców były kremowe flower boxy wypełnione oczywiście eukaliptusem i białymi kwiatami z bilecikami, na których umieściłyśmy tekst od Pary Młodej.

Anita i Michał zadbali o każdy szczegół, zielona girlanda z delikatnymi kwiatami znalazła się również na zderzaku auta ślubnego.  

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza również przez naszego Facebooka

Ponieważ dekoracje ślubne boho warszawa. Dlatego, że dekoracje ślubne boho Piaseczno oraz dekoracje ślubne boho Otwock. W związku z tym, dekoracje ślubne boho Kozienice.  Ponadto dekoracje ślubne boho Radom, co więcej dekoracje ślubne boho  Ząbki. Zatem Dekoracje ślubne boho Warka oraz Dekoracje ślubne boho Góra Kalwaria.  Dlatego Dekoracje ślubne boho Marki. Po pierwsze rDekoracje ślubne boho Pruszków, a dalej Dekoracje ślubne boho Grodzisk Mazowiecki. Zatem Dekoracje ślubne boho Wołomin. Ponieważ Dekoracje ślubne boho Grójec.

Podobnie dekoracje weselne boho Garwolin. W tym samym duchu  dekoracje weselne boho  Białobrzegi oraz dekoracje weselne boho Wilga.  Zatem dekoracje weselne boho Puławy. Więc dekoracje weselne boho Lublin oraz dekoracje weselne boho Konstancin Jeziorna. A więc dekoracje ślubne boho warszawa.

 Ponieważ Bukiet ślubny warszawa boho oraz boho wiązanka ślubna warszawa co więcej boho dekoracja sali weselnej warszawa,a także boho dekoracja wejścia do sali warszawa. Zatem boho ścianka za młodymi warszawa, również boho dekoracja stołów warszawa, oraz boho dekoracja stołu młodych warszawa. Ze względu na dekoracje na boho wesele warszawa, a dalej wesele boho warszawa,  jeszcze wesele boho warszawa. Po pierwsze boho butonierka, po drugie boho dekoracje ślubne. Na przykład boho wystrój Sali weselnej. Dlatego boho dekoracje na wesele. Wesele w wiejskim stylu warszawa. Ponieważ dekoracje na wesele. W związku z tym dekoracje wesele bohowarszawa

Ponieważ boho warszawa. Dlatego, że bukiet ślubny boho, oraz wiązanka ślubna boho. W związku z tym wystrój ślubny kościoła boho. Ponadto Boho dekoracje ślubne jak i dekoracje weselne boho a także dekoracja sali weselnej boho. Po pierwsze boho wystrój sali weselnej, po drugie boho dekoracja samochodu. Zatem bukiet ślubny boho warszawa co więcej wiązanka ślubna boho warszawa, jak też Boho dekoracje ślubne warszawa. Podobnie dekoracje weselne boho warszawa, oraz dekoracja Sali weselnej boho warszawa.  Więc Boho wystrój Sali weselnej warszawa.W tym samym duchu Boho dekoracja samochodu warszawa. Na przykład dekoracje ślubne boho warszawa.

Ze względu na girlandy dekoracje, oraz dekoracje stołów gości girlandy.  Ponadto żarówki na wesele, również girlanda żarówek wesele, oraz zielono białe dekoracje. Z drugiej strony dekoracje ślubne boho warszawa.