Dekoracja kościoła na ślub oraz wystrój kościoła , dekoracja kościoła warszawa. 

Dekoracja kościoła na ślub a także wystrój kościoła, dekoracja kościoła warszawa.

Ślub kościelny to z pewnością najbardziej wzniosła forma scementowania związku pomiędzy dwojgiem ludzi. On i ona ślubują miłość, wierność i uczciwość małżeńską przed sobą, księdzem zgromadzonymi gośćmi ale przede wszystkim Bogiem.

Słowa, które wypowiadamy w trakcie ślubu podczas przysięgi małżeńskiej:

„ ja biorę Ciebie … za żonę/ męża i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwą małżeńską oraz, że Cię nie opuszczę aż do śmierci…”

są oczywiście niezwykle emocjonujące. Często doprowadzają do łez wypowiadający je, podobnie osoby które je słyszą.

 Nie ma więc się co dziwić, że Pary Młode chcą by w tej niezwykłej i wzniosłej chwili , wszystko było wspaniałe. Po pierwsze zaczynając od ich wyglądu a kończąc na towarzyszącej im oprawie dekoracji kościoła będącej ważnym elementem oprawy florystyczno-dekoratorskiej. Ponieważ wszystkie te elementy nie tylko podkreślają rangę wydarzenia, ważność tej chwili ale także na zawsze pozostają w naszej pamięci.

Dlatego wychodzimy naprzeciw tym pragnieniom.  W rezultacie oferujemy wykonanie kompleksowego wystroju kościoła w dniu Waszego ślubu. Zaczynając od dekoracji przed kościołem, wejścia do kościoła, ponadto alejkę, która Młodzi idą do ślubu, ławki kościelne, krzesła Pary Młodej i świadków, klęczniki aż po dekoracje ołtarza głównego.

Pomimo bardzo dużego zróżnicowania architektury sakralnej, na ślubną dekorację kościoła w każdym wnętrzu znajdziemy odpowiedni pomysł. Dekorację dostosujemy do stylistyki świątyni, klimatu panującego w jej wnętrzu, jej przestrzeni i a przede wszystkim jej estetyki.

Wybór dekoracji ślubnej kościoła to przede wszystkim indywidualna sprawa. Ważne jest by na samym początku podjąć decyzję jaki styl i motyw kolorystyczny nas interesuje, ponadto dobrze też jest wybrać formę dekoracji.  Zatem musimy rozstrzygnąć czy decydujemy się na minimalistyczny wystrój kościoła wybierają drobne akcenty florystyczne i dekoracyjne. Z drugiej strony możemy wybrać bogatą dekorację , pełną kwiatów i innych dodatków, czy też wybieramy rozsądne umiarkowanie.

W każdej ślubnej dekoracji kościoła oczywiście istotna jest dekoracja pod ołtarzem głównym . Duże klasyczne kompozycje z kwiatów i zieleni dekoracyjnej otoczone blaskiem świec są częstym elementem w naszych dekoracjach, lecz nie ograniczamy się wyłącznie do nich.  Choć coraz częściej nasi klienci wybierają propozycję kompozycji przestrzennych, składających się z kilku elementów wykonanych w szkle różnej wysokości lub ustawionych na pieńkach drzewa.(z pewnością pasujących w dekoracjach w stylu boho lub rustykalnym). Takie rozwiązania niezwykle nas cieszą, gdyż lubimy wychodzić ponad schematy i tworzyć niepowtarzalne oryginalne kompozycje.

Kolejnym ważnym elementem ślubnej dekoracji kościoła jest nawa główna , „droga do ołtarza”. Kwiaty przy ławkach w formie małych bukiecików, czy kwiatowych przypinek, pojedyncze kwiaty, wianki, tabliczki, różne rodzaje upiętego czy drapowanego materiału, wstążki, świece w szkle czy latarenki, (szklane lampiony i latarnie to zdecydowanie detal, który lubimy w kościołach nadają one niepowtarzalny charakter tej wyjątkowej uroczystości ) tych elementów jest naprawdę wiele. Przede wszystkim najważniejsze jest to  by wybrać te, które pasują do Nas. W każdym rodzaju dekoracji staramy się by były one spójne z całością ślubnej oprawy, dlatego że w tak wyjątkowym dniu wszystko musi do siebie bezsprzecznie pasować. 

Warto również pomyśleć o dywanie w jednolitym kolorze. Często kościoły dysponują wzorzystymi dywanami, które gdy je rozłożymy rozłożone psują cały efekt dekoracji. Podczas gdy  dywan w jednolitym kolorze podkreśla dekorację kościoła i całkowicie zmienia jej wygląd. My ze swojej strony oferujemy jednokolorowe dywany , oczywiście różnej długości( zawsze dobranej do długości nawy kościelnej) . Najczęściej wybieranym kolorem przez Pary Młode jest biały czy też w kolorze czerwonym.

Przez całą uroczystość oczy gości skierowane są na Parę Młodą, warto zatem skupić się na dekoracji krzeseł i klęcznika. Tu również jest wiele możliwości, my zdecydowania polecamy dopasowanie tej dekoracji do pozostałej części oprawy, zwłaszcza dekoracji ławek. Chociaż tu to przybranie może być bogatsze, to miejsca Pary Młodej a to Młodzi są przecież najważniejsi w tym dniu. W związku z tym  przygotowując dekoracje kościoła kładziemy szczególny naciski na to by podkreślić fakt że to dzień Pary Młodej i to oni są głównymi bohaterami dnia.

Najczęściej wybierane kolory do dekoracji kościoła to biel i pudrowy róż jednak coraz częściej wykorzystujemy również mocne „żywe” kolory w kontrastowych barwach, bardzo chętnie sięgamy po akcenty polnych kwiatów. Nie ma przecież nic romantyczniejszego niż sielski powrót do natury.

