Dekoracje sali weselnej Warszawa,wystrój sali na wesele,

Dekoracje sali weselnej Warszawa, niezapomniane zarówno dla Was jak i dla Waszych gości, są celem naszych realizacji weselnych.

Dworki, stodoły, namioty,czy też garden… Każde miejsce ma swój urok , dlatego chętnie podejmiemy się dekoracji każdego miejsca na Wasze weselne przyjęcie. Ponieważ dbamy o to by każdy florystyczny i dekoracyjny akcent wesela dopracowany był do perfekcji, skupiamy się na najdrobniejszych szczegółach.

Tak by całość dekoracji była piękna i stanowiła wspaniałe tło dla weselnej zabawy dla Was oraz cieszyła Was ale tęż Waszych gości weselnych.

Prawie zawsze omawianie wszelkich dekoracji zaczynamy od ślubnego bukietu, dlatego do niego staramy się dopasować resztę aranżacji ślubnej: dekoracje kościoła lub też ślubu plenerowego oraz dekorację sali weselnej.

Oczywiście należy też uwzględnić miejsce w którym odbywa się wesele, jego styl i stałe elementy dekoracji. Na przykład nie będą dobrze wyglądać dekoracje w stylu rustykalnym w domu weselnym , który jest urządzony w bardzo eleganckim stylu , pełnym kryształów i złota. W związku z tym należy zawsze znaleźć kompromis  pomiędzy tym co podoba się Parze Młodej, a tym jakie „możliwości” daje miejsce na zabawę weselną.

Zależy nam na oryginalnych, niebanalnych i spójnych kompozycjach, takich w których poszczególne elementy wzajemnie się podkreślają i uzupełniają stanowią więc jedną zwartą całość.  Dzisiejszy rynek dekoratorski daje wiele różnych możliwości na wykonanie dekoracji. Często też poszczególne jej elementy są wykonane przez nas własnoręcznie. Aktualne trendy florystyczne pozwalają zaszaleć z różnorodnością dekoracji i detali a my zaś uwielbiamy detale, do których przywiązujemy szczególną uwagę, bo przecież „diabeł tkwi w szczegółach”

Zacznijmy więc od wejścia do sali weselnej. Jest to istotny element dekoracji weselnej. To w tym miejscu Wasi goście mogą pierwszy raz po wyjściu z kościoła powiedzieć ( lub pomyśleć) WOW! Dobrana rozpiska z usadzeniem gości i klimatyczne dekoracje na pewno same za siebie będą mówiły WITAMY. Chociaż idąc w kierunku boho lub rustykalnym pięknie wkomponuje się spersonalizowany napis lub drogowskaz. Natomiast w trakcie zabawy weselnej, świece na wejściu umilą gościom wyjście na zewnątrz gdy zapadnie zmrok.

Najważniejszym miejscem na sali jest stół Pary Młodej. To właśnie na nim dekoracja powinna być najpiękniejsza. To właśnie to miejsce po wejściu gości na salę weselną od razu przykuwa ich uwagę i tu mammy miejsce na następne WOW! W zależności od gustu wykonujemy płaskie kompozycje kwiatowe, kompozycje kaskadowe, dekoracje w różnorodnym szkle ozdobnym, butelkach słoikach. Warto również przed stołem Młodych (jeżeli tylko mamy dostateczną ilość miejsca) ustawić dekoracje, która dodatkowo podkreśli wyjątkowość tego stołu. Możemy ustawić latarnie czy na przykład świece w szkle. Wazony jak również drewniane napisy. Tak naprawdę tu wyobraźnia nas nie ogranicza, mamy niewyczerpane pomysły na dekorację  stołu prezydialnego.

Ścianki za stołem Młodej pary ostatnimi czasy cieszą się szczególnym zainteresowaniem. To daje niesamowity efekt wyeksponowania najważniejszych osób na przyjęciu czyli PARY MŁODEJ. Zielone, drewniane, materiałowe, girlandy, ścianki tablicowe, wianki, serca, wstążki, łapacze snów, zawieszone za stołem, możliwości jest naprawdę dużo, tu również nasza wyobraźnia na niewyczerpane pole do popisu. Ważnym jest aby całość: dekoracja przed stołem, dekoracja na stole i dekoracja ścianki za Młodymi stanowiła spójna kompozycję.

