ślub wesele

Dekoracja ślubna i weselna, dekoracje ślubów i wesel 

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. My pragniemy nadać tym chwila odpowiednią oprawę dekoratorską.

Przy użyciu kwiatów i niebanalnych dekoracji.

Floratoria-dekoracje ślubne to pracownia florystyczna stworzona z miłości do sztuki, rozumianej jako wszystko to, co „czyści duszę człowieka z codziennej warstwy kurzu” * Zajmujemy się kompleksową oprawą florystyczno-dekoratorską uroczystości ślubnych oraz przyjęć weselnych. 

Naszym celem jest wychodzenie naprzeciw oczekiwań Par Młodych zgłaszających się do nas. Spełnienie każdego ich życzenia w na polu dekoracji ślubnej i weselnej. Tak by nasze dekoracje podkreślały  magiczny charakter tego wyjątkowego dnia w Waszym życiu.

Oferujemy kompleksowe wykonanie dekoracji ślubnych ,dlatego, że  jesteśmy w stanie wykonać wszystko o czym nasz zleceniodawca zamarzy. Podejmiemy się każdego wyzwania by wyjść na przeciw oczekiwaniom przyszłych Par Młodych.   Dekoracje ślubne dopasowujemy do miejsca gdzie odbywa się ślub i wesele, do motywu przewodniego uroczystości , do charakteru Młodej Pary a także do budżetu którym Młodzi dysponują. Wykonamy  przede wszystkim bukiet ślubny, bukiety dla świadkowej , przypinkę dla Pana Młodego i świadka oraz butonierki dla innych gości. Zrobimy również wianek dla Młodej, kwiaty do wpięcia we włosy , piękne florystyczne bransoletki.

Wykonujemy dekoracje kościoła; takie jak dekoracje przed wejściem do kościoła, dekoracje alejki kościelnej. Piękne dekoracje ślubne ławek , dekoracje ołtarza głównego. Jak również dekoracje żyrandoli i naw bocznych. Dysponujemy kolorowymi dywanami, latarniami,  ponadto świecznikami , tiulami, materiałami i wieloma innymi rzeczami, których możemy użyć w dekoracji ślubnej kościoła.

Zorganizujemy również kompleksową dekoracje ślubu plenerowego. Zbudujemy pergolę ślubną , miejsce dla urzędnika, Pary Młodej. Nie możemy również zapomnieć o miejscach siedzących dla gości.

Wykonujemy również kompleksową dekoracje sali weselnej: Dekoracje wejścia do sali, dekoracje na stoły gości. Ponadto dekoracje stołu Pary Młodej, ścianki za stołem Pary Młodej. Dekoracje bufetów, słodkich stołów, strefy chillout i każdego zakątka sali weselnej. Ponadto dekorację otoczenia sali weselnej.

Wykonujemy dekoracje pojazdów do ślubu:  samochodu, bryczki, roweru czy motoru.

Wykonujemy papeterię ślubną  taką jak zaproszenia ślubne, winietki,menu weselne, numery stołów oraz rozpiski usadzenia gości.

W naszych dekoracjach używamy świeżych i a co najważniejsze najpiękniejszych kwiatów. Odpowiednio przygotowanych do wykonania dekoracji. Chętnie sięgamy po to co daje natura drewno, naturalne materiały. Uwielbiamy świece i szkło i metal. Bardzo chętnie w naszych dekoracjach sięgamy po różnego rodzaju kontrastowe zestawienia form i materiałów. Uzyskując przez to niebanalny efekt.

Z wszystkich elementów dekoracji stworzymy wspaniałą i spójna całość, która będzie cieszyć oczy zebranych gości i również na długo pozostanie w ich pamięci. Będzie tez cudownie wyglądać na zdjęciach będących pamiątka z Waszego ślubu i wesela.

Zamawiając u nas dekoracje na swój ślub i wesele nie musisz się niczym martwić . Ponieważ wszystko przywieziemy rozłożymy a po uroczystości posprzątamy.  Tobie pozostaje tylko delektować się tą cudowna chwilą.

By spełnić Wasze oczekiwania stale poszerzamy nasz asortyment dekoracji ślubnych i weselnych, jeżeli akurat nie posiadamy elementów które Was interesują na pewno go zdobędziemy, lub same zbudujemy.