Na koniec chcemy zwrócić uwagę przyszłych małżonków na element często pomijany przez klientów a mianowicie wejście do kościoła i przestrzeń znajdującą się przed nim. Fajnie jest kiedy już z ulicy widać ze w tym miejscu dzieje się dziś coś wyjątkowego, kiedy  przed wejściem witamy naszych gości dekoracją. Czasami wystarczy mały akcent dekoracyjny aby dopełnić całość aranżacji ślubnej.

By pięknie zakończyć uroczystość proponujemy Wam wytwornice baniek mydlanych, która na przykład stanowi doskonałą alternatywę dla konfetti rzucanego przez gości na nowożeńców. Nie tylko nadaje bajkowego klimatu tej chwili ale również pięknie wygląda na zdjęciach, które są wspaniałą ślubną pamiątką.

Dekoracja kościoła Warszawa- oczywiście piękne kwiaty, dywan (otoczony płatkami róż) po którym młodzi udają się do ołtarza oraz klimatyczny blask świec ustawionych wzdłuż ławek to sceneria niczym z romantycznego amerykańskiego filmu. A ten film z pewnością może stać się Waszą ślubną rzeczywistością!

Planując  dekoracje ślubną kościoła  na pewno nie możemy zapomnieć o pozostałych częściach dekoracji ślubnej, bukiecie ślubnym , dekoracji sali weselnej, czy dekoracji samochodu.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza, jak również przez naszego Facebooka

Z pewnością jeszcze bardziej Dekoracja kościoła Warszawa. Podsumowując ślubna dekoracja kościoła  Warszawa.  Dlatego dekoracja kościoła Piaseczno,ślubna dekoracja kościoła Piaseczno.  Zatem dekoracja kościoła Otwock oraz ślubna dekoracja kościoła Otwock. Dekoracja kościoła Kozienice, z pewnością jeszcze bardziej dekoracja kościoła Radom ślubna dekoracja kościoła Radom. Z tego powodu dekoracja kościoła Ząbki, dekoracja kościoła Warka. Przede wszystkim jeszcze jeden,Góra Kalwaria dekoracja kościoła ,dekoracja kościoła Marki.  A ponadto wreszcie dekoracja kościoła Pruszków, dekoracja kościoła Grodzisk Mazowiecki. Przede wszystkim najbardziej godne uwagi dekoracja kościoła Wołomin, dekoracja kościoła Grójec.

Bez wątpienia Wystrój kościoła warszawa. Przede wszystkim najbardziej godne uwagi wystrój kościoła Piaseczno. w związku z tym zatem w konsekwencji dekoracja kościoła na ślub Piaseczno. Z pewnością jeszcze bardziej wystrój kościoła Otwock. Dlatego dekoracja kościoła na ślub Otwock. Zatem wystrój kościoła Kozienice. Zatem wystrój kościoła Radom. W związku z tym zatem w konsekwencji wystrój kościoła Ząbki. W tym samym duchu dekoracja kościoła na ślub Ząbki.   Dlatego, że wystrój kościoła Warka, wystrój kościoła Góra Kalwaria ślubna dekoracja kościoła Góra Kalwaria.   Ponieważ wystrój kościoła Marki, wystrój kościoła Pruszków.  W rezultacie wystrój kościoła Legionowo. Dlatego, że wystrój kościoła Grodzisk Mazowiecki. Innymi słowy wystrój kościoła Wołomin, wystrój kościoła Nowy Dwór Mazowiecki. Zatem wystrój kościoła Błonie, wystrój kościoła Grójec. Podobnie wystrój kościoła Puławy, dekoracja kościoła Puławy. W związku z tym wystrój kościoła Lublin, dekoracja kościoła Lublin. Dlatego właśnie dekoracja kościoła Konstancin jeziorna, wystrój kościoła Konstancin Jeziorna . Zatem ślubna dekoracja kościoła Konstancin Jeziorna.  W tym samym duchu wystrój kościoła na ślub.  Zatem Dekoracja kościoła warszawa.

Przede wszystkim najbardziej godne uwagi Dekoracja kościoła na ślub. W tym samym duchu wystrój kościoła w dniu ślubu, dekoracje kościelne, dekoracja ołtarza, dekoracja ławek na ślub.  Przede wszystkim aranżacje ślubne, kwiaty do kościoła na ślub, kwiaty na ślub.  Dlatego wystrój kościoła na ślub, ubiór kościoła na ślub.  Zatem Dekoracje ślubne warszawa. A ponadto dodatkowo przystrojenie kościoła na ślub, kwiaty do kościoła, bukiety do kościoła. Innymi słowy dekoracje ślubne , dekoracje ślubne warszawa, dekoracje ślubne Piaseczno. ponieważ z tego powodu dekoracje ślubne Otwock. Więc dekoracje ślubne Kozienice. Dlatego, że dekoracje ślubne Radom. Podobnie dekoracje ślubne Ząbki, dekoracje ślubne Warka. Dlatego właśnie dekoracje ślubne Góra Kalwaria.  dekoracje ślubne Marki, dekoracje ślubne Pruszków.  Przede wszystkim jeszcze jeden Dekoracje ślubne Grodzisk Mazowiecki.  Na przykład dekoracje ślubne Wołomin, dekoracje ślubne Grójec.   Zatem dekoracje ślubne Nowy dwór Mazowiecki, dekoracje ślubne Lublin. Ponieważ z tego powodu dekoracje ślubne Puławy. Dlatego  dekoracje ślubne Konstancin Jeziorna, dekoracje ślubne Błonie. Ale również dekoracja kościoła warszawa.