Stoły gości weselnych to miejsca gdzie Wasi najbliżsi będą spędzać czas. Warto więc zadbać o umilenie gościom czasu, który spędzą przy stole z piękną dekoracją weselną. Tu również lubimy używać detali, które są kropką nad i w całości kompozycji. Wysokie kompozycje ustawione na lustrze, w którym odbija się blask świec, perły, kryształy idealnie komponują się gdy decydujemy się na wybór stylu glamour. Drewniane elementy, skrzynki, butelki, pióra, sznurki, juty, koronki czy też plastry drewna, za to pięknie akcentują bardziej sielskie rustykalne kompozycje. Na okrągłych stołach dekoracje ustawiane są centralnie. Natomiast na prostokątnych natomiast mogą być to luźno ustawione kompozycje. Na przykład można ustawić ich większą liczbę lub ułożyć dekorację wzdłuż całego stołu. Wszystko zależy od tegu jaki jest pomysł na Waszą kompozycję.

Kompozycje w wysokich wazonach jak i kandelabrach, niskie wianki, kule oraz butelki wszystkie wypełnione waszymi wymarzonymi kwiatami nadają charakteru całej aranżacji  jak również podkreślają magię tego wspaniałego dnia. Dobrym pomysłem jest również udekorowanie serwetek na stołach, przewiązanie wstążką, dodanie zielonych elementów, wszystko zależy od wybranego motywu przewodniego.

Dekorujemy również dodatkowe stoły znajdujące się na sali wykonujemy dekoracje bufetów, dekoracje stołów z lemoniadą, czy dekoracje Candy bar.

Mamy nadzieje, że pomimo pięknych dekoracji więcej czasu, Wasi goście spędzą jednak na parkiecie podczas dobrej zabawy. I tu również proponujemy wykonanie dekoracji. Nad parkietem możemy zawiesić sznury żarówek Edisonowskich, sznury lampionów, materiałowe proporczyki czy np. zielone girlandy. Dodatkowo  na sali możemy ustawić drewniany LOVE czy kompozycje florystyczne.

Często Para Młoda decyduje się na zorganizowanie dla gości weselnych strefy chillout gdzie również wykonujemy dekoracje dopasowane do pozostałej aranżacji sali weselnej.

Dekoracje weselne wykonujemy kompleksowo, a zatem od a do z. Dekorujemy weselne przyjęcie omówione wyżej wejście, dekoracje stołów, ścianki jak również dekoracja serwetek. Wykonujemy także ślubną papeterię Handmade z niezwykłą starannością dopasowaną do pozostałych szczegółów.

Spersonalizowane winietki, piękne zaproszenia, etykiety do butelek i podziękowań dla gości oczywiście wszystko wpisujące się w motyw przewodni ślubu i wesela.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza oraz  przez naszego Facebooka

Ponieważ dekoracje sali weselnej Warszawa. Dlatego. że  dekoracje sali weselnej Piaseczno, dekoracje sali weselnej Otwock. W związku z tym, dekoracje sali weselnych Kozienice.  Ponadto  dekoracje sali weselnej Radom,dekoracje sali weselnej Ząbki. Zatem dekoracje sali weselnej Warka oraz dekoracje sali weselnych Góra Kalwaria.  Dlatego dekoracje sali weselnej Marki. Po pierwsze dekoracje sali weselnej Pruszków  a dalej dekoracje sali weselnej Grodzisk Mazowiecki. Zatem dekoracje sali weselnej Wołomin. Ponieważ Dekoracje sali weselnej Grójec. Podobnie dekoracje sali weselnej Garwolin. W tym samym duchu dekoracje sali weselnej Białobrzegi oraz dekoracje sali weselnych Wilga.  Zatem dekoracje sali weselnej Puławy. Więc dekoracje sali weselnych Lublin oraz dekoracje sali weselnych Konstancin Jeziorna.

Ponieważ wystrój sali na wesele Warszawa, wystrój sali na wesele Piaseczno.  Innymi słowy wystrój sali na wesele Otwock, wystrój sali na wesele Kozienice. Ponadto wystrój sali na wesele Radom. Przede wszystkim wystrój sali na wesele Warka, wystrój sali na wesele Góra Kalwaria, wystrój sali na wesele Marki. Ze względu na wystrój sali na wesele Pruszków.  Z drugiej strony wystrój sali na wesele Grodzisk Mazowiecki, wystrój sali na wesele Wołomin. Dlatego, że wystrój sali na wesele Grójec, wystrój sali na wesele Garwolin, wystrój sali na wesele Białobrzegi.  W związku z tym wystrój sali na wesele Wilga.  Zatem wystrój sali na wesele Puławy, wystrój sali na wesele Lublin, wystrój sali na wesele Konstancin Jeziorna. Podobnie jak dekoracje sali weselnej Warszawa.

