Dekoracja samochodu do ślubu Warszawa,dekoracja ślubna auta galeria

Dekoracja samochodu do ślubu Warszawa,dekoracja ślubna auta galeria

Jak udekorować auto, którym Młodzi pojadą do ślubu?

Często słyszymy to pytanie. Pomysłów na dekoracje ślubną samochodu jest  bardzo dużo. Ażurowa dekoracja z kwiatów z dodatkiem rattanu, kilka małych delikatnych kompozycji, kompozycje florystyczne różnej wielkości, cienkie girlandy wykonane z zieleni i kwiatów czy jedna centralna dekoracja umieszczona na masce samochodu.  Ważne jest to aby dekoracja samochodu nawiązywała do motywu przewodniego dekoracji ślubu i wesela. Musi się ona wpisywać w całość aranżacji ślubnej. Istotnym  jest też to, aby dobrać dekoracje odpowiednio do modelu i koloru samochodu. Tak by dekoracja nie przyćmiła uroku samochodu, a jedynie podkreśliła jego wygląd. Na przykład na samochodzie w kolorze białym nie będą się dobrze prezentować dekoracje wykonane z kwiatów w takim samym kolorze. Gdyż zleją się one całkowicie z kolorem lakieru samochodu i nie będą w ogóle widoczne. Jeżeli już kolorem przewodnim ślubu i wesela jest biel, wtedy w dekoracji samochodu należy użyć zieleni, która będzie stanowiła warstwę odcinająca kolor kwiatów od koloru samochodu. Kolejną ważną kwestią przy wykonaniu dekoracji jest to, że nie może ona zawężać pola widzenia kierowcy. 

My osobiście nie lubimy przesadzać z dekoracją samochodu. Ubierać go w ogromną ilość kwiatów i materiałów. Prawdę mówiąc nie stosujemy w ogóle materiałów i kolorowych materiałowych szarf w  ślubnej dekoracji samochodu, uważamy że takie rozwiązania nie prezentują się estetycznie. Naszym zdaniem czasami wystarczy delikatna dekoracja umieszczona na masce i kokardki umieszczone na drzwiach pojazdu by samochód pięknie się prezentował i wyróżniał się z pośród pozostałych aut na ulicy.  Bo samochód dla Młodej Pary musi się wyróżniać z orszaku ślubnego. Przecież to Młoda Para w dniu ślubu jest najważniejsza i należy to podkreślać na każdym kroku, w każdym elemencie dekoracji ślubnej i weselnej.  Samochód ślubny jest doskonałym do tego miejscem. 🙂 

Z racji tego że sztuczne kwiaty nie kojarzą się nam dobrze, wręcz „gryzą się” z bukietem ślubnym Panny Młodej, do dekoracji auta zawsze używamy kwiatów żywych i zieleni dekoracyjnej najwyższej jakości. Chętnie natomiast sięgamy do dodatków w postaci rattanu. Z którego wykonujemy serca czy różnorakie okręgi czy do wstążek przyczepianych w formie kokardek na drzwi pojazdu. Według nas lepiej jest zrezygnować z gotowych sztucznych dekoracji powszechnie dostępnych w Internecie na rzecz ozdób z żywymi kwiatami. W podobnej cenie jak te gotowe dostępne w sprzedaży wysyłkowej.  Żywe kwiaty prezentują się o niebo lepiej niż sztuczne i odpowiednio przez nas przygotowane nie ustępują im trwałością. 

Do dekoracji auta dołączamy zawsze tablice rejestracyjne, mamy kilka rodzajów do wyboru, a na Wasze życzenie wykonamy spersonalizowane tablice rejestracyjne.

Wszystkie nasze dekoracje są bezpieczne dla samochodu, nie niszczą i nie rysują jego lakieru, ponieważ stosujemy zawsze przyssawki żelowe.

Najczęściej Pary Młode decydują się na podróż do kościoła a później do domu weselnego autem. My oferujemy nie tylko dekoracje ślubne samochodu. Udekorujemy również powóz, bryczkę, motocykl a nawet rower. Dekoracja samochodu do ślubu Warszawa

I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Kiedy ubieramy samochód do ślubu prosimy by nie był on nawoskowany, gdyż dekoracje na nim umieszczone nie będą się wcale trzymać.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza również przez naszego Facebooka

 .

Dekoracja samochodu do ślubu Warszawa. Dekoracje ślubne na auto. Dekoracja samochodu do ślubu, dekoracja auta, dekoracja pojazdu do ślubu. Wianki samochód na ślub. dekoracje ślubne na auto, samochód ślubny.

Ponieważ dekoracja samochodu do ślubu Warszawa. Dlatego, że  dekoracja samochodu do ślubu  Piaseczno, dekoracja samochodu do ślubu Otwock. W związku z tym, dekoracja samochodu do ślubu Kozienice.  Ponadto  dekoracja samochodu do ślubu  Radom,oraz dekoracja samochodu do ślubu Ząbki. Zatem dekoracja samochodu do ślubu Warka oraz dekoracja samochodu do ślubu Góra Kalwaria.  Dlatego dekoracje dekoracja samochodu do ślubu Marki. Po pierwsze dekoracja samochodu do ślubu Pruszków  a dalej dekoracja samochodu do ślubu Grodzisk Mazowiecki. Zatem dekoracja samochodu do ślubu Wołomin. Ponieważ Dekoracje dekoracja samochodu do ślubu Grójec. Podobnie dekoracja samochodu do ślubu Garwolin. W tym samym duchu dekoracja samochodu do ślubu Białobrzegi oraz dekoracja samochodu do ślubu Wilga.  Zatem dekoracja samochodu do ślubu j Puławy. Więc dekoracja samochodu do ślubu Lublin oraz dekoracja samochodu do ślubu Konstancin Jeziorna.

Ponieważ dekoracja ślubna auta Warszawa, oraz dekoracje ślubne auta Piaseczno.  Innymi słowy dekoracja ślubna auta Otwock, dekoracja ślubna auta Kozienice. Ponadto dekoracja ślubna auta Radom. Przede wszystkim dekoracja ślubna auta Warka, jak i dekoracje ślubne auta Góra Kalwaria, a także wystrój sali na wesele Marki. Ze względu na dekoracja ślubna auta Pruszków.  Z drugiej strony dekoracje ślubne auta Grodzisk Mazowiecki, jeszcze dekoracja ślubna auta Wołomin. Dlatego, że wystrój sali na wesele Grójec,w szczególności dekoracja ślubna auta Garwolin,a ponadto dekoracje ślubne auta Białobrzegi.  W związku z tym dekoracje ślubne auta Wilga.  Zatem dekoracja ślubna auta Puławy, a nawet dekoracja ślubna auta Lublin, dodatkowo dekoracja ślubna auta Konstancin Jeziorna. Podobnie jak dekoracja ślubna  Warszawa.