Działamy na terenie całego kraju, ceny dojazdu do naszych klientów uwzględnione są w ofercie, którą od nas dostajesz, każda nasza oferta jest inna ponieważ do każdego zleceniodawcy podchodzimy indywidualnie. Dlatego przygotowanie jej dla Ciebie chwilę nam zajmuje.

Zapraszamy do obejrzenia galerii  naszych realizacji ślubnych.

 Wszystko zaczyna się od rozmowy. W dobie kiedy świat pędzi z niewiarygodną szybkością do przodu , by oszczędzić Wasz czas.  Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza również przez naszego Facebooka . 

Kontaktując się z nami napisz proszę: jaki termin Cie interesuje , gdzie ma się odbyć ślub lub wesele. Jeżeli masz już upatrzony motyw przewodni, chcesz aby w dekoracjach znalazły się konkretne kwiaty bądź kolory napisz o tym.

Szanując Twój czas wszystkie formalności przedślubne możemy załatwić elektronicznie lub telefonicznie. Z każdą Parą Młoda z którą podejmujemy współpracę, podpisujemy umowę, dlatego masz pewność, że wszystkie nasze ustalenia będą wykonane stuprocentowo.

Z pewnością jeszcze bardziej Dekoracje ślub i wesele Warszawa, Dekoracje ślub i wesele, Dekoracja na ślub i wesele Warszawa. Dekoracja ślub i wesele Piaseczno, Dekoracje ślub i wesele Otwock, Dekoracje ślub i wesele Kozienice, Dekoracje ślubne i weselne Radom. Ząbki z pewnością jeszcze bardziej Dekoracje ślub i wesele, Dekoracje ślubne i weselne Warka. Góra Kalwaria  dlatego dekoracje ślubne i weselne, Dekoracje ślubne i weselne Marki, Dekoracje ślubne i weselne  Pruszków. Dekoracje ślubne i weselne Legionowo, Dekoracje ślubne i weselne Grodzisk Mazowiecki. Gdyż Dekoracje ślubne i weselne Wołomin, Dekoracje ślubne i weselne Nowy Dwór Mazowiecki, Dekoracje ślubne i weselne Błonie, Dekoracje ślubne i weselne Grójec.  Bez wątpienia Dekoracje ślubne i weselne Lublin. Dekoracje ślub i wesele warszawa. Podsumowując Dekoracja na ślub i wesele Piaseczno, Dekoracja na ślub i wesele Otwock, Dekoracja na ślub i wesele Kozienice. Radom Dekoracja na ślub i wesele , czyli Dekoracja na ślub i wesele Ząbki. Dlatego Dekoracja na ślub i wesele Warka, Dekoracja na ślub i wesele Góra Kalwaria, Dekoracja na ślub i wesele Marki, Dekoracja na ślub i wesele Pruszków, dekoracja na Twój ślub i wesele Legionowo. Bez wątpienia Grodzisk dekoracja na Twój ślub i wesele Lublin Mazowiecki, dekoracja na Twój ślub i wesele Wołomin, dekoracja na Twój ślub i wesele Nowy Dwór Mazowiecki. Dęblin dlatego dekoracja na Twój ślub i wesele. Podsumowując Dekoracja ślubna i weselna warszawa.Dekoracja ślubna i weselna warszawa.

w konsekwencji dekoracja na Twój ślub i wesele Błonie, dekoracja na Twój ślub i wesele Grójec. Dekoracja ślubna i weselna Puławy, dekoracja na Twój ślub i wesele Puławy.  Przede wszystkim najbardziej godne uwagi Dekoracja ślubna i weselna  Konstancin jeziorna, dekoracje na Twój ślub i wesele Konstancin jeziorna. Dekoracja ślubna i weselna Białobrzegi, dekoracja na Twój ślub i wesele Białobrzegi.  W związku z tym zatem w konsekwencji dekoracja na Twój ślub i wesele Garwolin. Dekoracja ślubna i weselna Garwolin,dlatego Dekoracja ślubna i weselna Wilga, dekoracja na Twój ślub i wesele  Wilga. Podsumowując Dekoracja ślubna i weselna Warszawa. Dekoracja ślubna i weselna ślubne warszawa