Zatem wystrój sali na wesele Ząbki, dekoracje ślubne, dekoracje weselne. Na przykład dekoracja sali weselnej, dekoracja stołu weselnego, dekoracje na salę weselną.  Dlatego własnie dekoracja domu weselnego, dekoracja na stół młodych, dekoracja na stoły gości . Innymi słowy dekoracje ślubne Warszawa. A więc dekoracja sali weselnej Warszawa.  Z drugiej strony dekoracja stołu weselnego Warszawa.  W związku z tym dekoracje na salę weselną Warszawa.  Ze względu na dekoracje na wesele Warszawa oraz dekoracje na wesele Piaseczno. Przede wszystkim dekoracje na wesele Otwock jak i dekoracje na wesele Kozienice.  Godne uwagi są dekoracje na wesele Radom, a także dekoracje na wesele Warka. Jak tez dekoracje na wesele Góra Kalwaria , co więcej dekoracje na wesele Marki.  Innymi słowy dekoracje na wesele Pruszków, takoż dekoracje na wesele Grodzisk Mazowiecki. Przede wszystkim dekoracje na wesele Wołomin a również dekoracje na wesele Grójec i ponadto dekoracje na wesele Garwolin. Podobnie dekoracje na wesele Białobrzegi jak i  dekoracje na wesele Wilga.  Niewątpliwie dekoracje na wesele Puławy dodatkowo dekoracje na wesele Lublin. Następnie dekoracje na wesele Konstancin Jeziorna. Zatem dekoracje sali weselnej Warszawa.

Ponadto dekoracje ślub i wesele. Ponieważ  bukiet ślubny warszawa, oraz wiązanka ślubna warszawa.  Dlatego,

Ponieważ dekoracje sali weselnej Warszawa

Ponieważ  dekoracje ślubne warszawa. Dlatego, że dekoracje ślubne Piaseczno oraz  dekoracje ślubne Otwock. W związku z tym, dekoracje ślubne Kozienice.  Ponadto  dekoracje ślubne Radom, co więcej  dekoracje ślubne Ząbki. Zatem  dekoracje ślubne Warka oraz dekoracje ślubne Góra Kalwaria.  Dlatego dekoracje ślubne Marki. Po pierwsze dekoracja ślubna Pruszków, a dalej  dekoracja ślubna Grodzisk Mazowiecki. Zatem   dekoracja ślubna Wołomin. Ponieważ  dekoracja ślubna Grójec. A Zatem dekoracje  ślub warszawa. 

Podobnie dekoracja ślubna Garwolin. W tym samym duchu  dekoracja ślubna Białobrzegi oraz  dekoracja ślubna Wilga.  Zatem dekoracja ślubna Puławy. Więc  dekoracja ślubna Lublin oraz dekoracja ślubna Konstancin Jeziorna. 

A więc dekoracje sali weselnej Warszawa

Ponadto dekoracje weselne warszawa. Ponieważ  dekoracje weselne Piaseczno jak i dekoracje weselne Otwock. Dlatego, że dekoracje weselne Kozienice.  Ponieważ dekoracje weselne Radom, co więcej pastelowe dekoracje weselne z eukaliptusem  Ząbki. W związku z tym  dekoracje weselne Warka oraz  dekoracja weselna Góra Kalwaria.  Ponieważ dekoracje weselne Marki. Po pierwsze  dekoracje weselne Pruszków, a także dekoracje weselne Grodzisk Mazowiecki. Zatem dekoracja weselna Wołomin. Ponieważ dekoracja weselna Grójec.

Podobnie dekoracja weselna Garwolin. W tym samym duchu dekoracja weselna Białobrzegi oraz  dekoracja weselna Wilga.  Zatem dekoracja weselna Puławy. Więc  dekoracja weselna Lublin oraz dekoracja weselna Konstancin Jeziorna. A więc dekoracje  ślub.